Horoskop na tento týden od 25. do 31. ledna 2021

Nervozita ve společnosti bude i nadále stoupat, protože nebude zřejmý jediný náznak smysluplné vize. Ta ve skutečnosti existuje, ale je vyhrazena jen těm, kteří ji vidí a jsou schopni se změně paradigmatu přizpůsobit. Díky své transformaci se jim bude dařit. Ti, co si budou i nadále jen stěžovat, tak těm se ještě více přitíží.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 25. do 31. ledna 2021.
Horoskop na tento týden od 25. do 31. ledna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden zároveň upozorňuje, že nic není zadarmo. Každý úspěch bude vykoupen přívalem nových povinností a ne zrovna příjemné pozornosti okolí. Jenže celkový výsledek všechno absolutně předčí. Budeme vítězi.

A pokud přece jen něco ztratíme, díky vnitřní láskyplnosti to opět rychle najdeme. Budeme sebejistí, pevní a rozhodní. A zároveň přísní na všechny, kteří nechápou vůbec nic a přesto ubližují.

Může to v nás probouzet lítost, což nás bude krajně vyvádět z míry. Bude proto žádoucí tento emotivní záchvat rychle ukončit tím, že pochopíme, proč vůbec vznikl.

Budeme potřebovat silnou dávku trpělivosti, protože nebude vůbec snadné cokoliv vysvětlit lidem, kteří jsou plně závislí na svém egoismu. Tento nápor budeme muset přečkat. Ve skutečnosti je to jen zkouška, v níž musíme obstát.

A my to dokážeme.

I když zprvu možná nebudeme vědět, jakým směrem vykročit, velmi rychle novou cestu najdeme. Zcela uvolnění, bezstarostní a plní sebedůvěry budeme kráčet za svým posláním.

Neoblomně, protože víme, jak tento svět funguje.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Štěstěna nás bude nabíjet pronikavou silou. V tento den mohou vzplát plamenné diskuse bez porozumění té méně vyspělejší strany, což je naprosto pochopitelné. Smysl těchto diskusí proto nebude vůbec žádný. Ideální se do nich vůbec nepouštět.

Úterý

Úterý bude extrémní. Jak je avizováno výše, můžeme něco ztratit a hned nalézt. Vzniklou nervozitu okamžitě vystřídá láska a obnovení sil. Nepochopení nahradí plné souznění s lidmi na stejné vlně. Dualita naší reality bude zkrátka v tento den velmi zřetelná.

Středa

Ve středu bude zpočátku náročné najít směr, ale brzy nás štěstěna dovede na správnou cestu. Diskuse z úterý mohou pokračovat, může to být krajně vyčerpávající. Pokud se nenecháme do nich zatáhnout, uděláme nejlépe.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se budeme držet stranou. I když může být tento den fyzicky náročný, budeme mít podporu našeho vyššího já. Celkově bude tento den ale spíše prázdný.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek se nám zjeví obrovská naděje, která zcela změní naše uvažování a přivede nás k velké radosti, díky čemuž snadněji překonáme fyzickou únavu, která se táhne již několik dní.

Sobota

V sobotu zasáhne celou republiku velká vlna nevole. Lidé budou na sebe z nepochopení vzájemně útočit. My si ovšem kráčíme vlastní cestou.

Neděle

Neděle bude klidná, pokud se dokážeme ovládnout a nenecháme se zatáhnout do diskuse pod vlivem událostí z předchozího dne. Pokud bychom se neudrželi, mohou nás zasáhnout zmatky, což určitě nechceme.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 25. do 31. ledna 2021269b - Horoskop na tento týden od 25. do 31. ledna 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 25. do 31. ledna 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 25. do 31. ledna 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*