Horoskop na tento týden od 30. prosince do 5. ledna

Co nám přinese rok 2020? Tato otázka se bude vkrádat do naší mysli, ať už vědomě či nikoliv. Přestože mnozí z nás pohlížejí na ni s obavami, není k tomu žádný důvod. Pokud jsme v roce 2019 jakkoliv strádali, dostane se nám podpory, která bude předzvěstí životního obratu. A to zcela zásadního. Jestliže jsme v roce 2019 moudře investovali, v jakékoliv rovině, především pak mentální a psychické, naše úsilí ponese sladké plody.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Horoskop na tento týden od 30. prosince 2019 do 5. ledna 2020.
Horoskop na tento týden od 30. prosince 2019 do 5. ledna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden nás upozorňuje, že se máme ovládat, co se týče příliš bujarého veselí o silvestrovské noci. Jinak nás čeká nejen kocovina, ale zároveň i riziko virózy či nachlazení. Pokud se udržíme, budeme poctěni opojnou energií hojnosti, která nás bude provázet po celý rok.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Naše bezstarostnost, co se týče následků našich vlastních činů, nás sice bude přivádět do radostných setkání s přáteli na podobné vlně, ale zároveň nás pak může uvrhnout do zmatků, jelikož budeme vystaveni nejrůznějším energiím, které pak nebude snadné rozmotat. Doporučujeme proto raději prozíravý odstup, abychom zabránili kontaminaci naší vnitřní čistoty.

V případě, že podlehneme, bude velmi náročné zabránit zvýšenému riziku rozčarování, konfliktů a disharmonie, protože veselí, které nevychází z nás, ale z alkoholového opojení, je falešné a svádí z původní cesty.

Jako jakákoliv droga i alkohol má svůj účel. Záleží jen na nás, zda-li jej využijeme ke změně vědomí pro vlastní uvědomění anebo jej zneužijeme pro zábavu, jen pro tento stav samotný.

Pád bývá vždy krutý.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Radostná a oslavná setkání začínají už v pondělí. I když nás může stále něco trápit, něco nás povznese a přivede k obratu a obnovení sil.

Úterý

Něco zásadního budeme muset přehodnotit. Pokud to zvládneme, začneme se na mnoho věcí dívat jinak, s větším nadhledem. Zároveň se ale na nás může valit negativní nápor všeho, co jsme nevyřešili a mysleli si, že se to vyřeší samo. Všechno má své pro a proti. Naštěstí jsou zde poslové dobrých zpráv.

Středa

Na Nový rok se spíše pohroužíme dovnitř sebe, abychom se stabilizovali. Díky tomu ucítíme povznášející energii, která nás bude nabíjet a zároveň pobízet k hlubším vhledům do zákonů fungování této reality.

Čtvrtek

Ve čtvrtek sice můžeme cítit, že něco starého skončilo a bude nám to chybět. na druhou stranu posílíme vlastní sebevědomí díky úspěchům, které nám přicházejí do života. I když se nám síly zregenerovaly, zároveň můžeme propadat lehkým depresím, zda to všechno zvládneme.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude báječný, plné vzájemné podpory, dovršení předsevzatých cílů a nových slibných začátků. Budeme silně vnímat pomoc shůry.

Sobota

Nemá smysl o tom však říkat všem ostatním, aby se jim rovněž dařilo lépe, protože to záleží jen a jen na nich. Když se od toho oprostíme, plně se ponoříme do našeho poslání, úspěchy nás neminou.

Neděle

V neděli se opět shledáme s přáteli na stejné vlně, ale jinak se spíše budeme prodírat menšími nesnázemi, které nás budou vnitřně rozhazovat. Nenechme se.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 30. prosince do 5. ledna 269b - Horoskop na tento týden od 30. prosince do 5. ledna  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 30. prosince do 5. ledna  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 30. prosince do 5. ledna  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*