Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019

Povzbuzeni novým začátkem se pustíme s nadšením do realizace nových myšlenek a vizí, které uvidíme mnohem jasněji než kdykoliv jindy.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

399 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

349 Kč

HROZNOVÉ JÁDRO 20 g

zdravá pokožka

299 Kč


Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019.
Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že v jeho závěru může přijít další vlna hněvu. Tentokráte prověří zejména přátelské vazby. Zjistíte, jak jsou pevné a zda se dá na ně spolehnout či nikoliv.

Bude to zkouška z pochopení zodpovědnosti. Pokud nejsme schopni zodpovědět na všechny zásadní otázky úkolu, který stojí před námi, nemůžeme tak činit zodpovědně a tudíž je na zváženou, zda se do toho pustit.

V opačném případě se z toho může stát ruská ruleta s krajně nejistým vývojem.

Některé momenty tohoto týdne proto mohou být velmi náročné, hlavně co se týče emocí. Pokud se přes ně přeneseme, dojde k obratu, který nás povede jasnou a pronikavou energií.

Díky tomu budeme schopni se pustit do diskusí, které mají jediný účel – vyjasnit si mysl.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Přestože bude mnohá práce v pondělí velmi náročná, budeme cítit zároveň soudržnost mezi lidmi navzájem, což nám pomůže překonat jakékoliv těžkosti. Zároveň nás to přiměje změnit nastavení mysli, která bude chápat mnohem více souvislostí.

Úterý

Dopoledne může být poněkud nervózní, ale pak se věci obrátí a pojedeme jako expres po novém železničním koridoru. Tedy hodně rychle.

Středa

Ve středu pozor na záchvaty hněvu, jelikož mohou poutat přílišnou pozornost okolí. Na druhou stranu díky ní se tak budeme moci uklidnit a načerpat ztracenou energii. Praktická ukázka, že všechno má své pro a proti.

Čtvrtek

Naplnění odvahou a rozhodností budeme schopni ve čtvrtek něco zásadního ukončit. Díky tomu se nám začne dařit, což ještě znásobí příznivé zprávy či pozitivní nápady.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Do pátku se vzbudíme zcela bez starostí, což se však může záhy změnit, jelikož hrozí riziko nechtěných konfliktů a záchvatů hněvu. Bude proto dobré držet se na uzdě a v tento den zvláště přijímat vše s pokorou a uvědoměním vyššího poznání.

Sobota

V sobotu bude lepší nad mnoha věcmi raději nepřemýšlet, protože jinak se hodně nadřeme a stejně ničeho nedosáhneme. Navíc nás umíněnost může přivést ke vzteku.

Neděle

Naše tvrdohlavost nás může vnitřně rozhazovat i v neděli. Brzy to však přejde. Díky užitečným radám se z případné deprese dostaneme.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. září 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SLZOVKA 250 g

detoxikace těla

119 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč

SCHIZANDRA kapsle

silné plíce

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*