Horoskop na tento týden od 7. do 13. června 2021

Tento týden bude extrémní. Na jednu stranu můžeme zažít euforickou radost, ale také těžký zápas s pocitem, že nic nemá smysl. Náhlý příval obrovského štěstí si vždy jako výkupné vyžádá přesný opak. Celkově ale nakonec převáží povzbuzení.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 7. do 13. června 2021.
Horoskop na tento týden od 7. do 13. června 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden slibuje závratný úspěch, který nám změní život. Na druhou stranu bude také docházet k nedorozuměním, což nás může krajně znervózňovat.

Když si ale opět uvědomíme příčinu zmatení jazyků, naše nitro se naplní harmonií. Budeme se vyhřívat v paprscích hojnosti, byť povinností bude také dost. Budeme poutat pozornost, protože harmonie v duši vždy září daleko do okolí.

Štěstí je sice vrtkavé, ale tento týden nám bude přát až takovou měrou, že nebudeme vědět, co dřív. Naštěstí se budeme moci opřít o podporu svých blízkých a přátel, díky nimž lépe budeme směrovat své kroky vstříc zářivé budoucnosti.

Pamatujme ovšem, že všechno má svůj rub a líc. V jistých záležitostech může být jakákoliv snaha vyznívat naprázdno či dokonce úplným krachem, což nás může přivádět až k výbuchům hněvu. Bude záhodno zachovat rozhodnost a nenechat se ničím vyprovokovat, protože jako vědomé bytosti víme, že právo je na naší straně.

Tato vnitřní neochvějná síla se projeví zejména v našem ostražitém sledování okolí. I když se může zdát, že se nic neděje a my jen odpočíváme, ve skutečnosti naše podvědomí s nadvědomím jedou na plné obrátky, aby nás chránily před každým nebezpečím. Jakékoliv třenice jsou tak jen kvílením pneumatik v prudkých zatáčkách.

Cíl se však neomylně blíží. Vedeme na plné čáře. A vítězství si v žádném případě nenecháme ujít.

Ve skutečnosti nejde o závod.

Ale o náš vlastní růst, který bude mít za sebou další náročnou etapu.

Po ní přijde krátký odpočinek.

A pak opět vzhůru do dalšího podniku životní série.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Ač se to v první chvíli nebude zdát, pondělí nakonec dopadne uspokojivě, hřejivě, s podporou. Čeká nás ovšem jedno zásadní rozhodnutí.

Úterý

V úterý nebudeme vědět, co dřív. Jedna diskuse bude stíhat další. Finále bude ovšem naplněné harmonií a láskou.

Středa

Další rozhodnutí přijde ve středu. Budeme muset slevit ze svých nároků, jinak se nepohneme z místa.

Čtvrtek

Čtvrtek bude klidný, ale také bohatý na úspěchy, dokončování projektů a materiální hojnost. Užijme si ho naplno.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Na cestě hojnosti a bohatství budeme pokračovat i v pátek. Životní obrat bude tak razantní a viditelný, že to zároveň může vyvolávat závist u těch, kteří nejsou pány svého osudu, protože na něm vůbec nepracují. Nenechme se proto vmanévrovat do konfliktu s upírem, který nám chce jen odsát naši plně zaslouženou energii. Pečlivě proto pozorujme své okolí, parazité budou pro náš vnitřní zrak jasně viditelní.

Sobota

Sobota bude vyvrcholením extrémnosti tohoto týdne. Naše mysl projde další transformací, aby hned vzápětí mohla projít prvním testem. Budeme pod těžkým náporem, což nás může fyzicky vysilovat. Závěr dne bude ovšem velmi euforický.

Neděle

Neděle bude celkem úspěšná, čeká nás nový směr v životě, který nám ovšem ze začátku bude působit lehké rozčarování. Naše vyspělejší já nám ale bude oporou.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 7. do 13. června 2021269b - Horoskop na tento týden od 7. do 13. června 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 7. do 13. června 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 7. do 13. června 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*