Horoskop na tento týden od 25. do 31. října 2021

Čeká nás nový životní směr. Budeme mít tendenci se mnohem více sdružovat s lidmi na stejné vlně, abychom se vzájemně podporovali a zároveň pracovali na své společné budoucnosti.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč


Horoskop na tento týden od 25. do 31. října 2021.
Horoskop na tento týden od 25. do 31. října 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že budeme žít v mnohem větší harmonii než doposud. Hlavně proud lásky, tedy uvědomění si vzájemného spojení, zvýší svou intenzitu. Toto vyzařování bude lákat pozornost, která nás bude držet v nově vytyčené linii, jak se zmiňuji v úvodu horoskopu.

Počítejme ovšem s tím, že ne všichni lidé jsou schopni přijímat lásku. Někteří jsou natolik duševně nemocní, že nedokáží svou vnitřní disharmonii vyléčit. Naopak mají tendenci ji šířit dál. Na jakýkoliv nenávistný projev proto zásadně neodpovídejme stejnou minci, ale jedině klidem, mírem a láskou. Díky tomu se nám podaří snadno dokončovat naše projekty, i když na mnohá finále se ještě budeme muset počkat.

Mezitím nás může potkat test, nakolik si věříme. Máme dvě možnosti:

a) jsme vítězové

b) jsme poražení

Paradoxně druhá možnost je ta jednodušší, protože žádný úspěch nepadá z nebe, ale je pouze výsledkem našeho úsilí, naší snahy, našeho odhodlání věci zlepšovat. I když to mnohdy s sebou přináší mnoho povinností navíc, což nás může místy krajně znervózňovat, zda-li to máme zapotřebí. O to více, když nás sledují upřené zraky těch, kterým nic jiného ani nezbývá.

Úkoly, které jsme přijali, jsou velmi náročné. Můžeme začít pochybovat, zda-li to má nějaký smysl. Brzy zjistíme, že má, protože vítězství bude stát opravdu za to. Naše ambice notně vzrostou.

I když některé situaci mohou působit zmateně, nenechme se vyvést z míry. Navíc nás bude podporovat naše vyspělejší já, protože společný záměr je to nejdůležitější, co můžeme v lidském životě mít.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí bude zapotřebí trpělivosti, protože nám může chybět energie. Díky naší rozhodnosti a odhodlanosti dokončit vše za každou cenu se nám to nakonec i podaří.

Úterý

Úterý může být neplodné, jako by nic nedávalo smysl, což nám může kazit náladu. Když se nevzdáme, čeká nás velké vítězství.

Středa

Ve středu se dozvíme zajímavé informace, které nás přimějí k zamyšlení, což v nás spustí transformaci mysli a jiný pohled na náš život.

Čtvrtek

Čtvrtek začne stabilně, ale pak přejde do euforie, která má i svou stinnou stránku v podobě těžkého zápasu a ztráty energie.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek nebude mít smysl o cokoliv se pokoušet. A pokud ano, čeká nás jen bouřlivá diskuse. Všichni nejsme schopni vidět dál než za první roh.

Sobota

Povinnosti nás neopustí ani v sobotu, ale o to více se nám bude dařit. Máme plnou podporu v tom, co děláme.

Neděle

Neděle začne nervózně, ale pak se věci rychle vrátí nejen do stability, ale nakonec do pocitů vyššího sebevědomí, byť to znamená opět a jen úsilí z naší strany.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 25. do 31. října 2021269b - Horoskop na tento týden od 25. do 31. října 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 25. do 31. října 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 25. do 31. října 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*