Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020

Budeme oplývat sebedůvěrou, kterou budeme obzvláště potřebovat, jelikož tento týden bude komunikace velmi váznout. Pokud budeme postupovat s pečlivostí a obratností, bude se nám velmi dařit, byť budeme doslova zavaleni prací.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020.
Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá další pozitivní obrat v našem životě. Budeme čerství, odpočatí, bezstarostní. Ale zároveň pevní, rozhodní a trpěliví, což se ukáže jako naše silná přednost v bouřlivých diskusích, které můžeme očekávat.

Některé záležitosti budeme nuceni přehodnotit, z něčeho rovnou ustoupit. Bude to ale pro dobro věci, protože díky naší přísnosti se dostaneme ke slibovanému obratu, který nás naplní harmonií a láskou.

A rovněž poroste naše odvaha. Zejména v situacích, které zavánějí nervozitou a nečekanými konci. Když se do toho pustíme s vervou, podaří se nám mnoho na první pohled beznadějných věcí změnit.

Deprese, která se o nás málem pokoušela, tak nedostane žádnou šanci. Zcela ji přetransformujeme na čirou radost.

Budeme stát před zásadním rozhodnutím. Pokud zvolíme dobře, čeká nás nadějná budoucnost, i když práce bude více než dost, jak se zmiňuje v úvodu horoskop na tento týden.

Ale za harmonii v duši to opravdu bude stát.


Mantra na tento týden: Věřím si.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může být hodně náročné, plné drobných nepříjemností a zmatků. Ale jelikož jsme silní a rozhodní, podaří se nám díky naší trpělivosti vše zdárně překonat.

Úterý

Úterý bude báječný den, plný setkání s lidmi na podobné vlně. Budeme středem pozornosti, což nám pomůže na jednu stranu obnovit všechny ztracené síly a na stranu druhou vidět dál až za horizont, protože budeme schopni k němu přesunout naše vědomí.

Středa

Středa bude extrémní. Zažijeme obrovskou radost, ale zároveň ochutnáme příkoří porážky kvůli vrtochům egoistů. Takže ve výsledku se budeme držet spíše stranou dění, protože v tento den plné pocítíme všechna pro a proti. Budeme se vzájemně všichni podporovat.

Čtvrtek

Čtvrtek bude velmi harmonický. A pokud se přesto objeví nějaký mráček, intenzivní spojení s naším vyspělejším a trpělivějším já jej okamžitě rozpustí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek nás čeká avizované zásadní rozhodnutí. Jedinou nápovědou budiž oddanost našemu poslání a uvědomování si duality. Nová cesta je vždy svěží cesta, protože je neokoukaná.

Sobota

V sobotu budeme mít možnost přehodnotit svůj dosavadní život. Pokud se opřeme o svou pevnou vůli, čeká nás životní obrat, přestože jeho účinky poznáme až za nějakou dobu.

Neděle

V neděli nás čeká poměrně dost práce. My ale jasně vidíme, že je úspěšnou investicí do budoucna, přestože se nám o tom nebude dařit přesvědčit své okolí. Záleží na tom?

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020269b - Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. srpna 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*