Horoskop týden od 28. ledna do 3. února 2019

Bezmyšlenkovitá oddanost novým nápadům bude vládnout i nadále. Jenže zatímco minulý týden občas svitla jiskřička naděje, že to má smysl do budoucna, nyní může nastat tíživé bezvětří, které nám navíc může odčerpat energii.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

odstraní záněty

139 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč


Horoskop na tento týden od 28. ledna do 3. února 2019.
Horoskop na tento týden od 28. ledna do 3. února 2019.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

I když se štěstěna otočila čelem připraveným, nemusí to být ještě jasně vidět a mohou s námi cloumat pochybovačné emoce. Horoskop proto doporučuje ještě větší sepětí s lidmi, s nimž sdílíme společné projekty, jelikož se tak navzájem podržíme.

Takže i když navenek můžeme zažívat menší rozčarování, uvnitř nás se může rozhostit harmonie, která nám dodá síly udržet trpělivost a oddanost vlastní cestě životem. I přes těžký zápas, který nás může stát hodně sil.

Horoskop pro jednotlivé dny

Pondělí

Ono rozčarování z vnějších okolností může přijít hned v pondělí. Nenechme se tím ovšem ovládnout, seberme všechny možné síly, zvedněme hlavu, ačkoliv to půjde velmi těžce. I když nebude co slavit, je nutno vydržet.

Úterý

Zápas sice pokračuje, ale na druhou stranu nám může ukazovat nový směr naší poutě. Je žádoucí, abychom naše úsilí brali jako investici do doby, kdy už naopak nebude potřeba. Už jen tato myšlenka nás vnitřně utěší.

Středa

Horoskop říká, že ve středu se situace konečně zlomí. Pocítíme sice přísnost, ale také radost, která nás pozvedne nahoru, jelikož bude znamenat příklon štěstěny. Ovšem pozor na oslabenou imunitu v důsledku velkého vypětí.

Čtvrtek

Čtvrtek by mohl skvělý, plný vnitřní síly a vítězství proti nepřízni osudu. Zároveň je však nutno zachovat pokoru, jelikož jsou na obzoru možné zmatky. Ale jinak tento den opravdu bude stát za to, bude završením jedné životní etapy.

Pátek

Pátek bude plný vnitřní energie a spokojeného vykračování životem. I když ne vše, co budeme říkat ostatním, může být správně pochopeno, tak na tom vůbec nezáleží. Dostane se nám pozitivních zpráv.

Sobota

Sobotou mohou opět provázet menší zmatky. Ale jinak bude povzbuzením a zároveň poradním dnem, jak pokračovat dál.

Neděle

Neděle bude bohatá na přízeň okolí. Obdiv nemusí být ale vyjádřený na základě pochopení, nýbrž nejasného pocitu, že vládneme schopnostmi, které rozhodně neumí projevovat každý.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Horoskop týden od 28. ledna do 3. února 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop týden od 28. ledna do 3. února 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop týden od 28. ledna do 3. února 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

MACA 10:1 20 g

vyladí hormony

189 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*