Horoskop od 4. do 10. března 2019

Tento týden bude váznout komunikace. Musíme počkat, až se situace zlepší. I když je tady možnost, jak to obejít.

REKLAMA

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč


Horoskop na tento týden od 4. do 10. března 2019.
Horoskop na tento týden od 4. do 10. března 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Tento týden nás čeká stagnace. Především vnitřní. Zatímco minulé týdny byly ve znamení někdy až velmi zásadního vývoje, teď se náš osobní rozvoj na chvíli zastaví. Z počátku týdne si to ještě nebudeme zcela uvědomovat, protože stále ještě pojedeme na dojíždějící vlně. Ale ta brzy dorazí ke břehu, kde se zastavíme. A začne váznout komunikace. S tím ale nic nenaděláme. Budeme muset počkat, až se situace zlepší.

Nicméně zároveň existuje jediná možnost, jak rozvířit stojaté pobřežní vody, plné těžkého písečného bahna. A sice vůbec nic si z toho nedělat a pokud ano, tak jedině legraci sami ze sebe. Za prvé nám to pomůže stagnaci snadno přečkat a za druhé najdeme v tomto poněkud bláznivém směru zdárné společníky, kteří rovněž nezkazí žádnou legraci.

Tento neotřelý optimistický přístup nám přivodí prudký vnitřní obrat. Zkrátka zapomeneme na včerejšek, protože je tady dnešek, a zároveň nebudeme ani myslet na zítřek. Vítejte v životě v přítomnosti.

Vítejte v životě, zbaveného egoismu, tedy závislosti na egu, které si libuje trpět. Odvaha razantně, ale zároveň laskavě čelit životním výzvám s lehkostí andělského křídla nás přenese přes jakékoliv příkopy mezi námi všemi navzájem.

Pondělí

Pondělí bude první příležitostí, jak si vyzkoušet smějící se lék proti stagnaci. I když jej nasadíme ihned, chvíli bude trvat, než zabere. Ale nebojte, jeho účinnost je ověřená přísnými laboratorními zkouškami v uzavřeném prostředí. Síla sebedůvěry, která vás popadne, bude jedinečná.

Úterý

Pokud jste nasadili kúru včas, v úterý vám pomůže, protože Vás mohou čekat konflikty, které byste si ani ve snu nevymysleli. Bude vás sledovat mnoho lidí, ať už fyzicky přítomných či nikoliv. Budete potřebovat obrovskou dávku infúzní trpělivosti. Horoskop na tento týden říká, že některé věci budou muset zkrátka skončit, aby mohly začít nové. Onen přechod je však nutné zvládnout bravurně. Takže pokud budete někoho posílat do patřičných míst, pamatujte, že tak můžete učinit s elegancí.

Středa

Navenek ve středu se mnoho věcí uklidní, ale uvnitř můžete stále ještě cítit emoční třes. Má to svůj důvod. Budete se muset rozhodnout v něčem zásadním, aniž budete mít k dispozici relevantní informace. Ať se nakonec rozhodnete jakkoliv, výsledek nespočívá v tom, pro co se rozhodnete, ale jakým způsobem se rozhodnete. Zvolený nástroj vám totiž zůstane na hodně dlouho.

Čtvrtek

Emoční nepohoda se přenese i do čtvrtku, byť navenek se začnou věci měnit. Pokud se budete řídit výše zmíněnými radami, pochopíte, že jste došli na konec jedné ze zkřížených etap svého života. Posunete se o schod výše, aby zase vaše místo mohli zaujmout jiní adepti osobního rozvoje.

Pátek

Pátek bude prvním dnem vykročení po nové cestě. Je však nutno vykračovat opatrně, protože ji ještě tolik neznáte, takže některé vjemy, které budete cítit, nemusí být vašemu okolí srozumitelné. Tím spíše, když se před Vámi začnou objevovat doposud skryté zákonitosti této reality, o kterých jste doposud ani neměli tušení. Pochopíte sokratesovské: „Já vím, že nic nevím.“

Sobota

Vykračujete dál po nové stezce. Radíte na všechny strany. Změna spočívá v tom, že zatímco v minulosti mnozí lidé nebyli na vaše mentorování zvědaví, teď je vše jinak. O to více se divíte, že stále říkáte to stejné, ale přijetí je naprosto rozdílné. Nezapomínejte, že celý svět se vyvíjí, byť pro každého jinak. Takže když se posunete vy, změní se, byť neznatelněji a nevědoměji také mnozí ostatní.

Neděle

Tyto nečekané dojmy vás probudí do lehce zmateného nedělního rána, které se během dne promění do pocitu, že je něco s vámi opět jinak. Pokud jste měli s lidmi svatou trpělivost, tak nyní z Vás bude úplně zářit tak, že se na vás možná lidé nečekaně sesypou s žádostmi o pomoc, protože Vaše pronikavé vnitřní světlo budou zřetelně vnímat. Nechte se prosím unášet novým svěžím vánkem, protože je předzvěstí radostných změn ve vašem životě.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 4. do 10. března 2019 269b - Horoskop od 4. do 10. března 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 4. do 10. března 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 4. do 10. března 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*