Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020

Budeme oplývat sebedůvěrou, kterou budeme obzvláště potřebovat, jelikož tento týden bude komunikace velmi váznout. Pokud budeme postupovat s pečlivostí a obratností, bude se nám velmi dařit, byť budeme doslova zavaleni prací.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč


Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020.
Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá další pozitivní obrat v našem životě. Budeme čerství, odpočatí, bezstarostní. Ale zároveň pevní, rozhodní a trpěliví, což se ukáže jako naše silná přednost v bouřlivých diskusích, které můžeme očekávat.

Některé záležitosti budeme nuceni přehodnotit, z něčeho rovnou ustoupit. Bude to ale pro dobro věci, protože díky naší přísnosti se dostaneme ke slibovanému obratu, který nás naplní harmonií a láskou.

A rovněž poroste naše odvaha. Zejména v situacích, které zavánějí nervozitou a nečekanými konci. Když se do toho pustíme s vervou, podaří se nám mnoho na první pohled beznadějných věcí změnit.

Deprese, která se o nás málem pokoušela, tak nedostane žádnou šanci. Zcela ji přetransformujeme na čirou radost.

Budeme stát před zásadním rozhodnutím. Pokud zvolíme dobře, čeká nás nadějná budoucnost, i když práce bude více než dost, jak se zmiňuje v úvodu horoskop na tento týden.

Ale za harmonii v duši to opravdu bude stát.


Mantra na tento týden: Věřím si.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může být hodně náročné, plné drobných nepříjemností a zmatků. Ale jelikož jsme silní a rozhodní, podaří se nám díky naší trpělivosti vše zdárně překonat.

Úterý

Úterý bude báječný den, plný setkání s lidmi na podobné vlně. Budeme středem pozornosti, což nám pomůže na jednu stranu obnovit všechny ztracené síly a na stranu druhou vidět dál až za horizont, protože budeme schopni k němu přesunout naše vědomí.

Středa

Středa bude extrémní. Zažijeme obrovskou radost, ale zároveň ochutnáme příkoří porážky kvůli vrtochům egoistů. Takže ve výsledku se budeme držet spíše stranou dění, protože v tento den plné pocítíme všechna pro a proti. Budeme se vzájemně všichni podporovat.

Čtvrtek

Čtvrtek bude velmi harmonický. A pokud se přesto objeví nějaký mráček, intenzivní spojení s naším vyspělejším a trpělivějším já jej okamžitě rozpustí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek nás čeká avizované zásadní rozhodnutí. Jedinou nápovědou budiž oddanost našemu poslání a uvědomování si duality. Nová cesta je vždy svěží cesta, protože je neokoukaná.

Sobota

V sobotu budeme mít možnost přehodnotit svůj dosavadní život. Pokud se opřeme o svou pevnou vůli, čeká nás životní obrat, přestože jeho účinky poznáme až za nějakou dobu.

Neděle

V neděli nás čeká poměrně dost práce. My ale jasně vidíme, že je úspěšnou investicí do budoucna, přestože se nám o tom nebude dařit přesvědčit své okolí. Záleží na tom?

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020 269b - Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*