Horoskop na tento týden od 30. září do 6. října 2019

Motorem nového týdne bude silná energie, která nás bude pohánět. Díky ní prakticky nepoznáme únavu, pokud jí v tom samozřejmě nebudeme pomáhat. Přestože se nám bude dařit, tento aspekt nebude zdaleka nejdůležitější. Hlavní bude totiž souznění s lidmi na stejné vlně. Zatímco v minulosti to bylo jen občasné, nyní můžeme čekat v tomto duchu celý týden.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


Horoskop na tento týden od 30. září do 6. října 2019.
Horoskop na tento týden od 30. září do 6. října 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že druhá polovina bude poněkud extrémní, kdy můžeme zažívat skoky nahoru a dolů. Od úspěchu k nezdarům a za tím hned zpátky. Prostě houpačka, která nám má říci, že některé věci je nutno nechat samovolně plynout, protože jakékoliv úsilí nemusí vést k ničemu. Prostě jen surfujte na vlnách. A pokud žádná v dohledu nebude, tak odpočívejte na pláži a užívejte života.

Respektive zkuste jej napravit tím, že se ve vzpomínkách odeberete do osudových okamžiků své minulosti, kdy jste něco nedokončili nebo nedotáhli do konce, ať už důvodu nedostatku času anebo odvahy. Když se přenesete zpět do oněch událostí, v duchu je prožijte jinak. Tím se ve vaší realitě něco zcela zásadního změní.

Budete jiní, sví, protože nyní jste se rozhodli již vědomě. A nezáleží na tom, že se tak stalo až zpětně, protože naše duše žije jen stále teď v přítomnosti, i když i to je svým způsobem iluze, protože se všichni vracíme do budoucnosti, odkud skutečně pocházíme.

Ať už tomu rozumíte nebo nikoliv, na tom vůbec nesejde, pokud chcete skutečně svůj život změnit.

Chcete? Tak pojďte do toho.

Horoskop na tento týden – návod na změnu života

Stačí si sednou pohodlně na pohovku, zavřít oči a vybavit ony osudové okamžiky.

  1. Kdy jste chtěli něco říci nahlas, ale neřekli.
  2. Kdy jste chtěli něco udělat, ale neudělali.
  3. Kdy jste se měli rozhodnout, ale nerozhodli jste.

Chápu, že to pro mnohé z vás může být velmi náročné, protože se zřejmě ocitnete v představách tváří v tvář okamžikům, na které byste nejraději zapomněli, protože vás mohou uvrhnout ještě do větší deprese. Jenže všechno to ve vašem podvědomí stále je, i když na to vědomě nemyslíte. Bují v něm jako nádor a ovlivňuje každý aspekt vašeho života. Takže i dopředu jasné momenty, o kterých bytostně víte, že se podaří, tak se nepodaří.

Proč? Protože máte v sobě brzdy, kterých je nutno se zbavit. Nebude to lehké, chce to trpělivost, protože nestačí ono zásadní říct jen nahlas, ale musíte to prožít se stejnými emocemi jako tenkrát. Teprve pak budete moci svobodně vykročit na novou dráhu svého života.

Z počátku možná s nedůvěřivým podtextem, ale věřte tomu, že budete mít podporu vyššího já v zádech. Onen zásadní obrat, který posléze zažijete vás zbaví veškerých strachů, které jste kdy měli.

Budete pak natolik sebejistí, že vás již nic jen tak nerozhodí.

Budete zkrátka dobře vědět, že na vrcholu každého kopce, který zdoláte, vás čeká pravý ráj v duši.

Ti, kteří jste to již někdy zažili, víte o čem mluvím.

Jděte do toho anebo od toho.

Co si vyberete?

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se toho může na nás valit mnoho ze všech stran, takže můžeme upadat do menších depresí. Naštěstí nám hned zkraje týdne pomůže slíbená energie, která nás pozitivně nakopne a povzbudí.

Úterý

Úterý bude kritické, plné hněvu a nechtěných konfliktů. Pokud se jim vyhnete, čekají vás naopak velmi pozitivní věci, které vám umožní si uvědomit první náznaky tvorby reality.

Středa

Pokud jste se nenechali ovládnout hněvem a veškeré strachy a pochybnosti spláchli do záchodu, středa bude pro vás kýženou odměnou v podobě podpory, nečekaných pozitivních změn a upevnění sebevědomí, což vás povzbudí na další cestě životem.

Čtvrtek

Ve čtvrtek bude uvědomování si souvislostí a skrytých zákonitostí pokračovat v mnohem intenzivnější míře. Najednou budete moci jasně a vědomě vstupovat do uzlových bodů svého života. Budete schopni vidět ze všech stran možné následky všech myslitelných rozhodnutí, takže vaše volba bude DOBRÁ.

Nejtěžší ovšem bude si uvědomit, že nejde o pouhou fantazii, ale holou skutečnost, kterou zažíváte. Dokud si člověk plně neuvědomuje, že žijeme v simulaci, stále spí, i kdyby věřil v cokoliv a v kohokoliv.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Je však nutné si rovněž přijmout za fakt, že některé složitější konstrukce potřebují na svou tvorbu čas, takže nemusí začít fungovat hned. Někdy je dobré proto zažehnout impuls, poté na nějaký čas poodstoupit a jen tak sledovat, co se bude dít. A ony se začnou dít pozoruhodné věci. Dokonce i na mrtvé půdě může začít růst tráva. Stačí jen semínko a vláha. A nyní to podstatné – ještě předtím je nutno zemi pořádně zrýt. V naší realitě se to ovšem často spojeno s hněvem těch, kteří chtějí spát, přestože je to zároveň ničí. A nejen je, ale i zvířata, přírodu, planetu.

Sobota

Prostě, jak se říká, že není míru bez války, tak i není uzdravení bez bolestivé operace, protože přestože lidé doufají na zázraky, tak zároveň na ně nevěří, a proto se dít nemohou. Úplně každý musí rýt držkou v zemi, aby poznal svou cenu. Jen tak se můžeme obrodit a jít vstříc naději na šťastnější a pevnější budoucnost.

Neděle

Neděle bude mít dva protikladné faktory. Jeden bude o síle, která nás celý tento týden provází k setkáním s lidmi podobně smýšlejícími jako my. Druhý, opačný, nás varuje před upadnutím od osidel egoismu, což hrozí vždy, když naše sebejistota překročí únosnou mez, kterou pak naše duše již neunese, a proto se ego ujímá vlády, protože je kvůli strachu ze smrti schopné úplně všeho.

Zvládnete se?

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 30. září do 6. října 2019269b - Horoskop na tento týden od 30. září do 6. října 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 30. září do 6. října 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 30. září do 6. října 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*