Horoskop na tento týden od 9. do 15. listopadu 2020

Tento týden se otevřou oči těch, kteří dosud slepě věřili svým vůdcům. Pochopí, že je obelhávali, aby je mohli okrást. Lidé se semknou do komunit, které začnou vzájemně spolupracovat. Zpočátku to bude velmi náročné, protože osobní názory a postoje mohou být velmi rozdílné. Bude proto nutné si uvědomit, co je společným cílem - veškeré starosti a obavy musíme hodit za hlavu, protože jedině tak se můžeme osvobodit z otroctví.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 9. do 15. listopadu 2020.
Horoskop na tento týden od 9. do 15. listopadu 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že i když půjdeme povzbuzeni sílou, vyvěrající z jednoty, může docházet k rozčarování, protože ne všichni vědí, co je to táhnout za jeden provaz. Je proto žádoucí plně se oddat podstatě záměru – zbavit se strachu, protože ve skutečnosti je to on, který nás drží ve vězení. Odvahu máme všichni v sobě zakódovanou. Skrývá ji pouze parazit, kterého v sobě nosíme od narození.

Schovává se v anonymitě. Vždy, když hrozí, že bychom jej mohli odhalit, tak přesměruje naši pozornost ven. Ano, mentálně nás vmanipuluje do nějakého sporu, konfliktu či pře. Ať už se jedná o bohulibější důvod, vždy za tím bude tento parazit.

Nesnáší světlo našeho zraku, když se podíváme dovnitř sebe.

Jenže jak to mám udělat, může zaznít otázka nejednoho z nás.

V momentě, kdy naše emoce začínají vřít, zavřeme oči a vnitřním zrakem zaměřme svou pozornost do svého srdce. Jakmile tak učiníme, srdce se rozzáří a roznese klid do každé buňky našeho těla. Tato energetická vlna sebere parazitu veškerou sílu, kterou vzal naší duši. V tom okamžiku duše plně převezme vládu nad tělem.

Ovšem pamatujme, že parazit se jen tak nevzdá. Opět se ukryje a nenápadně nám bude odčerpávat energii, aby mohl opět povstat a naše tělo opět ukrást.

Výše zmíněný postup je proto nutno opakovat každý den ráno po probuzení. Dříve nebo později klesne jeho energetická hladina pod únosnou mez, takže definitivně umře. Bude to náročné, ale jedině tudy vede cesta k našemu osvobození. Poznáme ho tak, že budeme v neustálém klidu, ať se děje, co se děje.

K tomu povede těžký zápas, který ale bude nakonec korunován úspěchem. Jako naprosto svébytné a odvážné bytosti nás už nikdo nezlomí. Náš život se zjedno-duší.

Budeme jednat jednotně.


Mantra na tento týden: Přijímám sebe.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se nám podaří něco zásadního dokončit. Naplní nás to odvahou, díky čemuž se náš život zjednoduší. Vnitřně si ale budeme držet vzájemný odstup.

Úterý

V úterý se na nás budou valit pracovní povinnosti. Něco bude pozitivní, něco negativní. Podrží nás vzájemná soudržnost. Mentální a emoční odstup bude přetrvávat.

Středa

Vnitřní odstup se postupně změní ve zmatek. Bude zapotřebí pevné vůle a odhodlanosti, abychom případné nepříjemnosti překonali. Nová etapa našeho života začíná.

Čtvrtek

Bude nám dobře ve společnosti stejně smýšlejících lidí. Něco zásadního si uvědomíme, dostane se nám i podpory. Jen pozor na lítost anebo konflikt, jedny z rafinovaných zbraní našeho parazita.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne nervózně, některé diskuse budou hodně vzrušené. Pak se ale štěstěna pootočí a dojde ke zcela zásadnímu pozitivnímu obratu.

Sobota

V sobotu se budeme držet stranou, v bezpečí svých domovů. I když nás může něco znervózňovat, což bude opět práce parazita, stačí se na něj podívat a naše sebevědomí se zvedne. Počítejme ovšem s tím, že čím více nás bude, kteří budou vědět, co nás ovládá, tím více centrální systém bude provokovat ty zbývající, aby šli proti nám. Nenechme se k ničemu vyprovokovat.

Neděle

V neděli přijde nečekaná zpráva, která nás oblaží na duši. Zároveň nás může znervóznit. Systém ještě více utáhne sevření.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. listopadu 2020269b - Horoskop na tento týden od 9. do 15. listopadu 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. listopadu 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. listopadu 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*