Horoskop na tento týden od 28. února do 6. března

Dostaneme zprávu, která obnoví harmonii, štěstí, seberealizaci. Úspěch bude obrovský. Neuhneme ani o píď z naší vnitřní pravdy.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 28. února do 6. března.
Horoskop na tento týden od 28. února do 6. března. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden zvěstuje, že láskyplný soulad, který nás čeká, bude zároveň velmi energický. I když úspěch bude stát za to, je nutno počítat s tím, že je to pouze začátek cesty. Je před námi ještě mnoho trpělivé práce.

Nový směr nám každopádně hodně ulehčí od starostí. Obzvlášť když se budeme moci spolehnout na jednotu s našimi spolupoutníky.

Obzvlášť v situacích, které nemusí vždy dopadnout dobře. Pokud budeme nuceni něco změnit či rovnou z něčeho slevit, i když nás to může rozladit, je to dobře – před každým obratem spadneme níž než jsme byli předtím. Kreativní život se pohybuje po spirále.

Když si to uvědomíme, snadněji se nám bude dostávat podpory v náročných okamžicích, které vyžadují změnu našeho vnímání reality. I když odhodíme veškeré starosti stranou, vždy se může najít etapa, která hrozí rozčarováním.

Nápor na nás může být velmi intenzivní. Nenechme se ničím vykolejit. Dívejme se do budoucna. Jakékoliv potíže jsou pouze příznakem růstu, i když nemusí být hned zřejmý. V takových chvílích doporučuji činit pouze jednoduché a jasné kroky.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Atmosféra houstne, není divu, že mnoho z nás cítí v sobě konflikt. Jedinou možností, jak to zvládnout, je udělat jen to nejnutnější, abychom dosáhli kýženého výsledku. Závěr dne bude i tak ve znamení krachu.

Úterý

Úterý bude po stránce vnitřní síly mnohem lepší, naše sebedůvěra vzroste, i když zpočátku bude vše prázdné a unylé. Naštěstí se můžeme spolehnout na pomoc, budeme se moci plně ponořit do svého záměru.

Středa

Ve středu budeme rozhodní a odvážní. Čeká nás pozornost okolí, i když to nebude mít žádný znatelný vliv na náš život. Záblesky slibné budoucnosti nám ale ozřejmí naše další kroky.

Čtvrtek

Čtvrtek bude skvělý, plný hojnosti, harmonie, seberealizace. Štěstí nám bude hodně nakloněné, pozitivní obrat bude zcela zásadní.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se vrátíme k podobnému rozpoložení jako ve středu. Hodně pozornosti, ale k ničemu to nepovede. Pomoc je ale na cestě.

Sobota

I když sobota začne nijak zvláštně, my si budeme spokojeně zlehka vykračovat. Vnitřní štěstí nás povede k úspěchu.

Neděle

Neděle bude klidná, i když nám přibudou povinnosti navíc. Závěr dne bude velmi harmonický. Něco nám ovšem bude dělat starosti.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 28. února do 6. března269b - Horoskop na tento týden od 28. února do 6. března MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 28. února do 6. března OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 28. února do 6. března monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*