Horoskop na tento týden od 8. do 14. března 2021

Tento týden se pomyslně rozevřou nůžky, které ukáží, jak jsme na tom každý s vlastní imunitou. Vzhledem k tomu, že se ocitáme v kritické fázi 14-ti dní před jarní rovnodenností s kulminací v novoluní 13. března, tedy přesně v období, kdy naše odolnost klesne na své minimum, dojde ke zhoršení epidemie. Nemocnost vzroste, ať si o epidemii myslíme cokoliv. V důsledku toho naše míra disharmonie vzroste zejména v závěru tohoto týdne.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 8. do 14. března 2021.
Horoskop na tento týden od 8. do 14. března 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto upozorňuje, ať jsme připraveni. Sice se nám bude dostávat podpory, ale i tak bude extrémně záležet na naší sebekázni, protože nás čeká těžký fyzický zápas. Je proto žádoucí se vnitřně posílit, jak to jen půjde.

Snadněji se nám tak podaří udržet naši mysl v harmonickém stavu, tedy i v hojnosti. Naše prozřetelnost nám pomůže si poradit i těžkostmi na konci týdne.

shutterstock 659746543novoluni inside 300x300 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. března 2021Díky zdařilé komunikaci s lidmi na stejné vlně se dozvíme něco zajímavého, což posílí naši trpělivost, ale zároveň musíme být opatrní vzhledem k avizovanému poklesu naší odolnosti v závěru týdne. Mohli bychom zbytečně přijít o energii a tedy i finance.

Pokud bude naše obezřetnost maximální, bude se nám dařit. Budeme plní lásky a nových možností. Opevníme se sami v sobě, takže nikdo a nic nebude mít šanci nás jakkoliv poškodit.

Snadněji pak překonáme kritický den – sobotu 13. března, kdy v 11:21 nastane novoluní.

Pak nás čeká povzbuzení, které nás přivede k osudovému rozhodnutí, které totálně změní náš osud.

Ona volba spočívá v naší osobní zodpovědnosti za náš budoucí život.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude poměrně úspěšné, plné podpory a vítězné sebedůvěry, byť nás něco může rozladit. Ale jen na chvíli, protože se nedáme.

Úterý

Úterý bude velmi silné, protože dosáhneme pozitivního obratu. Zároveň se budeme muset obrnit trpělivostí a pečlivostí.

Středa

Středa bude láskyplná. Zamíříme novou cestou, která bude povzbudivým způsobem posilovat naše ambice.

Čtvrtek

Naše opevněná vnitřní sebedůvěra nás bude bránit i ve čtvrtek. Naše harmonické ladění nás přenese i přes případné výkyvy energií, včetně finančních.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne smělým vykročením, které naruší něco, s čím jsme vůbec nepočítali, ale společnost lidí na stejné vlně nás jakýchkoliv starostí lehce mystickým způsobem zbaví.

Sobota

Sobota bude nervózní, plná nepříjemností. Naděje na lepší budoucnost nás ale vrátí zpět do klidu.

Neděle

Tato naděje se přenese i do neděle. Mnoho z nás ale může podléhat nekontrolovatelnému hněvu v diskusích, které mohou být mimořádně vášnivé. Bude proto záhodno zachovat co nejvyšší míru nadhledu.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. března 2021269b - Horoskop na tento týden od 8. do 14. března 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. března 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. března 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


4 Comments

  1. Dobrý den, moc děkuji za vaše skvělé příspěvky. Jste úžasní, dobře se čtou a pomáhá mi to hodně v dnešní ne-úplně jednoduché době. Děkuji, s pokorou a láskou V.H.

  2. Děkuji za vaše skvělé příspěvky,rady a tipy.Ráda si přečtu něco pozitivního a něčemu se přiučím.Děkuji že jste,vaše přírodní doplnky jsou super i celý váš web.
    S láskou Š.L.

    • Děkujeme Šárko, Vaše podpora nás velmi těší, protože nám naše úsilí dává svůj smysl.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*