Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019

Tento týden bude plný nadějí, vizí a šťastných okamžiků úspěchu. A to vše okořeněné pozorností okolí, což nás bude nabíjet pronikavou energií. Opravdu velmi silnou a povzbuzující.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč


Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019.
Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden týden zároveň ale říká, že některé věci budeme muset notně zjednodušit, jinak nás může čekat také rozčarování. Proto je žádoucí si ujasnit vlastní priority a nepodstatné detaily raději vynechat. Tento jiný způsob uvažování vychází z nové schopnosti vidět více souvislostí.

V práci či podnikání se nám bude dařit hlavně v první polovině týdne. Pak něco náhle skončí a budeme muset vynaložit velké úsilí, abychom minimalizovali ztráty za co nejnižší cenu.

Tato téměř umíněná důslednost k nám přitáhne do života zajímavé informace, jak zvýšit svou popularitu. Je však nutné držet své ego pod kontrolou, jinak hrozí odbočení do slepé ulice.

V případě pokorné střídmosti a intuitivních rad našeho vyššího já se posílí naše materiální zabezpečení a zároveň dojde k transformaci naší mysli.

Začneme plně chápat, že dualita tohoto světa nespočívá v jednoduchém rozdělení na dobro a zlo, ale v hierarchické kaskádovité struktuře nekonečně mnoha kladů a záporů, kdy integrace nižšího vztahu plus a minus může vytvářet plus anebo minus na vyšší úrovni.

Stručně řečeno vytvářením nižšího zla můžeme vytvářet vyšší dobro a naopak vytvářením nižšího dobra můžeme vytvářet vyšší zlo.

Anebo v jiném vyjádření když myslíme na sebe, abychom mysleli na druhé a zároveň když myslíme na druhé, abychom mysleli na sebe.

Všechno tyto na první pohled mozkolamné ideje mají jediný účel.

A sice za prvé abychom si rozpomněli, kdo jsme vlastně zač.

A za druhé, abychom lidem vštěpovali víru.

Protože pokud nevyspělé lidstvo nebude mít víru, nikdy se nemůže nic naučit a tudíž logicky spěje do záhuby.

Pokud pochybuješ, stačí si položit otázku, čeho si v životě ceníš nejvíc.

Odpověď Ti prozradí Tvou vnitřní identitu.

Jen ti skutečně probuzení VĚDÍ, protože si plně uvědomují, že pocházejí z jiné, VYŠŠÍ HRY.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se toho může na nás valit hodně:. Na jednu stranu budeme ve svém živlu, na druhou můžeme podléhat lehké depresi, zda-li to všechno zvládneme. Když tyto dvě strany spojíme, uvidíme, že jde o jednu minci, kterou si máme zasloužit jejím pochopením.

Úterý

Pokud v pondělí uspějeme, díky důslednosti dojde v úterý k avizovanému posílení materiálního zabezpečení a transformaci naší mysli.

Středa

Středa bude zase o velké pozornosti ze strany našeho okolí. Pokud si ujasníme priority, čeká nás obrovská radost a vstup na novou dráhu našeho života.

Čtvrtek

Ve čtvrtek pozor na přílišnou sebedůvěru. I když může být zcela zasloužena, v případě srážky s méně vyspělými bytostmi hrozí zbytečný konflikt. Je proto žádoucí zapojit nově nabytou moudrost o trpělivém strpění.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Ještě více ji budeme potřebovat v pátek, protože pokud jsme nezvládli ujasnit si své priority, někdo či něco nám může rozhodit naše emoce. Může dojít k nějakému vnitřnímu zranění, kterému nikdo nebude rozumět a tudíž je zbytečné cokoliv veřejně říkat, protože to může situaci ještě více zhoršit.

Sobota

Sobota bude jako pátek přes kopírák s jedním zásadním rozdílem – zevnitř nás bude zářit láska.

shutterstock 492037903vzestup final 300x199 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019Neděle

I když neděle bude stabilní, lehce inovativní a láskyplná, uvnitř se můžeme cítit z nějakého důvodu poražení. Jenže v rámci chápání nových souvislostí zároveň si můžeme uvědomit, že z hlediska vyšší úrovně se jedná o nový začátek. Takže každá prohra může být ve skutečnost výhrou a naopak. Pamatujme na to. Všechno je relativní podle toho, z jaké úrovně vnímání reality se na danou situaci díváme.

Ačkoliv je nám různými náboženství předkládána bezpodmínečná láska, jakožto ideál, k němuž směřujeme, na cestě k ní je mnohem blíže obrovské území, kterým musíme projít.

A tím je pochopení – porozumění.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019269b - Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. prosince 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*