Horoskop na tento týden od 7. do 13. září 2020

Tento týden dojde k totálnímu obnovení všech našich sil. Má to svůj důvod - budeme totiž čelit velkému náporu povinností, ať už pracovních či jiných. Bude proto zapotřebí hodně odolnosti a trpělivosti. Uvnitř budeme velmi sebevědomí, protože se naplňuje náš vnitřní záměr.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč


Horoskop na tento týden od 7. do 13. září 2020.
Horoskop na tento týden od 7. do 13. září 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden zároveň upozorňuje, že v jistých ohledech můžeme podléhat depresi. Překonáme ji pouze transformací naší mysli, když změníme způsob uvažování. Díku tomu přijde náhlý obrat, byť náš vnitřní pocit z něj může zůstávat prázdný.

Své vykonají i drobné nepříjemnosti, se kterými se budeme muset vypořádat. Výše zmíněná trpělivost bude opravdu na místě. Stejně tak obezřetnost a poctivost, ať už vůči jiným, tak směrem k nám samotným. Jinak se deprese nezbavíme.

Zkrátka se musíme zcela uvolnit a plně se oddat naprosté bezstarostnosti. Protože jedině tak uvidíme naději, jak se z potíží dostat.

Na druhou stranu bude žádoucí některé záležitosti opustit, protože jakékoliv úsilí se naprosto míjí účinkem, pokud všichni netáhneme za jeden provaz. Jedině pevní a jednotní můžeme dosáhnout úspěchu.

Sebevědomí je základním kamenem, jak překonat údobí nejistoty a nedorozumění. Díky naší zvednuté hlavě se nám dostane podpory. Najednou uvidíme zřetelně obrysy našeho snu, který se stává čím dál reálnějším.

Všechno se odehrává v cyklech. Období úspěchu neustále střídá sezóna marnosti a těžkého zápasu. Ať už v rámci jednoho života nebo napříč životy. Záleží jen na nás, zda-li chodíme v kruhu anebo stoupáme po spirále.


Mantra na tento týden: Vím, kdo jsem.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne neslaně, nemastně, jako bychom cítili, že něco není v pořádku. Brzy nás ale zasáhne avizovaná regenerace sil, která vyústí do obrovské radosti.

Úterý

Úterý bude ve znamení vítězství, nových začátků a klidného vyšlapování. V některých záležitostech se ale budou naše apely zcela míjet účinkem.

Středa

Ve středu budeme zcela bez starostí, protože se budeme cítit sebejistě. Jen pozor na ego a jeho sklony k materialismu. To by mohlo vést k disharmonii. Je prosto žádoucí podívat se pod povrch.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se může opakovat situace z předchozího dne. Navíc ji vystřídá nápor povinností, kterému můžeme čelit jedině rozhodností a odvahou.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek může být hodně nervózní, protože se musíme rozhodnout v jisté záležitosti. V tento den bude k rozhodnutí velmi vhodný, protože k němu budeme mít vnitřní sílu.

Sobota

Sobota bude plná drobných nepříjemností, které nás sice nutí stát stranou, ale to nám příliš nepomůže, protože ať se hneme kamkoliv, stále budeme středem pozornosti. Ve finále nás to začne podporovat v sebevědomí. Berme to jako trénink.

Neděle

Neděle začne ztěžka. Opět se totiž budeme muset v něčem rozhodnout. Jedinou nápovědou je náš vnitřní záměr. Ten je nejdůležitější, vše ostatní se mu přizpůsobí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 7. do 13. září 2020269b - Horoskop na tento týden od 7. do 13. září 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 7. do 13. září 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 7. do 13. září 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*