Horoskop na tento týden od 3. do 9. února 2020

Svět se dělí na hrstku lidí, kteří vědí, a většinu, která neví. Skeptické sýčkování je výsadou té druhé skupiny. Když víme, jsme důslední v čemkoliv, co děláme, protože známe jasný cíl. Pokud nevíme, zákonitě máme pochyby. Je proto důležité pro ty, kteří vědí, aby se nenechali ničím odradit a odhodlaně kráčeli vytyčenou cestou. Dřív nebo později přijde velmi úspěšný obrat, který je povzbudí, že jdou správně. A sýčkům protáhne obličeje údivem.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

399 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč


Horoskop na tento týden od 3. do 9. února 2020.
Horoskop na tento týden od 3. do 9. února 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto upozorňuje, abychom si nedělali žádné starosti, protože nejsou zapotřebí. Štěstěna se totiž obrátí k nám čelem. Nabije nás silou, která nás bude provázet po cestě úspěchů a podpory. I když ze začátku můžeme mít dojem, že kýžený efekt není dostatečně silný, nenechme se zmást.

Když má něco dlouhodobě stabilně fungovat, start je vždy pozvolný. Pamatujeme na to, když se objeví náznaky deprese, že všechno neběží tak, jak má.

Skutečnost, že tvoříme vlastní realitu podle sebe a nikoliv podle jiných, nás transformuje do jiného stavu vědomí. Opět zase nahlédneme pod pokličku fungování tohoto světa a zároveň pochopíme, že trpělivost a učenlivost jsou hlavními faktory nepomíjivého úspěchu.

Onen výše zmiňovaný obrat má ovšem i svou stinnou stránku. Přidělí nám zároveň hromadu práce a nových povinností. Ze začátku to nebude tak zřejmé, ale postupně jich bude přibývat. Bude proto žádoucí ukončit veškeré aktivity, které pro nás nejenže ztratily smysl, ale jejich pokračování nám bude házet klacky pod nohy v naší nové spanilé jízdě životem.

Jsme zkrátka strůjci vlastního štěstí.

Smyslem naší Cesty je bytostně splynout s naší podstatou, která je ženského charakteru. Ano, nikoliv otec, ale matka Země je ta, která nám dává život. Važme si toho a dělejme pro ni vše, co jen můžeme. A buďme přísní na všechny, kteří s chutí kopou do ní a do všech jejich dětí.

I když se někdy může zdát, že takovým je neustále přáno, není tomu tak. Ve skutečnosti si jen vytvářejí vlastní karmu, kterou budou muset odčinit během milionů životů, dokud se neprobudí.

Kdyby to věděli, nikdy by nic takového nečinili. Ale oni nevědí, a proto hřeší sami nad sebou.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne hekticky, nervózně, ale brzy si uvědomíme, že záleží jen na nás, jak jej budeme prožívat. Když si to uvědomíme, vzroste naše sebedůvěra, která se projeví i v našem energetickém rozpoložení. A když se takových lidí potká více, budou si vzájemně notovat a podporovat.

Úterý

Úterý bude hodně o pozornosti našeho okolí. I když na jednu stranu nám to může dělat dobře, uvnitř můžeme mít pochyby, které mohou vyústit do nečekaného konfliktu. Bude žádoucí držet pospolu, egoismus musí jít nutně stranou.

Středa

Středa bude o pečlivosti a uvědomění, že se vyplatí občas stáhnout, nekonat a jen inspirovat, protože jinak můžeme přijít o značnou část energie. Pamatujme na to, že moudřejší ustoupí, protože vidí dál.

Čtvrtek

Čtvrtek bude prvním náznakem, že jdeme naprosto správnou cestou. I když s námi mohou mírně cloumat emotivní ego, kolo štěstí se posune do pozice lásky a harmonie. Budeme plní toho, jak se nám daří, protože to půjde z nás, přímo od srdce.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Se vztyčenou sebedůvěrou vstoupíme do pátku. Budeme ji potřebovat, protože se toho bude na nás valit přespříliš. Mohou vznikat zmatky, hlavně k večeru. Naštěstí budeme mít podporu v tom, co děláme.

Sobota

Sobota bude o vzájemné podpoře, kterou budeme po pátku hodně potřebovat. Může v nás přetrvávat pachuť disharmonie. Bude velmi těžké se jí zbavit, ale nakonec to zvládneme, byť to nebude bez jistých obětí.

Neděle

Ráno ještě bude lehce rozladěné, ale jen navenek. Uvnitř budeme zažívat harmonii, která nám umožní v ústraní pochopit, proč se některé věci dějí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. února 2020269b - Horoskop na tento týden od 3. do 9. února 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. února 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. února 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

349 Kč

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zdravá pokožka

249 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*