Horoskop na tento týden od 31. srpna do 6. září 2020

Přestože začátek týdne nám může připadat, jako bychom stáli stranou od veškerého dění, nenechme se zmýlit. Ve skutečnosti se budeme krásně vyhřívat ve světle podpory všeho, na čem pracujeme. Velmi záhy se tak dostaneme do harmonického stavu, který budeme hodně potřebovat. Řítí se totiž na nás nápor povinností, které souvisí s hojností a životním naplněním. Díky tomu posílíme odvahu a rozhodnost.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč


Horoskop na tento týden od 31. srpna do 6. září 2020.
Horoskop na tento týden od 31. srpna do 6. září 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden ovšem upozorňuje, že vše má svou cenu, což nás může rozladit. Týká se to zejména našich ambicí. Bude proto žádoucí se spolehnout na vzájemnou podporu s našimi blízkými, přáteli a kolegy.

Ona disharmonie může probublat až do nečekaného konfliktu, který jen zdůrazní naše marné úsilí v určitých oblastech našich zájmů. Jedinou možností bude obrnit se trpělivostí a za žádnou cenu se nenechat k ničemu vyprovokovat. Musíme si uvědomit, že všichni nemáme stejný tah na branku. A pokud chceme hrát první ligu, je nutné obměnit družstvo.

A plně se oddat své vizi a naprosto bláznivě a bezstarostně jít za ní.

Je nanejvýš důležité neustále vnímat svůj vnitřní záměr. Pokud není v souladu s ostatními, je nutné to nekompromisně změnit a vydat se novou cestou. Hned na začátku se nám dostane povzbuzení, které nám potvrdí, že jdeme správně. Naše sebedůvěra vzroste.

Potvrzením bude hněv těch, kteří sami sebe nezvládají, protože k tomu ještě nedorostli. Pokud se přesto necháme vykolejit a dostaneme se do nejasné situace, pomůže nám opět soustředit se na náš vnitřní záměr.

Obnoví se tak soudržnost s těmi, kteří sdílí stejnou vizi jako my. Dostaneme se do centra pozornosti, což v nás vyvolá obrovskou radost.

Uvidíme za horizont.

Budeme jistě vědět, že jdeme správnou cestou.


Mantra na tento týden: Harmonizuji se skrze konflikt.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se budeme cítit sebejistě a odhodlaně, což bude potřebné, protože se o nás může pokoušet nervozita v důsledku nepříjemností, kterými se budeme muset prodírat.

Úterý

Úterý začne možná depresivně, ale díky podpoře brzy přijde obrat, který povzbudí naši odhodlanost. Zároveň se podíváme pod povrch událostí.

Středa

Ve středu vykročíme novou cestou. Podaří se nám něco zásadního dokončit, což nás nabije silnou energií. Jdeme rozhodně za svou vizí, v rámci svého vnitřního záměru.

Čtvrtek

Čtvrtek bude ve znamení posílení našeho materiálního zabezpečení. Kolo štěstí se v tomto směru posune velmi pozitivním směrem. Zároveň se ale připravme na případná nedorozumění.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek budeme středem pozornosti, což v nás bude vyvolávat velkou radost, která povede k transformaci naší mysli a pochopení jistých souvislostí, kterých jsme si nebyli vědomi.

Sobota

Sobota bude opět o podpoře na naší nové cestě. Stabilitu a intenzivní spojení s našim vyspělejším já ovšem budeme muset vykoupit nějakou porážkou či zásadním opuštěním něčeho, co nikam nevede, jak se píše v úvodu tohoto horoskopu.

Neděle

V neděli se na nás pomalu, ale jistě budou valit nové povinnosti, které jsme na sebe uvázali. Je to ale investice do budoucna, přestože nám to v danou chvíli může připadat jako neplodná námaha. Je to jen zdání, prosperita je na cestě.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 31. srpna do 6. září 2020269b - Horoskop na tento týden od 31. srpna do 6. září 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 31. srpna do 6. září 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 31. srpna do 6. září 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*