Horoskop na tento týden od 4. do 10. ledna 2021

Pokud jsme si dělali nějaké naděje, že se situace vrátí zpět do normálu, byly naprosto liché. Čeká nás prudká změna, která zcela naruší dosavadní status quo. Mnoho z nás ale nový začátek, který vyžaduje zvýšenou pozornost a bdělost, vůbec neunese. Konflikty budou na denním pořádku. Vyhnou se jedině lidem, kteří se plně oddají ochraně svého vyspělejšího já. Trpělivost a bezstarostnost jim pomůže překonat i diskuse, do kterých je budou snažit ti méně trpěliví zatáhnout.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 4. do 10. ledna 2021.
Horoskop na tento týden od 4. do 10. ledna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že mohou vznikat mnohá nedorozumění z nedostatku pochopení ostatních. Pokud nebudeme dostatečně trpěliví, můžeme přijít o hodně. Pokud dokážeme své ego ovládnout, odměnou nám bude povzbuzení.

Naplní nás to sebevědomím, které nás bude neustále pobízet, ať jdeme za svým cílem. Čeká nás hodně práce, což nás může znervózňovat.

Budeme se totiž muset rozhodnout, jak se v jisté záležitosti zachováme. Pokud budeme pevní, rozhodní a odhodlání, naši blízcí a přátelé nám pomohou, takže nám v mnoha ohledech spadne kámen ze srdce. Na druhou stranu budeme nuceni některé své plány přehodnotit. Bude nás to sice stát nějaké nepříjemnosti, což nám na náladě nepřidá, ale trpělivá práce se nám nakonec vyplatí.

Může se stát, že se na nás budou upírat zraky těch, kteří si v aktuální situace nevědí rady. Tato pozornost nám ovšem nemusí být příjemná, protože dobře víme, že nepomůže nám ani těm, kteří nás sledují. Když si zvědavých očí přestaneme úplně všímat, najednou dojde k zásadnímu obratu, který nás naprosto uvolní, takže si klidu budeme vykračovat novou, svěží cestou.

Pokud se definitivně zbavíme veškeré lítosti, která je zároveň zdrojem konfliktů, zažijeme obrovskou vnitřní radost, která nám dopřeje podporu našeho vyspělejšího já, zejména ve smyslu ženských energií. Oddanost našemu úsilí a poslání se tak ještě zvýší.

I za cenu, že se na nás toho bude valit příliš. Naštěstí nám pomohou lidé na stejné vlně, s nimiž můžeme obezřetně a pečlivě spolupracovat na našem vítězství.


Přečtěte si horoskop na rok 2021 od Energie života.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude sice pracovně velmi náročné, ale vše se nám bude dařit. Budeme oplývat láskou, moudrostí a klidem. Bude nám hodně přáno.

Úterý

V úterý přijde ona prudká avizovaná změna reality. Nás to nabudí sebevědomím, protože budeme vítězit, i když nebudeme vědět, co dřív. Ale na to si brzy zvykneme.

Středa

Ve středu naše spanilá jízda bude pokračovat. Štěstěna nás bude plně podporovat. Jdeme naprosto ojedinělou, novou a smělou cestou. Zcela v klidu a bez obav.

Čtvrtek

Ve čtvrtek můžeme znervóznit z hrozícího konfliktu. Díky lidem na stejné vlně to ale snadno překonáme, protože dobře víme, že konáme naprosto správně v zájmu ochrany slabších vůči egoistům, kteří chtějí jen brát. Ze strany vyspělejšího já budeme mít plnou podporu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude pocitově spíše prázdnější, i když půjdeme novým směrem, který stále vyžaduje naši trpělivost, výsledkem bude tak na 50 na 50.

Sobota

V sobotu mohou přijít nečekané výdaje, ale nakonec se nám podaří udržet stabilitu, především díky přátelům a našim blízkým. I když se plně oddáme našemu poslání, v naší mysli mohou probíhat přestřelky, které se mohou projevit i navenek.

Neděle

Neděle bude zářivý den, plný bytostného spojení s naším vyspělejším já, které nám poradí, jak si život krajně zjednodušit. Přinese nám to obrovskou vnitřní radost.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 4. do 10. ledna 2021 269b - Horoskop na tento týden od 4. do 10. ledna 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 4. do 10. ledna 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 4. do 10. ledna 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*