Horoskop na tento týden od 27. dubna do 3. května 2020

Konečně dojde k obnovení normálního života. Omezení se uvolní tak rychle, že brzy zapomeneme na všechna příkoří, která se nám v poslední době děla. Štěstěna se nám opět bude upřímně a radostně dávat do očí, což posílí naši sebedůvěru natolik, že může připomínat téměř až čiré bláznovství. Ale tak to má být. Jedině blázni a děti dosáhnou království nebeského, říká se v jedné známé alegorii. Nebo to bylo jinak? Sejde na tom vůbec?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč


Horoskop na tento týden od 27. dubna do 3. května 2020.
Horoskop na tento týden od 27. dubna do 3. května 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že úspěchy nás budou objímat, jak je to jen možné. To nás může poněkud zarážet, protože není všechno zlato, co se třpytí, ale podpora bude tak mocná, že raději novou sílu bezpodmínečně přijmeme než abychom o ní pochybovali.

Podpora ze všech stran nám kromě nadějných vyhlídek do budoucna bude zároveň rozšiřovat vědomí. Bohužel má to i své stinné stránky, protože najednou uvidíme věci, které jsme buď neviděli anebo ještě jednodušeji – nechtěli je vidět. Kvůli tomu můžeme mít tendenci se uzavřít sami v sobě.

Přestože budeme jasně vnímat obrat v našich životech, stále nás bude něco znervózňovat. Něco, co je zcela mimo naši kontrolu. Nervozita může zmizet, když si mnohé nesrovnalosti vydiskutujeme v kruhu přátel, kteří jsou na podobné vlně. Horoskop na tento týden říká, že budeme mít k takovým setkání plnou podporu, aby se co nejvíce nedorozumění vyřešilo.

Především je žádoucí, abychom k řešení jakýchkoliv problémů přistupovali s lehkostí, protože ve skutečnosti existují jen v naší mysli, která není schopna se srovnat s existencí reality, která není v souladu s tou naší, vysněnou.

Když se od tohoto rozporu oprostíme, necháme si sami sobě poradit, najednou se nám podaří cokoliv dokončit.

Mantra na tento týden proto zní:


Jsem v hojnosti, která mi předá vše, co potřebuji na cestu k sebedůvěře a pochopení sebe sama.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může nervózní, jak sdělujeme v úvodu horoskopu. Jedinou obranou je smazat veškerá svá očekávání. Rázem se objeví stabilita, především pak díky podpoře všech blízkých.

Úterý

Úterý bude o trpělivosti, než se kolo štěstí pootočí v náš prospěch a naše síly se zregenerují. Bude zapotřebí, abychom některé věci zjednodušili, protože jakékoliv komplikace vždy vedou ke zmatkům.

Středa

Veškeré naše naděje se budou plnit ve středu, kdy se nám podaří dokončit avizované projekty, díky čemuž můžeme postoupit dál. Čeká nás velká pozornost okolí.

Čtvrtek

Čtvrtek může být poněkud zamrzlý, což se může projevit na snížení příjmů. Jelikož jsme ale plní sebedůvěry, nijak nás to trápit nebude, protože jsme zároveň trpěliví.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek může být poněkud deštivý v podobě drobných nepříjemností, které nás mohou doprovázet. To ale brzy přejde. Jelikož jsme ale odvážní, rozhodní a plní čerstvé síly, nic nás nemůže rozhodit.

Sobota

Sobota může působit poněkud zmateným dojmem, ale právě proto bychom se měli v tento den zcela oddat svému poslání. O ničem nepřemýšlet, prostě za tím jít. Díky otevření naší mysli k nám začnou proudit zajímavé pozitivní myšlenky a zprávy, které nás naplní harmonií.

Neděle

V neděli se mohou vrátit dozvuky čtvrtečních událostí. Znovu na ně bude platit vnitřní sebedůvěra, která je žádoucí o to více, když její efekt na naši realitu nebude okamžitý, ale velmi pozvolný. Buďte trpěliví.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 27. dubna do 3. května 2020 269b - Horoskop na tento týden od 27. dubna do 3. května 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 27. dubna do 3. května 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 27. dubna do 3. května 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*