Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019

Tento týden bude o velkém testu pokory. Nezáleží na tom, zda budeme bojovat s egoismem svým či někoho jiného, protože v konečném důsledku půjde vždy jen o ovládnutí svého vlastního ega, které neustále zkouší zaujmout místo na velitelském můstku, přestože jeho místo je ve strojovně.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019.
Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud se střetneme s přímým egoistou či rafinovanější egoistkou, půjde jen o zkoušku, zda je naše duše dostatečně silná a nenechala se strhnout svými slabinami. Horoskop na tento týden říká, že nejvíce úspěšní tak budou ti, kteří pochopili anebo nyní pochopí, v čem spočívá skutečná pokora. Dostane se jim požehnání, že ačkoliv bičování deštěm a větrem neupadli do osidel Hry. Už chápete, v čem tkví pravým význam rčení „vždy s úsměvem„?

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Pokud jsme v uplynulých týdnech byli dostatečně trpěliví, konečně se nám dostane zasloužené odměny v podobě přijetí do kruhu, v němž si všichni rozumí, protože určité aspekty života chápou podobně, byť s různým zabarvením. Může se proto stát, že některou námahu, kterou jsme učinili, budeme muset odepsat, protože její pokračování dále nikam nepovede. S lidmi, kteří nechápou, co je podstatou Hry, se zkrátka nedomluvíte.

Jediné, co vám zbývá – nenechejte se ovládnout, žijte vlastním životem, žádným cizím.

Pokud se přesto rozhodnete, že to ještě jednou zkusíte, počítejte s tím, že ponesete velké břímě, které vás bude naplňovat disharmonií.

V případě, že jste si toho plně vědomi a za všech okolností se budete držet rčení „vždy s úsměvem„, a tedy vždy s nadhledem, původně nikam nevedoucí situace se může obrátit k dobrému.

Jen si neustále uvědomujte, že jakýkoliv souboj všechnu předchozí usilovnou námahu zhatí.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude poměrně stabilní, byť zároveň náročné, protože test z pokory bude pomalu začínat. Pokud budeme dostatečně důslední, dočkáme se příznivého obratu.

Úterý

V úterý bude zapotřebí vyšší dávka bezstarostnosti, protože avizovaná zkouška bude již v plném proudu. Mohou se dostavit pocity zmaru. Nenechte se jimi ovládnout.

Středa

Ve středu ještě více přituhne, protože se zvedne velmi vysoká vlna egoismu. Přestože se nám podaří na ni zdatně surfovat, hodně slané vody na nás ulpí.

Čtvrtek

Ačkoliv test ani ve čtvrtek ještě neskončí, uvnitř nás, kteří jsme úspěšně prošli, protože jsme nadhled definitivně implementovali do své osobnosti, se rozhostí překrásná harmonie.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Dopoledne ještě možná budou doznívat poslední dozvuky ne zcela příjemné procházky temným sadem. Brzy se však dočkáme podpory našeho vyššího Já, což nás povzbudí natolik, že se může dostavit euforie. Užijme si jí.

Sobota

Sobotní ráno bude návratem do reality, v níž se náš vnitřní posun nemusí setkat s pochopením okolí. Je proto důležité nenechat se ničím zviklat a rozhodně stát za svým nikoliv ve smyslu tvrdohlavosti, ale neohroženosti.

Neděle

Neděle bude zdařilá. Pokud jsme byli celý týden dostatečně trpěliví a důslední, zvedne se nám sebe-vědomí. I když se o nás mohou pokoušet pochybnosti, zda-li jsme zvolili správnou cestu, pamatujme na rčení „vždy s úsměvem„. Případný přátelský souboj tak bude pouze dokonalým tréninkem na další život.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019 269b - Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 27. května do 2. června 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*