Horoskop na tento týden od 9. do 15. srpna 2021

Tento týden se vydáme zcela novým směrem. Nebude to ovšem jednoduché, protože jeho hnací silou může být hněv z jednání těch, kteří nevědí, co činí. Jakákoliv diskuse s nimi bude zcela marná. Bude nutné spíše najít metody, jak je moudře zpacifikovat, aniž by se na cokoliv zmohli. Díky těmto novým schopnostem budeme silnější.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 9. do 15. srpna 2021.
Horoskop na tento týden od 9. do 15. srpna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto doporučuje, ať se preventivně držíme raději stranou. Díky této prozíravé taktice budeme mnohem sebevědomější, odvážnější a rozhodnější v záležitostech, které jsou teprve před námi. A bude to stát za to. Tam, kde jsme se doposud marně snažili vysvětlit své oprávněné zájmy, dojde k povzbudivému obratu.

Čeká nás pozornost našeho okolí, ať už vzdáleného či blízkého. Záležitost, která nás pozitivně nakopne, bude nutné řešit rozvážně, ať nedojde ke zbytečnému konfliktu s člověkem, který si sice zaslouží své, ale absolutně nechápe zlovolnost svých činů.

Pokud bychom zvolili ostrou pomstu, může se stát, že nás to bude fyzicky velmi vyčerpávat, v některých případech může hrozit i zranění.

I když budeme o své velkorysosti pochybovat, mějme na paměti, že někteří lidé jsou opravdu velmi chudí duchem. To ovšem neznamená, že máme jakékoliv bezpráví minout bez naší reakce. Jen musí být naprosto přiměřená.

Naše vítězství musí být dokonalé, nikoliv pomstychtivé.

Každý zbytečný konflikt může na nás zanechat šrám, který se pak velmi dlouho hojí.

A navíc se může stát, že i když na první pohled uspějeme, celkový výsledek může vyznít zcela naprázdno.

Nejvyšší prozíravost a prozřetelnost je proto na místě.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude celkem harmonické, povzbuzující, plné zajímavých zpráv, které nás povedou novým nadějným směrem.

Úterý

I když úterý může být lehce depresivní, celkově se nám bude dařit, byť bude zapotřebí obrovská míra trpělivosti.

Středa

Ve středu si budeme užívat společnost lidí na stejné vlně. Budeme bezstarostní, štěstí nám bude přát, byť bude záhodno, abychom zůstali velmi ostražití.

Čtvrtek

Společnost přátel stejného smýšlení nás bude následovat i ve čtvrtek. Budeme plní nových sil, bude se nám dařit vše, co na sáhneme, protože i kdyby ne, naše trpělivost jít za svým cílem nás k němu dovede.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Další povzbuzení přijde v pátek. Něco zásadního pochopíme, takže se to stane součástí našeho moudrého uvažování.

Sobota

V sobotu se nám i nadále bude dařit, byť všechno má svou cenu, kterou budeme muset zaplatit, pokud chceme něco získat. Pokud začnou diskuse, je žádoucí trpělivost a ochota ustupovat ve prospěch společného celku.

Neděle

Neděle začne opět úspěšně. Odpoledne však hrozí konflikt, v němž můžeme utrpět porážku, i když je právo na naší straně. Nejlepším řešením proto bude vyčkat na vhodnější příležitost, i když nás budou svrbět prsty sebevíc. Zkrátka a dobře vědomí toho, že víme, co druzí nevědí, je na prvním místě. Naopak dokázat lidem, kteří se nikdy nemýlí, že se mýlí, je přesně to poslední, co máme udělat.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. srpna 2021 269b - Horoskop na tento týden od 9. do 15. srpna 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. srpna 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. srpna 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*