Horoskop na tento týden od 24. února do 1. března 2020

Bohužel zlaté časy hojnosti pomalu, ale jistě končí. Ekonomika zpomaluje. Je proto žádoucí se připravit na méně příznivé časy. To ovšem neznamená, že máme obracet každou korunu. Právě naopak, v tuto chvíli je nutné investovat do své budoucnosti. Protože pokud nezasejeme, jak můžeme sklízet?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Horoskop na tento týden od 24. února do 1. března 2020.
Horoskop na tento týden od 24. února do 1. března 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, ať se snažíme co nejvíce pochopit nálady a vývoj společnosti. Sice se nám to může na první pohled zdát nemožné, pokud si zvolíme priority, co je pro nás důležité a co nikoliv, najednou začnou vystupovat ze zmateného klubka a být stále zřejmější.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Uvidíme tak mnohem dál do budoucnosti. Nemá smysl o ní říkat lidem, kteří nejsou pány své reality, protože by to byla naprosto neplodná námaha. Stejně jako je zbytečné, aby tento horoskop četli lidé, kteří očekávají, že se někdo jiný o ně postará. Každý svého štěstí strůjcem.

Ale to neznamená, že máme zcela mlčet. Naopak je žádoucí, abychom se o své vhledy podělili s lidmi, kteří potřebují inspiraci. Naše ochota se nám bohatě zúročí v podobě silné podpory ze strany našich blízkých, přátel, kolegů v tom, co děláme. Naplní nás to mocným klidem.

Jakékoliv starosti tak můžeme odhodit. Přestože se budeme muset tento týden občas potýkat s nepříjemným počasím, ať skutečným či reálným, na tom nesejde. Na konci nás čeká vítězství. Protože nejsme v tom sami.

Začneme si ještě více vážit vzájemné soudržnosti, protože v ní se ukrývá skutečná síla, která nejen překoná veškeré nesnáze, ale navíc všechno naše úsilí zmnohonásobí.

I když nás občas může přepadnout podezřívavost, zda tak někteří lidé nečiní z pouhé zištnosti, je dobré si jí vůbec nevšímat, protože ve skutečnosti bychom nepochybovali o těch druhých, ale sami o sobě.

Je žádoucí držet pospolu. Naplní nás to radostí, že si vzájemně rozumíme.

Naplní nás to láskou. Nejkrásnější.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Do pondělí vstoupíme zcela bez starostí, plní svěžesti a radosti. Pevně věříme tomu, co děláme. A to se nám bohatě vyplatí, protože kýžená podpora nás nemine. Jen pozor na jistou vnitřní umíněnost.

Úterý

V úterý se můžeme cítit poněkud na dně, důvody mohou být u každého různé, ale podstata totožná – něco nám nevyšlo podle našich představ. Možná jsme si toho vzali na svá bedra příliš. Každopádně bude vhodné pečlivě zanalyzovat, co je podstatné a co ne. A jít směle dál.

Středa

Ve středu se toho na nás může valit opravdu hodně. Můžeme propadat depresím či zoufalstvím. Něco může skončit rozčarováním. Každopádně platí rada z pondělka – pečlivě  vážit každou možnost.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nastane onen báječný den, se začne jasně naplňovat naše vnitřní touha. Budeme bytostně spojení se svým vyšším Já, protože si budeme naprosto rozumět s lidmi, s nimiž jsme na stejné lodi. Vlastně se to ani nedá popsat, to se prostě musí zažít.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude pokračovat vítězným tažením ze čtvrtku. Bude se nám dařit, nic nás nebude tížit, budeme plní energie a nových začátků.

Sobota

V sobotu něco zásadního pochopíme. Nebude to ovšem zadarmo, něco budeme muset obětovat, možná část své osobnosti, kterou již nebudeme potřebovat. Bude to náročné rozhodnutí, protože je velmi těžké nenechat se strhnout vlastními ambicemi.

Neděle

Pokud se jim necháme ovládnout, hned v neděli nás čeká mnoho nedorozumění, rozčarování a negativního náporu. Doporučujeme proto vypnout program „ambice“ co nejrychleji, jak to jen půjde.

V případě, že se nenecháme strhnout, je nutné počítat s konfliktem s lidmi, kteří to nezvládli a nechápou, že nečiní dobře. Jakmile se přes něj přeneseme, čeká nás regenerace, naplnění energií a štěstěna na naší straně.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 24. února do 1. března 2020 269b - Horoskop na tento týden od 24. února do 1. března 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 24. února do 1. března 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 24. února do 1. března 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*