Horoskop na týden od 13. do 19. února 2023

Tento týden bude o velmi trpělivé práci na sobě. Jelikož někteří z nás vidí do budoucnosti, jsou schopni dopředu odhadnout zprávy, které k nám přijdou. Mohou povzbudit naše skryté ambice. Dokážeme je udržet po kontrolou?

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 13. do 19. února 2023.
Horoskop na týden od 13. do 19. února 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Samotné ambice nejsou dobré ani špatné. Záleží jen, jak s nimi naložíme. Zda-li k růstu duše anebo k posílení ega, tedy osobnosti.

Někdy se totiž mohou věci zamlžit natolik, že se můžeme cítit poražení, na dně. Je to však jen zkouška, zda-li dokážeme přehodit výhybku na jinou kolej, která nás zavede k hlubšímu pochopení naší reality.

Komunikujme proto jen s lidmi, kteří hledají hlubší smysl svého života. S nimiž nás pojí společný pohled na zásadní věci.

Pokud na nás bude někdo útočit, protože je slabý, neodpovídejme, jinak bychom mu dodali energii, kterou nám chce odcizit.

Všímejme si jen sami sebe. Nikoliv ve smyslu sebestřednosti, tedy ven, ale vědomí sebe sama, tedy dovnitř.

Díky tomu se nám otevře další okno, za kterým sice opět nic není, ale musíme se o tom přesvědčit sami.

Tam nahoře skutečně nic není.

Nic není.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí budeme středem velké pozornosti, protože děláme věci jinak, než většina ostatních. Jak píši výše, je to zkouška, jak máme své ego pod kontrolou. I když nám to může přinášet krátkodobý úspěch, nezvykejme si na něj, protože lehkost bytí v této realitě spočívá v nezúčastněnosti.

Úterý

V úterý budeme mít ideální prostor se věnovat práci plně koncentrovaně. Čeká nás stabilita, i díky podpoře přátel a kolegů. Pozitivní obrat bude příjemnou tečkou za dnem.

Středa

Středa se nám může jevit poněkud prázdná, byť povinností můžeme mít nad hlavu. Postupujme proto moudře, na základě životem nabytých zkušeností, díky pečlivému studiu charakterů a dějů ve společnosti.

astro230212b final 678x381 - Horoskop na týden od 13. do 19. února 2023

Čtvrtek

Ve čtvrtek zachovávejme klid, ať se děje, co se děje. Můžeme čelit náporu, který má za cíl vyzkoušet, zda-li propadneme pochybnostem, zda konáme správně. Když se ale spojíme s našim nejvyspělejším já, zjistíme skutečnost, která nikdy druhým neubližuje, neovládá je a neútočí, protože napadají vždy jen ti duchovně nevyspělí. Vyspělý člověk dobře zná svou vnitřní hodnotu a nemá potřebu ji nikomu (do)(u)kázat.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne naprosto euforicky. Oddanost našemu vnitřnímu záměru z nás shodí veškeré zbytky obav, takže posílíme naši vnitřní stabilitu.

Sobota

V sobotu se dočkáme povzbuzení, ale rovněž zprávy, která nám může něco vzít. Pokud se opět budeme řídit tím, co nám radí naše nejvyspělejší já, naše laskavá a velkorysá reakce nám všechno vrátí i s úroky.

Neděle

Neděle začne naší izolací ve své pravdě. Může nám to poněkud kazit náladu, ale pokud se tím nenecháme unést, naše vnitřní regenerace všechno zahojí, což opět přiláká velkou pozornost.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 13. do 19. února 2023269b - Horoskop na týden od 13. do 19. února 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 13. do 19. února 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 13. do 19. února 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*