Horoskop na tento týden od 26. srpna do 1. září 2019

V tomto týdnu plynule navážeme na naši novou schopnost daleko lépe vnímat souvislosti. Nyní ale půjdeme více do hloubky, pochopíme, co se skrývá za zdí, což je zcela něco jiného než popisovat zřejmé a viditelné. Tento vhled nám umožní lépe organizovat vlastní život. A zároveň ještě více zpřísnit svůj pohled na realitu, kterou na Zemi všichni společně tvoříme a za kterou jsme zodpovědní, přestože většina společnosti tento závazek odmítá přijmout. Závazek, který jasně říká, že všechno má svou cenu, kterou budeme muset zaplatit, přestože ji hned nevidíme.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


Horoskop na tento týden od 26. srpna do 1. září 2019.
Horoskop na tento týden od 26. srpna do 1. září 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden nám ozřejmí, že můžeme být v životě mnohem více úspěšnější, pokud nás nebude hnát vidina osobního prospěchu, ale blaho celé společnosti.

Pokud nebudeme utíkat za touhou něco dokázat, ale jasně vnímat, co je dobro a co zlo. Jedině tak můžeme pochopit svou vlastní cenu, kterou všichni máme.

Pokud si to nejsme schopni uvědomit, i nadále budeme dlít ve vězení vlastní osobnosti, která vždy umře.

Naše poslání ale spočívá v uvědomění si vlastní nesmrtelné duše, která se nikdy neřídí heslem „po nás potopa, po nás poušť“.

Proto budeme muset některé aktivity opustit. Poznáme je po ovoci, které plodí.

Pokud slouží pouze a jen v náš prospěch, je nutné je skončit.

Jinak se odsud nikdy nedostaneme.

Uvědomění si tohoto faktu nás může poněkud rozladit a rozhodit, ale to je naprosto přirozené, protože jedině v okamžiku, kdy narušíme bariéry v naší mysli, může začít přijímat extatický proud energeticko-informačního toku, který nás posune na vyšší úroveň vnímání.

Nebojte se otevřeně přísně kritizovat jednání jiných, které poškozuje společnost, zvířata, přírodu a planetu.

Můžete být tvrdí, pokud to vyžaduje situace, aby váš apel pronikl hradbou ignorance.

Ale zároveň se nenechte unést vlastní hněvem.

Vaše reakce na jakékoliv týrání a poškozování musí být jasné, kategorické, nezlomné a důsledné, ale nikoliv zlé.

Vždy jen DOBRÉ, protože jedině to vede ke skutečnému míru v duši.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Abychom to neměli jednoduché, disharmonické energie nás řádně pozlobí již v úvodu týdne. To naštěstí brzy přejde, protože to změní pozitivní zprávy a rady zkušených. Ale i tak v nás může přetrvávat rozčarování, že naše apely nepadají na úrodnou půdu. Všeho jen do času.

Úterý

Úterý proto bude úplně jiného rázu. Hlubší vnímání souvislostí nám pootočí kolo štěstěny směrem ke stabilitě a  trvalé podpoře úsilí za dobrou věc. To nás nabije nebývalou důsledností, protože ta je nejdůležitější ze všeho nejvíce, i kdyby nás všemožné síly odrazovaly, ať si ani nemyslíme to, co si myslíme.

Tito krkavci sice krákorají hodně hlasitě, ale zároveň jim nedělá vůbec dobře, když je na ně vidět. Rádi se schovávají v anonymitě, aby mohli očerňovat, protože temnota je to jediné, s čím si vystačí. A proto radíme – posviťte si na ně a ukažte je všem v plném světle. A oni zmizí, protože ve skutečnosti tady vůbec nejsou. Jsou to jen programy, které nás mají trénovat.

Středa

Naše odvaha a rozhodnost přiláká pozornost podobně smýšlejících lidí, jako jsme my. Naše důraznost bude natolik hlasitá, že si ji nebude možné nevšimnout. Díky reakcím okolí pochopíme, proč se mnozí lidé chovají na první pohled nepochopitelně. Ve skutečnosti se chovají tak, jak se chovají lidé, kteří jsou plní jedů. Jsou otrávení, a proto reagují na všechno otráveně, protože toxiny jim znemožňují vidět pravdu, kterou zvěstujeme.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme potřebovat jistou dávku bezstarostnosti, protože nám půjde náramně k duhu. Spojí nás s naším pravým já, abychom si uvědomili, že přišel čas skoncovat se záležitostmi, o kterých hovoří horoskop na tento týden v úvodu. Nezapomínejme, že všechno má své pro a proti. Každý konec znamená nový začátek.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Páteční start může být podobně rozhozený jako pondělí, ale stejně podobně to rychle vymizí, protože nás něco příjemně potěší, poradí a tudíž povzbudí.

Sobota

Přestože uvnitř můžeme cítit jisté rozčarování, navenek budeme zažívat lásku, úspěchy a pozitivní obraty. Ono rozčarování může vyplývat z naší netrpělivosti, že všechno neběží hned tak, jak má. Buďme prosím pokornější. Jakékoliv úsilí či energie, kterou do něčeho plodného vložíme, se vždy zúročí. Mnohé investice jsou dlouhodobé.

Neděle

Vnitřní emoční nepohoda se nás může držet i v neděli, ale důsledností a nepředstíranou radostí ji můžeme zcela vygumovat. A tím se opevnit a posilnit.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 26. srpna do 1. září 2019 269b - Horoskop na tento týden od 26. srpna do 1. září 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 26. srpna do 1. září 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 26. srpna do 1. září 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*