Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019

Tento týden bude o velkém testu pokory. Nezáleží na tom, zda budeme bojovat s egoismem svým či někoho jiného, protože v konečném důsledku půjde vždy jen o ovládnutí svého vlastního ega, které neustále zkouší zaujmout místo na velitelském můstku, přestože jeho místo je ve strojovně.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč


Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019.
Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud se střetneme s přímým egoistou či rafinovanější egoistkou, půjde jen o zkoušku, zda je naše duše dostatečně silná a nenechala se strhnout svými slabinami. Horoskop na tento týden říká, že nejvíce úspěšní tak budou ti, kteří pochopili anebo nyní pochopí, v čem spočívá skutečná pokora. Dostane se jim požehnání, že ačkoliv bičování deštěm a větrem neupadli do osidel Hry. Už chápete, v čem tkví pravým význam rčení „vždy s úsměvem„?

Pokud jsme v uplynulých týdnech byli dostatečně trpěliví, konečně se nám dostane zasloužené odměny v podobě přijetí do kruhu, v němž si všichni rozumí, protože určité aspekty života chápou podobně, byť s různým zabarvením. Může se proto stát, že některou námahu, kterou jsme učinili, budeme muset odepsat, protože její pokračování dále nikam nepovede. S lidmi, kteří nechápou, co je podstatou Hry, se zkrátka nedomluvíte.

Jediné, co vám zbývá – nenechejte se ovládnout, žijte vlastním životem, žádným cizím.

Pokud se přesto rozhodnete, že to ještě jednou zkusíte, počítejte s tím, že ponesete velké břímě, které vás bude naplňovat disharmonií.

V případě, že jste si toho plně vědomi a za všech okolností se budete držet rčení „vždy s úsměvem„, a tedy vždy s nadhledem, původně nikam nevedoucí situace se může obrátit k dobrému.

Jen si neustále uvědomujte, že jakýkoliv souboj všechnu předchozí usilovnou námahu zhatí.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude poměrně stabilní, byť zároveň náročné, protože test z pokory bude pomalu začínat. Pokud budeme dostatečně důslední, dočkáme se příznivého obratu.

Úterý

V úterý bude zapotřebí vyšší dávka bezstarostnosti, protože avizovaná zkouška bude již v plném proudu. Mohou se dostavit pocity zmaru. Nenechte se jimi ovládnout.

Středa

Ve středu ještě více přituhne, protože se zvedne velmi vysoká vlna egoismu. Přestože se nám podaří na ni zdatně surfovat, hodně slané vody na nás ulpí.

Čtvrtek

Ačkoliv test ani ve čtvrtek ještě neskončí, uvnitř nás, kteří jsme úspěšně prošli, protože jsme nadhled definitivně implementovali do své osobnosti, se rozhostí překrásná harmonie.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Dopoledne ještě možná budou doznívat poslední dozvuky ne zcela příjemné procházky temným sadem. Brzy se však dočkáme podpory našeho vyššího Já, což nás povzbudí natolik, že se může dostavit euforie. Užijme si jí.

Sobota

Sobotní ráno bude návratem do reality, v níž se náš vnitřní posun nemusí setkat s pochopením okolí. Je proto důležité nenechat se ničím zviklat a rozhodně stát za svým nikoliv ve smyslu tvrdohlavosti, ale neohroženosti.

Neděle

Neděle bude zdařilá. Pokud jsme byli celý týden dostatečně trpěliví a důslední, zvedne se nám sebe-vědomí. I když se o nás mohou pokoušet pochybnosti, zda-li jsme zvolili správnou cestu, pamatujme na rčení „vždy s úsměvem„. Případný přátelský souboj tak bude pouze dokonalým tréninkem na další život.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019269b - Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*