Horoskop na tento týden od 6. do 12. dubna 2020

Pokud naše poselství nedopadá na úrodnou půdu, budeme muset změnit strategii a stáhnout se, protože bude nutné důkladně promyslet zásadní rozhodnutí, která na nás již čeká. A nemine, nedá se mu vyhnout.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

79 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

249 Kč


Horoskop na tento týden od 6. do 12. dubna 2020.
Horoskop na tento týden od 6. do 12. dubna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden nás nabádá, abychom byli zcela bez starostí, protože vykračujeme po správné stezce plné naděje. Některé záležitosti v důsledku výše avizovaného rozhodnutí ale budou muset skončit. Zejména co se týče našich ambicí, ať už se týkají čehokoliv. Díky tomu se nám povede lépe také v materiální rovině. Budeme hluboce klidní.

I když se budeme prodírat nepříjemnostmi, budeme klidní, protože nám to umožní právě naše materiální situace, přestože to navenek nemusí tak vypadat. Tím spíše, když se obrníme trpělivostí. I když to neznamená, že si necháme vše líbit.

Budeme vnitřně stabilní i jak díky našim přátelům, kteří nám podají pomocnou ruku, tak vlivem podpory systému, v němž žijeme. Zároveň se upevníme ve svých postojích a názorech.

Naše bezstarostnost bude tak silná, jak budeme trpěliví, protože tato vlastnost je základním aspektem vnitřního klidu. V opačném případě v nás může bujet vnitřní strach. Čemu dáme přednost, takovými budeme.

Zároveň počítejme, že čím více se nám bude dařit, tím více budeme terčem hněvu těch, kteří nechápou, že za jejich životy jsou zodpovědní jen oni sami, nikoliv někdo jiný. A nezáleží na tom, zda jsou to bytosti fyzického či nehmotného charakteru. Paradoxně za každý útok, který sneseme, nám bude ještě více přáno. Hlavně co se týče podpory přátel a kolegů.

To nás naplní ještě větší bezstarostností, která nám přinese úspěch a závist slabých zároveň.

Už chápete, kam směřujeme?

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Naprostá bezstarostnost bude hlavním tématem už v pondělí. Protože přestože budou naše slova dopadat jako hrách na zeď, díky tomu pochopíme, že bez kompromisů se zkrátka neobejdeme. Jinak se nepohneme z místa. Pokud vidíme dál, je nám to zcela jasné.

Úterý

Úterý bude poněkud divoké – přestože se nám podaří dokončit nějaký projekt, jeho výsledek nám aktuálně nepřinese žádný užitek. Na druhou stranu naše vyšší já nám napoví, že všeho do času. A to nás opět naplní bezstarostností.

Středa

Středa bude dnem transformace našeho vědomí. Budeme se držet stranou, byť zároveň budeme muset řešit drobné nepříjemnosti, což může vyvolávat lehkou vnitřní disharmonii. Nenechme se jí ovládnout.

Čtvrtek

I když naše slova stále nebudou dopadat na úrodnou půdu, je to jen zdání, protože situace se nejdříve musí proměnit v naší okolní realitě. Musí zkrátka uzrát doba a tím pádem i lidé. A oni dozrají, pokud nechtějí předčasně umřít. Ať už fyzicky či mentálně.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude pokračováním čtvrtku. Jen s tím rozdílem, že naše apely se přenesou do reálu. Dostane se nám podpory přátel, což nás naplní silou. Neujatá semínka v nás mohou ale vyvolávat jistou pachuť. Nenechme se jí ovládnout.

Sobota

Sobota bude pokračováním pátku. Jen v jiných odstínech, ale podstata bude stejná.

Neděle

I když i v neděli stále nebudeme mít stále vyhráno, my se budeme radovat. Protože v dáli již vidíme pevný břeh, i když cesta k němu je stále ještě dlouhá. Ale vidíme, tudíž víme, a proto se radujeme.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 6. do 12. dubna 2020 269b - Horoskop na tento týden od 6. do 12. dubna 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 6. do 12. dubna 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 6. do 12. dubna 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

149 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

449 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*