Horoskop na tento týden od 27. ledna do 2. února 2020

Týden bude jako na houpačce. Nejdříve nás poctí obrovská radost, pak prudký propad do ztrát, ať už energetických či finančních, aby závěr týdne byl opět skvělý. Zároveň budeme pod drobnohledem zkušenějších lidí, kteří nám budou oporou především radami. Sice pro nás nebude jednoduché je přijmout, o to více pak bude jejich efekt na výsledek.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč


Horoskop na tento týden od 27. ledna do 2. února 2020: Buďte kapitánem či kapitánkou svého života.
Horoskop na tento týden od 27. ledna do 2. února 2020: Buďte kapitánem či kapitánkou svého života. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že se materiálně proto pozvedneme, což nás naplní obrovskou sebedůvěrou. A zejména klidem, který nám umožní mnohem více nadhledu v situacích, ve kterých jsme si v minulosti mohli počínat nervózně. Pokud budeme zažívat nějaké zmatky, tak je navenek nedáme najevo.

Zejména v případech, kdy budeme muset některé věci překousnout, protože mají svůj rub i líc. Bude proto lepší se držet svých záměrů a nechat si poradit od někoho zkušenějšího, jak se zmiňujeme v úvodu horoskopu na tento týden.

Některé rady mohou směřovat k ukončení něčeho, co již nedává smysl, ale my jsme natolik svázání zvykem, že toho nejsme schopni. V tomto případ proto bude žádoucí odhodlanost učinit tento nepříjemný krok. Když se přes to dostaneme, hned první výsledky nás příjemně povzbudí.

Bohužel pro někoho může výše zmíněný konec znamenat jít do konfliktu s následným přerušením vazeb. Naštěstí můžeme čekat podporu přátel a kolegů, kteří nás podrží, protože stejně tak jako my budou vědět, že jiné cesty není, pokud chceme uspět. A my také uspějeme.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se budeme potkávat s lidmi na podobné vlně jako my. Zároveň se ale můžeme dostat do mírných zmatků, které je nutno utnout rázností a rozhodností. Pokud to dokážeme, dostane se nám podpory. Jen pozor na možné záchvaty hněvu, jejichž příčiny je nutné uvědomit si hned v zárodku a tím se přes ně přenést.

Úterý

Test, jak se zachováme v situacích, které nás mohou emočně dráždit, bude pokračovat i v úterý. Pokud si budeme počínat rozhodně a sebevědomě, čeká nás posílení našeho materiálního zabezpečení.

Středa

V tento den se lehce podíváme pod plášť naší reality. Své zjištění ovšem nemá smysl nikomu říkat, protože by jim stejně málokdo rozuměl. Dostane se nám pozitivních zpráv, které nás povzbudí.

Čtvrtek

Čtvrtek bude podobný jako středa s tím rozdílem, že se bude na nás valit mnoho práce. Bude proto žádoucí se plně jí oddat a nenechat se ničím vyrušovat.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek může přijít onen avizovaný pád, který může být velmi nepříjemný. Někdo to pocítí finančně, někdo fyzicky. Během dne se však situace obrátí, což bude znamenat další transformaci našeho vědomí.

Sobota

Sobota bude parádní, protože budeme s lidmi, s nimiž si budeme velmi notovat a zároveň se vzájemně podporovat, což nás naplní až téměř mystickou atmosférou. Definitivně tak skoncujeme s částí našeho charakteru, který nám bránil v našem vlastním štěstí.

Neděle

Nedělní ráno může poněkud krušné, bez energie, ale brzy nás zasáhne vlna energie, která nás vrátí zpět do pohody a sebejistoty, včetně té materiální. Jdeme vstříc svému vytouženému snu.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 27. ledna do 2. února 2020269b - Horoskop na tento týden od 27. ledna do 2. února 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 27. ledna do 2. února 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 27. ledna do 2. února 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*