Horoskop od 29. dubna do 5. května 2019

Tento týden bude poměrně náročný. Bude mu vládnout jistý disharmonický prvek, jehož zdrojem je tlak ze strany energií, které vyžadují přísný řád. Bude proto velmi zásadní, jak jsme schopni udržet intenzivní spojení se svým vyšším Já, které vidí mnohem dál než naše osobnosti.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč


Horoskop na tento týden od 29. dubna do 5. května 2019.
Horoskop na tento týden od 29. dubna do 5. května 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Bude proto velmi důležité pochopit, že se jedná o další variantu naší Cesty, byť může aktuálně procházet územím, které nám není příliš přátelsky nakloněné. Měli bychom si proto vážit každého laskavého poutníka, kterého budeme míjet, protože většina kolemjdoucích může být až příliš posedlá vlastním egoismem, znásobeným chybějícím soucitem a naopak nevědomým sobectvím.

Vnitřní pocit rozčarování může silně narůstat, ať jsme sebesilnější. Tím spíš, když obzor, který slibuje příjemnější končiny, je stále v nedohlednu.

Naopak se může stát, že dojdeme na rozcestí, kde si budeme muset vybrat, jakou cestou se vydáme. Zda-li cestou lásky anebo nenávisti. Obě jsou zcela protichůdné. Z obou je nesnadné se vracet zpět, pokud bychom chtěli své rozhodnutí změnit.

Tato volba uprostřed pustiny bude zcela zásadní.

Připravme se na ni.

shutterstock 602238773love hate 429x300 - Horoskop od 29. dubna do 5. května 2019

Pondělí

Pondělí bude ještě velmi příjemné, ba co více, naprosto excelentní, plné souznění a euforie. Lidé, kteří pracují na podobných projektech, si budou rozumět více než kdy jindy, protože v rámci vytyčené spolupráce uzří vizi, která je jim přinese notné přiblížení se k vytouženému průběžnému cíli. A proto prosím více spolupracujme a méně soutěžme.

Úterý

V úterý se začne projevovat příznak přísných energií, o kterých se zmiňuje horoskop na tento týden v úvodu. Navenek to ale ještě nebude tolik znát, protože budeme pociťovat lásku a vzájemné sblížení. Není divu, na druhý den je první máj, lásky čas.

Středa

Ve středu se vše zastaví, nebude mít proto smysl cokoliv dělat, protože to nebude mít žádné výsledky. Zastavme se proto prosím a oslavme svátek Práce pohledem do vlastního nitra, odkud vyvěrá naše odvěká moudrost, díky které jsme bytostmi, kterými jsme.

Čtvrtek

Ve čtvrtek bude stagnace pokračovat, byť s příjemnými přestávkami, které nám připomenou, že všichni lidé nejsou postižení negativismem, tedy závislostí na negativitě. V rámci duality ji nosíme v sobě všichni, akorát každý ji dokážeme ventilovat rozdílně neubližně vůči svému okolí.

Naše vnitřní moudrost nám pomůže se přenést i přes případné deprese, že láskou nenaplněných bytostí je kolem nás najednou až příliš. Vše je pouze zkouška.

Pátek

Největší test přijde v pátek, kdy může dojít k nechtěným konfliktům. Budou o to více nečekané, protože jinak stále budeme surfovat na vlně lásky. Navíc můžeme být zavaleni prací, která bude vyvolávat zmatek, takže si ani nemusíme všimnout, že se blíží prudká rozepře.

Jak tomu zabránit? Vše, co budeme v pátek dělat, konejme prosím naprosto vědomě, ať výboj negativity projde skrze nás bez úhony. Pokud se nám to podaří, čeká nás transformace na vyšší úroveň vědomí.

Sobota

Euforie z jiného stavu přetrvá ještě do sobotního rána, ale pak odezní a naopak se promění do disharmonické příchuti, jak se zmiňuje horoskop na tento týden v úvodu. Pokud si nebudeme vědět rady a pohltí nás zmatek v naší mysli, vzpomeňme si, že jde pouze o zkoušku, která nás má přivést na novou Cestu.

Neděle

Pokud se nám nepodaří zvládnout sobotní test, v neděli budeme mít šanci na reparát. A ti, co zkoušku zvládli již v sobotu, si ji budou moci zopakovat jen tak. Pro radost. Aby se ujistili, že jejich rozhodnutí mezi Láskou a nenávistí bylo naprosto dobré.

Horoskop pro jednotlivá znamení

BERANI, LVI, STŘELCI

Pro BERANY bude tento týden ve znamení trpělivosti. Pokud se budou držet, čeká je poměrně harmonický týden, plný vizí a myšlenek, které jim v budoucnu přinesou stabilitu.

LVI na tom budou podobně, co se týče nutné dávky trpělivosti, která jim ukáže, že všechno v životě, co se jim děje, má svůj hlubší smysl. Není nic důležitějšího než spojení s vlastním nitrem.

STŘELCI budou muset učinit jisté zásadní rozhodnutí. Následně se stáhnou, aby jej zároveň přijali i vnitřně. Pokud se tak stane, v závěru týdne se jim ukáže, že jejich rozhodnutí bylo správné a zejména požehnané, protože povede k větší stabilitě v budoucnu podobně jako v případě beranů.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI

BÝKŮM se bude dařit zejména v úvodu týdne, ale pak se situace změní, když je okolí přestane vnímat. Bude proto také nutná trpělivost a rovněž určitý druh bezstarostnosti.

Zmatky v úvodu týdne možná PANNY trochu vykolejí, ale pak se situace uklidní a zlepší. Bude důležité jít si za svým bez jakýchkoliv pochyb, úspěch bude pak jistý.

KOZOROZI se budou muset tento týden také hodně obrnit, ale to jim určitě nedělá problémy. Pokud budou disciplinovaní a trpěliví, v závěru týdne se dočkají vytouženého naplnění v oblasti, na které jim tak hodně záleží.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI

BLÍŽENCI tento týden poznají, že vše má svůj rub a líc. Zkrátka cokoliv učiní, velmi rychle zjistí, že má zároveň svou cenu. Toto poznání je přivede na novou životní cestu, kdy si budou lépe uvědomovat důsledky svého konání do budoucna. Pozor ovšem na přesvědčení, že tomu tak není. Je.

Zmatky v úvodu týdne VÁHY hravě přejdou, aby si mohly spokojeně vykračovat stabilním týdnem, plným pochopení a vnitřní moudrosti.

VODNÁŘI budou posíleni sebedůvěrou, byť uprostřed týdne přijde zkouška, nakolik si opravdu věří. Pokud nezaváhají, na konci týdne je čeká podobné vnitřní naplnění jako v případě kozorohů.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY

RACI budou muset něco obětovat, aby něco získali. Pokud tak učiní, poznají vzápětí výhody, které jim přinese materiální zabezpečení. Vyspělejší raci zároveň v novém způsobu myšlení najdou zalíbení a budou jej praktikovat i do budoucna.

ŠTÍŘI budou mít podobnou cestu tento týden jako váhy. Navíc budou muset učinit v oblasti vztahů jedno zásadní rozhodnutí, k němuž hledají odvahu již delší dobu.

RYBY budou muset vyřešit tento týden jeden velký vnitřní rozpor, který v sobě nosí. Pokud se jim to podaří, jejich nové energetické nastavení je posílí a přinese úspěchy, obdiv okolí a obecně nový život, sice plný práce, ale harmonický.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 29. dubna do 5. května 2019 269b - Horoskop od 29. dubna do 5. května 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 29. dubna do 5. května 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 29. dubna do 5. května 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*