Horoskop na tento týden od 31. května do 6. června 2021

Cesta na vrchol je trnitá, ale rozhodně stojí za to. I přes nepříjemné počasí, ať už skutečné či psychické, se dozvíme vynikající zprávy, která pustí do našeho života mocnou podporu. Dojde k další transformaci naší osobnosti, která čím dál více splývá s naší duší.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 31. května do 6. června 2021.
Horoskop na tento týden od 31. května do 6. června 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že každý nový počátek může vyvolávat vášnivou diskusi, než se rozdílné názory utříbí a spojí do jednoty. Tudíž trpělivost bude opět na místě, abychom se dobrali k úspěšnému nástupu.

Mezitím nás čeká hodně povinností, což nás může znervózňovat až k rozčarování. Abychom se z případných problémů dostali, některé záležitosti budeme muset zkrátka přehodnotit.

Díky podpoře našeho vyspělejšího já se budeme moci vyhnout hněvu, který se může o nás pokoušet. Změna pohledu na okolní svět nám pomůže lépe pochopit jeho skryté zákonitosti.

Snadněji tak budeme moci chápat souvislosti, což nám ukáže cesty, které náš život povedou pozitivním, úspěšným směrem. Jen pozor na ambice, které vždy v zákrytu číhají, kdykoliv ztratíme spojení se svou duší, aby nás ve skutečnosti stahovaly dolů.

Někdy je zkrátka lepší strpět déšť, protože dobře víme, že opět vyjde slunce a my budeme moci spokojeně a uvolněně kráčet za dalším životním dobrodružstvím.

Mystika je to, co nám pomůže lépe vidět.

Důležité ovšem je, abychom vše nebrali doslova, ale jako archetypy, což nejsou nic jiného než algoritmy, které řídí tento svět.

Je proto dobré neustále učit se je rozeznávat v jakémkoliv aspektu našeho života.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí obnovíme své ztracené síly. Čeká nás poměrně stabilní den, byť povinností může být více než obvykle. Ale naštěstí se dočkáme vstřícné pomoci.

Úterý

Úterý začne nepříjemnostmi, ale pak přijde pozitivní zpráva, která nás oblaží na duši a uvolní.

Středa

Ve středu se plně ponoříme do své práce. Fyzicky bude tento den náročnější, ale nakonec opět pevně ucítíme zemi pod nohami.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se vydáme novou cestou, i když vzápětí si nebudeme vědět rady, jak dál. Naše vize nás ale povede na správnou cestu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

I když se toho v pátek může na nás hrnout hodně, den bude velmi pozitivní. Budeme se cítit jako znovuzrození, plní podpory. Čeká nás další příjemná obrátka osudu, který si vytváříme sami.

Sobota

V sobotu budeme obdařeni prozřetelností, která nám sice umožní naprostou bezstarostnost, ale rovněž svým způsobem mást. Nejlepší proto bude, když se v tento den budeme držet pouze jednoduchých úkolů.

Neděle

Neděle začne lehce, příjemně, s podporou. Následně ale může přijít hněv kvůli události, která nás může vnitřně ranit.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 31. května do 6. června 2021269b - Horoskop na tento týden od 31. května do 6. června 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 31. května do 6. června 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 31. května do 6. června 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*