Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019

Povzbuzeni novým začátkem se pustíme s nadšením do realizace nových myšlenek a vizí, které uvidíme mnohem jasněji než kdykoliv jindy.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč


Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019.
Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že v jeho závěru může přijít další vlna hněvu. Tentokráte prověří zejména přátelské vazby. Zjistíte, jak jsou pevné a zda se dá na ně spolehnout či nikoliv.

Bude to zkouška z pochopení zodpovědnosti. Pokud nejsme schopni zodpovědět na všechny zásadní otázky úkolu, který stojí před námi, nemůžeme tak činit zodpovědně a tudíž je na zváženou, zda se do toho pustit.

V opačném případě se z toho může stát ruská ruleta s krajně nejistým vývojem.

Některé momenty tohoto týdne proto mohou být velmi náročné, hlavně co se týče emocí. Pokud se přes ně přeneseme, dojde k obratu, který nás povede jasnou a pronikavou energií.

Díky tomu budeme schopni se pustit do diskusí, které mají jediný účel – vyjasnit si mysl.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Přestože bude mnohá práce v pondělí velmi náročná, budeme cítit zároveň soudržnost mezi lidmi navzájem, což nám pomůže překonat jakékoliv těžkosti. Zároveň nás to přiměje změnit nastavení mysli, která bude chápat mnohem více souvislostí.

Úterý

Dopoledne může být poněkud nervózní, ale pak se věci obrátí a pojedeme jako expres po novém železničním koridoru. Tedy hodně rychle.

Středa

Ve středu pozor na záchvaty hněvu, jelikož mohou poutat přílišnou pozornost okolí. Na druhou stranu díky ní se tak budeme moci uklidnit a načerpat ztracenou energii. Praktická ukázka, že všechno má své pro a proti.

Čtvrtek

Naplnění odvahou a rozhodností budeme schopni ve čtvrtek něco zásadního ukončit. Díky tomu se nám začne dařit, což ještě znásobí příznivé zprávy či pozitivní nápady.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Do pátku se vzbudíme zcela bez starostí, což se však může záhy změnit, jelikož hrozí riziko nechtěných konfliktů a záchvatů hněvu. Bude proto dobré držet se na uzdě a v tento den zvláště přijímat vše s pokorou a uvědoměním vyššího poznání.

Sobota

V sobotu bude lepší nad mnoha věcmi raději nepřemýšlet, protože jinak se hodně nadřeme a stejně ničeho nedosáhneme. Navíc nás umíněnost může přivést ke vzteku.

Neděle

Naše tvrdohlavost nás může vnitřně rozhazovat i v neděli. Brzy to však přejde. Díky užitečným radám se z případné deprese dostaneme.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019 269b - Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*