Horoskop na tento týden od 6. do 12. září 2021

Tento týden bude ve znamení silné pospolitosti a solidarity mezi lidmi, které spojuje jejich společná nadějná budoucnost. Bude to velmi důležité, protože naše aktuální kroky budou velmi nejisté a mlhavé. O to více tak budeme čelit intenzivnímu náporu, který bude vytvářet jen samé zmatky a chaos.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 6. do 12. září 2021.
Horoskop na tento týden od 6. do 12. září 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že vstupujeme do nové etapy našich životů. Jelikož zatím ani v náznacích netušíme, jak se nová éra bude vyvíjet, nejlepší bude, když odhodíme veškeré starosti a pochybnosti. Vězme, že i kdybychom to měli jakkoliv těžké, stále budeme mít nad sebou ochranu našeho vyspělejšího já.

Čeká nás velká pozornost okolí, která na rozdíl od minulosti slibuje reálný výsledek. Je však nutná jistá trpělivost, aby případný úspěch byl trvalý a nikoliv jen dočasný.

Ale na to jsme již naprosto zvyklí, že? Plně se ponořit do činnosti, kterou milujeme. Povznáší nás na duchu a nabíjí energií. Díky tomu se posuneme na spirále života opět o notný kus výše.

Jak už to ale u spirály bývá, po každém vzestupu přijde zase pokles, i když ne na stejnou úroveň jako před povýšením. Některé záležitosti mohou proto skončit, což může vyvolávat náš hněv, jelikož spoustu práce, kterou jsme vynaložili, může přijít zcela vniveč. Marná bude naše snaha cokoliv na tom změnit, nejlepší bude nechat to být, nechat to dít.

Raději se proto plně soustřeďme na oblast, která nám aktuálně přináší největší radost. Když budeme naprosto uvolnění, společný úspěch bude jistý.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude velmi úspěšné, plné podpory a pozornosti okolí. Budeme velmi uvolnění.

Úterý

Úterý bude oním avizovaným pádem či porážkou. I když můžeme pobývat v místech s velkou koncentrací lidí, kteří nás budou pozorovat, budeme se cítit osamocení a zároveň pod náporem.

Středa

Ve středu si půjdeme tvrdě za svým, protože víme, co chceme. Bohužel v důsledku střetu různých zájmů se můžeme ocitnout v konfliktu, který vyústí do chaosu.

Čtvrtek

Čtvrteční dopoledne začne rozčarováním. Když si ale uvědomíme, že to může být zároveň začátkem nového směru v našem životě, sebereme všechnu svou odvahu a vykročíme. Paradoxně nám bude hodně přáno, stačí učinit jen onen pověstný první krok.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Páteční dopoledne bude mnohem lepší než to z minulého dne, i když jistá pachuť stále zůstane. Pokud moudře pochopíme, v čem spočívají naše přednosti, dáme jasnou stopku neplodným věcem. Rázem se opět zopakuje situace ze čtvrtku, kdy najednou získáme podporu díky změně našeho postoje.

Sobota

V sobotu budeme bedlivě zkoumat výsledky naší práce. Nakonec dospějeme k závěru, že můžeme být plně na sebe hrdí. Na druhou stranu budeme přemítat, jak pokračovat dál. Čeká nás hromada těžké práce, abychom nakonec dospěli k našemu vítězství.

Neděle

V neděli budeme stát před rozhodnutím, jak jednat v určité záležitosti. Než cokoliv vyřkneme, bude záhodno se podívat do naší budoucnosti, abychom viděli hojnost a naplnění, které nás čeká. Díky tomu se připravíme na cestu našeho vnitřního štěstí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 6. do 12. září 2021269b - Horoskop na tento týden od 6. do 12. září 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 6. do 12. září 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 6. do 12. září 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*