Horoskop na týden od 11. do 17. července 2022

Tento týden bude plný vášnivých diskusí. Mají nám ukázat, že cesta ke společnému vítězství vede jedině přes vyjasnění všech možných zádrhelů, které nám brání v dosažení nejsilnějšího pocitu sebedůvěry, jaký jen můžeme mít.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na týden od 11. do 17. července 2022.
Horoskop na týden od 11. do 17. července 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

To s sebou přináší i nebývalou pozornost, která notně posílí naše ambice a sebevědomí. Zároveň ale stále musíme mít na paměti, že za každý úspěch je nutno zaplatit adekvátní cenu. Jsme ochotni to přijmout?

Pokud zoufale toužíme, abychom se dočkali pomoci, můžeme se dostat do nepříjemného konfliktu, který spustí opravdu drsnou lavinu nesnášenlivosti. A proto tento týden o to víc zvažujme důsledky svých činů v budoucnosti. Neúčast, tedy nezapojení se do dramatu, bývá v tomto směru mnohdy nejlepším řešením.

Je pochopitelné, že pokud aktuálně nevidíme za horizont současných událostí, může nás pohlcovat deprese a mizerná nálada, že nic nemá smysl a jen se věci hroutí.

Je to ale jen zdání. Pokud se vzdálíme od veškerého dění, můžeme zažívat krásnou euforii, která nás dovede k harmonii a naprostému uvolnění.

A to za to přece stojí, ne?

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Do ospalého pondělí se nám nahrne mnoho práce. Podaří se nám ji v pohodě zvládnout, takže závěr dne bude plný sebedůvěry.

Úterý

V úterý se připravme na pořádný nápor, ale v dobrém, protože se nám dostane povzbuzení a budeme slavit, protože vyhlídky do budoucna jsou více než nadějné.

Středa

Ve středu se připravme na možné rozčarování, které se postupně změní na částečný úspěch, aby skončil vítězným dotažením do cíle, což v nás vyvolá bezstarostnou pohodu.

Čtvrtek

Čtvrtek bude neplodný a zároveň konfliktní. Když přijde na nejhorší, přijde pomoc.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek proto logicky bude parádní, plný zlaté energie života. Čeká nás obrovský úspěch plný euforické radosti, pozitivní obrat bude zcela zásadní pro naši slibnou budoucnost.

Sobota

Ačkoliv nápor na naše vnitřní rozpoložení po radostném pátku může být značný, my se tím nenecháme rozhodit. Naopak obnovíme veškerou ztracenou energii. Budeme si pískat, protože před námi bude další pozitivní obrátka vzhůru během dvou dnů. A to se tak často nestává.

Neděle

Rozhodnost a odhodlání jít dál za každou cenu, ať se děje, co se děje, bude hlavním aspektem neděle. Pokud se přece jen dostaneme do konfliktu, rozhodně už neustupujme. Naopak ukažme všem psychicky narušeným jedincům, že každá léčba vždy bolí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 11. do 17. července 2022269b - Horoskop na týden od 11. do 17. července 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 11. do 17. července 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 11. do 17. července 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*