Horoskop na tento týden od 8. do 14. února 2021

Nebudeme si navzájem příliš rozumět. Propast mezi dvěma skupinami společnosti se ještě více prohloubí. Na tento stav nemáme žádný vliv, protože je to záležitost kolektivního vědomí, které má silné nutkání se rozdělit. Nemá proto žádný smysl se kvůli tomu jakkoliv trápit. Naopak je nanejvýš žádoucí trpělivě investovat pouze do své vlastní budoucnosti. Sice nám přinese mnoho nových povinností, ale na druhou stranu se nám podaří snadněji dokončovat úkoly a projekty.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 8. do 14. února 2021.
Horoskop na tento týden od 8. do 14. února 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že depresivní nálada skokově vzroste. Abychom ji nepodlehli, musíme nekompromisně přehodit výhybku na jinou kolej, která nás povede svěží krajinou, takže se nám hodně uleví.

Zároveň je nutné, abychom i nadále zachovali maximální obezřetnost a svědomitost na cestě za splněním svých cílů.

I když se budeme držet stranou a nebudeme do ničeho zasahovat, protože to nemá žádný smysl, budeme mít silné nutkání se přece jen ozvat. V tomto směru musíme být zdrženliví až na výjimku, kdyby bylo někomu ubližováno proti jeho vůli.

I když nemusíme mít z odezvy dobrý pocit, nemějme obavy – dostane se nám podpory od stejně smýšlejících lidí, což nám dodá čerstvou krev do žil.

Celkově bude ale tento týden opět prázdnější, ale vždy nás něco zásadního podrží. Obzvláště když se budeme držet výše zmíněné obezřetnosti.

Horoskop na tento týden – doporučení

Dechová meditace

Zkuste třeba podle návodu, který doporučuje Osho v Knize tajemství:

„Vyzkoušej to. Najednou ti to dojde – můžeš to získat, už to tam je. Nemusí se nic dodávat tobě ani do tvých struktur – už to tam je. Vše tam již je, kromě určitého uvědomění. Tak jak na to? Nejdříve si uvědom, jak přichází dech dovnitř. Pozoruj to. Zapomeň na vše, jen pozoruj přicházející dech – celou cestu dovnitř.

Když se dech dotkne tvých nosních dírek, ciť ho tam. Pak nech ať se dech pohybuje dovnitř. Pohybuj se s dechem naplno vědomě. Když jdeš dolů, dolů, dolů s dechem, ať ti dech neunikne. Nejdi napřed a neopožďuj se. Jen jdi s ním. Pamatuj si toto: nech napřed a nenásleduj jej jako stín: pohybuj se současně s ním.

Dech a vědomí by se měli stát jedním. Dech jde dovnitř – ty jdeš dovnitř. Jedině pak bude možné dostat se do okamžiku mezi dvěma dechy. Nebude to jednoduché. Jdi dovnitř s dechem, pak jdi ven s dechem: dovnitř – ven, dovnitř – ven.

Druhá část této meditace – zaměření se na mezeru mezi dvěma dechy – bude následovat automaticky. Když budeš cvičit uvědomění dechu, najednou jednoho dne aniž to budeš vědět se dostaneš do intervalu mezi. Neboť tak, jak se tvé vědomí stane intenzivní a pozorné, tvá pozornost bude v závorkách – celý svět bude vně závorek – jen přicházející a odcházející dech se stane světem, celou arénou pro tvou pozornost. Najednou budeš cítit pomlku, kde není žádný dech.

Pokud se pohybuješ přesně s dechem, tak když tam není dech, jak bys sis to nemohl uvědomovat? Najednou si uvědomíš, že tam není dech. Přijde chvíle, kde budeš cítit, že dech ani nepřichází ani neodchází. Dech úplně ustal. V tom zastavení – požehnání.“

Radujte se z maličkostí

Usmívejte se, radujte se a oslavujte každou maličkost možná zní ohraně, ale má to svůj smysl. Pomáhá nám udržovat svou pozitivitu, která velmi snadno ustupuje negativitě. Říká se, že polovina dnešních myšlenek pochází z minulého dne. Pokud se nám včera nedařilo, negativita se přesune do dneška a bude mít snadnou úlohu opět zvítězit. Nedejme ji šanci. Když vám něco upadne na zem, zasmějte se. Když se přeřeknete, zasmějte se. Když uděláte jakoukoliv chybu, zasmějte se. Negativita pak nebude mít žádnou šanci.

Trénujte vůli

Vlastní pevnost a stabilitu nikdy nenajdeme venku, ale pouze a jen uvnitř nás. Je to naše vůle, která nás pohání vpřed k dosažení úspěchu a šťastné partnerské lásky. Pomáhejte si navzájem v každé maličkosti. Tyto hřejivé laskavosti nás budou hladit na duši, která tak bude svítit jako maják na břehu rozbouřeného oceánu.

Pokud máte potíže se koncentrovat, doporučuji vyzkoušet extrakt z indické byliny Brahmi.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí nás čeká obrovská radost kombinovaná s diskusí, v níž bude velmi zásadní, jak budeme reagovat. Bude to pro nás těžký zápas, ale vzhledem k tomu, že investice do budoucna jsou živnou půdou pro úspěchy, nebude možné konat jinak, než se přes nesnáze přenést.

Úterý

V úterý projdeme vydatnou regenerací našich sil. Na jednu stranu si budeme notovat s lidmi na stejné vlně, na druhou pak mohou opět narůstat nedorozumění. A proto se stále držme své vize za každou cenu.

Středa

Středa bude takřka totožná jako úterý s tím rozdílem, že se budeme všichni držet stranou a do ničeho nebudeme chtít zasahovat.

Čtvrtek

Ve čtvrtek bude vládnout společností konfliktní atmosféra. Mentálně můžeme působit poněkud zmateně. Naštěstí nás bude podporovat naše vyspělejší já. Jen pozor na ambice, chce to spíše trpělivě kráčet dál svým směrem.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se nám bude celkem dařit. Rovněž si něco doposud skrytého před našimi zraky uvědomíme. Počítejme ovšem také s jistou dávkou drobných nepříjemností.

Sobota

Sobota bude dnem větších úspěchů, i když si nebudeme jistí, kam nás zavedou. Nemusíme mít žádný strach – štěstí nás bude provázet, takže budeme velmi klidní a vyrovnaní.

Neděle

Neděle začne pocitem, že jsme o něco přišli. I když budeme středem pozornosti, což nás bude lehce povzbuzovat, budeme se držet spíše stranou.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. února 2021269b - Horoskop na tento týden od 8. do 14. února 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. února 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. února 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*