Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019

Tento týden bude plný nadějí, vizí a šťastných okamžiků úspěchu. A to vše okořeněné pozorností okolí, což nás bude nabíjet pronikavou energií. Opravdu velmi silnou a povzbuzující.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019.
Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden týden zároveň ale říká, že některé věci budeme muset notně zjednodušit, jinak nás může čekat také rozčarování. Proto je žádoucí si ujasnit vlastní priority a nepodstatné detaily raději vynechat. Tento jiný způsob uvažování vychází z nové schopnosti vidět více souvislostí.

V práci či podnikání se nám bude dařit hlavně v první polovině týdne. Pak něco náhle skončí a budeme muset vynaložit velké úsilí, abychom minimalizovali ztráty za co nejnižší cenu.

Tato téměř umíněná důslednost k nám přitáhne do života zajímavé informace, jak zvýšit svou popularitu. Je však nutné držet své ego pod kontrolou, jinak hrozí odbočení do slepé ulice.

V případě pokorné střídmosti a intuitivních rad našeho vyššího já se posílí naše materiální zabezpečení a zároveň dojde k transformaci naší mysli.

Začneme plně chápat, že dualita tohoto světa nespočívá v jednoduchém rozdělení na dobro a zlo, ale v hierarchické kaskádovité struktuře nekonečně mnoha kladů a záporů, kdy integrace nižšího vztahu plus a minus může vytvářet plus anebo minus na vyšší úrovni.

Stručně řečeno vytvářením nižšího zla můžeme vytvářet vyšší dobro a naopak vytvářením nižšího dobra můžeme vytvářet vyšší zlo.

Anebo v jiném vyjádření když myslíme na sebe, abychom mysleli na druhé a zároveň když myslíme na druhé, abychom mysleli na sebe.

Všechno tyto na první pohled mozkolamné ideje mají jediný účel.

A sice za prvé abychom si rozpomněli, kdo jsme vlastně zač.

A za druhé, abychom lidem vštěpovali víru.

Protože pokud nevyspělé lidstvo nebude mít víru, nikdy se nemůže nic naučit a tudíž logicky spěje do záhuby.

Pokud pochybuješ, stačí si položit otázku, čeho si v životě ceníš nejvíc.

Odpověď Ti prozradí Tvou vnitřní identitu.

Jen ti skutečně probuzení VĚDÍ, protože si plně uvědomují, že pocházejí z jiné, VYŠŠÍ HRY.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se toho může na nás valit hodně:. Na jednu stranu budeme ve svém živlu, na druhou můžeme podléhat lehké depresi, zda-li to všechno zvládneme. Když tyto dvě strany spojíme, uvidíme, že jde o jednu minci, kterou si máme zasloužit jejím pochopením.

Úterý

Pokud v pondělí uspějeme, díky důslednosti dojde v úterý k avizovanému posílení materiálního zabezpečení a transformaci naší mysli.

Středa

Středa bude zase o velké pozornosti ze strany našeho okolí. Pokud si ujasníme priority, čeká nás obrovská radost a vstup na novou dráhu našeho života.

Čtvrtek

Ve čtvrtek pozor na přílišnou sebedůvěru. I když může být zcela zasloužena, v případě srážky s méně vyspělými bytostmi hrozí zbytečný konflikt. Je proto žádoucí zapojit nově nabytou moudrost o trpělivém strpění.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Ještě více ji budeme potřebovat v pátek, protože pokud jsme nezvládli ujasnit si své priority, někdo či něco nám může rozhodit naše emoce. Může dojít k nějakému vnitřnímu zranění, kterému nikdo nebude rozumět a tudíž je zbytečné cokoliv veřejně říkat, protože to může situaci ještě více zhoršit.

Sobota

Sobota bude jako pátek přes kopírák s jedním zásadním rozdílem – zevnitř nás bude zářit láska.

shutterstock 492037903vzestup final 300x199 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019 Neděle

I když neděle bude stabilní, lehce inovativní a láskyplná, uvnitř se můžeme cítit z nějakého důvodu poražení. Jenže v rámci chápání nových souvislostí zároveň si můžeme uvědomit, že z hlediska vyšší úrovně se jedná o nový začátek. Takže každá prohra může být ve skutečnost výhrou a naopak. Pamatujme na to. Všechno je relativní podle toho, z jaké úrovně vnímání reality se na danou situaci díváme.

Ačkoliv je nám různými náboženství předkládána bezpodmínečná láska, jakožto ideál, k němuž směřujeme, na cestě k ní je mnohem blíže obrovské území, kterým musíme projít.

A tím je pochopení – porozumění.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019 269b - Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*