Horoskop na tento týden od 9. do 15. března 2020

Čeká nás obrovská radost. To, na čem jsme mnohdy dlouhá léta pracovali, se najednou naplní. Vytryskne z nás gejzír radosti, jaký nepamatujeme. Rozhostí se v nás láskyplná nálada, která se bude šířit dál a dál, protože bude vyjádřením podpory, které se nám dostalo. A jelikož jsme vděční a pokorní, budeme toužit, aby se podobného povzbuzení mohli napojit i všichni kolem nás. Buďme láskou. Vstupujeme do nové etapy svého života.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč


Horoskop na tento týden od 9. do 15. března 2020.
Horoskop na tento týden od 9. do 15. března 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předvídá, že nás tato euforická událost naplní naprostou bezstarostností o další budoucnost. Není divu, podpory se nám bude nyní dostávat ze všech možných stran. I z těch, ze kterých bychom nic takového ani nečekali. Prostě tak obrovský úspěch, který se nám podaří, absolutně setře i všechna možná stará nepřátelství.

Jelikož vše má své pro a proti, i tento monstrózní úspěch má svou odvrácenou tvář. Budeme si muset položit zásadní otázku, jak naše nová cesta bude ladit se současnými povinnostmi, které máme.

Budeme stát před náročnými rozhodnutími, co opustit, protože jinak to není možné zvládnout. Bude nutné mnoho naší původní práce delegovat na jiné. A jelikož jsme si zvykli, že nejlépe jsme si schopni mnoho úkolů zajistit sami, nebude snadné pro nás vidět, že někdo jiný tomu nedává to, co my.

Může nás proto zachvátit hněv, protože můžeme přicházet o peníze. Řešení? Jedině trpělivost. Stejnou jakou jsme měli sami se sebou. Jinak to nepůjde. Je zkrátka nutné, abychom dali šanci i jiným vyrůst.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí nás hodně povzbudí, protože bude velmi úspěšné. Ukáže nám nové cesty, které v případě, že budeme moudře investovat, nás hodně posílí a pozvednou.

Úterý

V úterý se toho sice může na nás valit hodně, ale v pozitivním slova smyslu. Jen pozor na jistou umíněnost, je dobré si ponechávat nadhled.

Středa

Středa bude o naší schopnosti ovládat své ego. Pokud jej ukočírujeme a nenecháme se svést především marnotratností, budeme velmi klidní.

Čtvrtek

I když nám může čtvrtek připadat poněkud fádní, bude se nám dostávat podpory, která bude živit naši úspěšnost a tím i zdravou sebedůvěru.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek nás bude čekat velká pozornost okolí, kteří si budou velmi notovat s tím, co jsme stvořili. Je to velký příslib do budoucna, i když si zatím můžeme připadat, že jsme poněkud stranou.

Sobota

Sobota bude především o zlepšení naší materiální situace. Abychom i nadále zůstávali klidní, budeme muset některé věci zjednodušit. Čeká nás transformace vědomí.

Neděle

I když nám podobně jako čtvrtek i neděle může připadat stereotypní, mírně nepříjemná před pondělkem, zregenerujeme síly a opevníme se v tom, čeho jsme dosáhli. Jen pozor na mírný hněv, který se může pomalu, ale jistě jevit na obzoru.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. března 2020269b - Horoskop na tento týden od 9. do 15. března 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. března 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 9. do 15. března 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*