Horoskop na tento týden od 28. prosince do 3. ledna

Tento týden bude o bytostném spojení s naším vyšším já a vzájemném sdílení pocitů. Budeme k sobě velmi pozorní a láskyplní, což nám vyjeví mnoho doposud před námi skrytých skutečností. Zároveň s námi ale může cloumat hněv, protože mnoho z nás nebude schopno smířit s tím, co uvidí ze svého nitra. Mohou kopat na všechny strany jen proto, aby zakryli holou skutečnost, že k sobě nebyli upřímní. Čím více ale budou křičet, tím více to bude zřejmé.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 28. prosince do 3. ledna.
Horoskop na tento týden od 28. prosince do 3. ledna. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že budeme nuceni změnit ve svém životě naprogramované stereotypy. Bude nám to činit velké potíže, protože ego vyžaduje své právo si brát to, co se mu líbí. Jenže nové životní proudy nám již nedovolí se vrátit zpět. Naopak budeme tažení ke zmoudření, což ale není pro mnohé z nás to, po čem touží.

Nadějná budoucnost, která nás může čekat, závisí na naší vůli a rozhodnosti se nenechat zviklat. Přátelé nám v tom pomohou. Na druhou stranu počítejme s hněvem egoistů a egoistek, kteří pochopí, že nic z toho, co chtěli ovládat, se jim nemůže podařit. Naopak se jim bude vše sypat jako hrad z písku, který si ve svých představách vystavěli. Budou plní hněvu, který budou obracet proti všem, o kterých si budou myslet, že jsou za to zodpovědní.

Jenže v tom tkví jejich zkouška. Dokud budou obracet hněv směrem ven, bude se jim dařit hůř a hůř. Pokud neobrátí svůj pohled dovnitř, aby mohli zjistit, že za jejich selhání mohou pouze oni sami, budou se propadat hlouběji a hlouběji do bahna svého egoismu, kterého se nechtějí za žádnou cenu pustit. Museli by si pak přiznat, že svůj život nemají zcela pod kontrolou. A to nemohou přece dopustit.

Pro všechny ostatní bude proto nejlepší se držet zpátky, opevnění ve svém spojení s vyspělejším já, které jim dobře radí, aby vůbec na provokace nereagovali. Bude to sice velmi náročné, protože osobní útoky se mohou velmi stupňovat, ale moudré vidění pod povrch reality jim ukáže, že mlčeti je opravdu zlato, přestože z toho nemusí mít úplně nejlepší pocit.

Vězte, že se to bohatě vyplatí v podobě úspěchů a výher, které nám do života přinesou štěstí. A uvnitř nás natolik zpevní, že si málokdo na nás cokoliv dovolí. Raději nás obejde obloukem, aby si našel jinou, slabší oběť. Takoví už sociopaté a sociopatky ostatně bývají. Jsou to slaboši a slabošky, kteří jen drze vyřvávají navenek. Ale uvnitř jsou to hromádky neštěstí, které v dětství někdo zneužíval, zcela jedno jakým způsobem. Jsou to nešťastní lidé, kteří svou zlobu obracejí na svět, protože mají dojem, že jim stále něco dluží.

Nemá smysl jim ovšem o tom cokoliv říkat. Počkejme si v klidu na okamžik, kdy jim to svět sdělí sám, jelikož si to jejich nevyspělá duše přála. Třeba v podobě nemoci, která rychle vycítí jejich slabiny. A půjde po nich. Pokud se budou bránit, může jim být ještě hůř. Jedině v případě, že ji přijmou, aby s ní splynuli, mohou vyhrát. Jinak dopadnou přesně opačně.


Mantra na tento týden: Neztrácím svou energii


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí začne opravdu velmi konfliktně. Pokud se obrníme láskou a moudrostí, zejména žensky orientovanou, nic se nám nemůže stát.

Úterý

Úterý bude stejné jako pondělí. Ideální bude se opět chránit láskou a moudrostí, a pokud možno se preventivně držet zcela stranou a do ničeho nezasahovat.

Středa

Ve středu se dočkáme podpory, naděje a zkušených rad, které ovšem vyžadují pevnou vůli. Stále budeme v ústraní.

Čtvrtek

Silvestr bude divný. Hodně budeme o samotě přemítat. Pokud se rozhodneme něco zásadního sdělit světu, nebude to mít žádnou odezvu, a tak toho raději necháme. Budeme uzavřeni ve své pravdě.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek dojde k regeneraci našich sil. Na jednu stranu si budeme velmi rozumět s lidmi na stejné vlně, s těmi druhými ale vůbec. Něco zásadního zároveň skončí.

Sobota

V sobotu se na nás začne hrnout práce, ale povzbudivým způsobem, jelikož se nám podaří něco zásadního dokončit. Plně se budeme oddávat svému poslání.

Neděle

Neděle bude bezstarostná, s dozvuky sobotního radostného veselí, ale také rozjímavá. Některé věci budeme nuceni zjednodušit, což paradoxně může posílit naše ambice.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 28. prosince do 3. ledna269b - Horoskop na tento týden od 28. prosince do 3. ledna MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 28. prosince do 3. ledna OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 28. prosince do 3. ledna monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*