Horoskop na tento týden od 24. do 30. května 2021

I když začátek týdne bude lehce disharmonický, vzápětí opět přijde zcela zásadní obrat, který nás povzbudí a rozhostí v našem nitru nádhernou láskyplnou harmonii.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 24. do 30. května 2021.
Horoskop na tento týden od 24. do 30. května 2021. foto: Shuterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá poměrně stabilní týden, který ovšem bude slibovat velké povznášející se naděje do budoucna. Jen je nutno zachovat trpělivost, protože cesta k našemu životnímu štěstí ještě nějaký čas potrvá. Užívejme si ji.

I když v některých záležitostech nebudou naše slova dopadat na úrodnou půdu, díky posilující podpoře, které se nám bude dostávat, si z toho nic nebudeme dělat. Naopak – bude se nám dařit dokončovat úkoly či projekty, na kterých jsme dlouho usilovně pracovali.

Zkrátka a dobře, celý týden nám bude přáno. A díky tomu si budeme svobodně vykračovat či oddávat se práci, která nám dělá velkou radost a naplňuje nás sebedůvěrou.

A pokud přijde nějaká porážka, díky moudrému přehodnocení našich postojů budeme schopni z ní udělat vítězství ve smyslu základního zákona duality „každé pro má své proti a naopak“.

Ono transformované vítězství nás přivede k bohatství, ať už duchovnímu či materiálnímu, na tom nesejde, protože všechno jedno jest.

Stejně tak každé vítězství musí být vykoupenou těžkou a namáhavou cestou. Pokud toto uvědomění pevně zakomponujeme do naší mysli, snadněji budeme předvídat možná úskalí a rizika v případě každé možnosti, která se před námi objeví.

Pokud se budeme řídit vnitřním smyslem pro intuici, okamžitě odhalíme variantu, která navenek může působit svěže, ale ve skutečnosti nikam nevede. Hlavní je se držet vnitřní harmonie, ať se děje, co se děje.

Tedy ať už čelíme sebevětšímu náporu nebo záplavě povinností, k nímž jsme díky vlastnímu rozhodnutí zavázali.

Buďme plně zodpovědní za svůj život.

Je pouze náš, nikoho jiného.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

I když se pondělí rozjede nadmíru zajímavě, vzápětí přijde stopka, která bude bořit smysl čehokoliv, co budeme dělat. Pokud se nenecháme ničím otrávit, okamžitě se objeví pronikavá energie, která nás uvolní pocitem neskonalé svobody.

Úterý

Ona zdánlivě nová lákavá možnost přijde hned v úterý. Hned vzápětí ale přijde krach, který nás může vnitřně zranit natolik, že budeme velmi těžko sbírat síly pro jakoukoliv činnost.

Středa

Středa bude opakováním úterka, ale ještě do větších extrémů. Pocit vnitřní porážky může být ještě hlubší. Jedinou možností je vzájemná podpora s lidmi, s nimiž nás pojí společná cesta životem.

Čtvrtek

Čtvrtek bude ideální den na dokončování úkolů či projektů. I když nás může zachvátit lehká disharmonie, ta bude rázem pryč díky velmi pozitivnímu obratu, který bude následovat.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek může opět přijít nějaký pád, který nám může zkazit náladu. Budeme mít co dělat, abychom všechno zvládli, což se nám i podaří, byť jistý nádech rozčarování v nás možná zůstane.

Sobota

I když nás v sobotu čeká mnoho pracovních povinností, bude se nám dařit, protože nám bude přáno. Budeme pociťovat silnou naději do budoucna.

Neděle

V neděli se dočkáme povzbuzení, byť může zároveň obsahovat jistou míru kritiky. Cokoliv vysvětlovat ovšem bude naprosto zbytečné, bude lepší se stáhnout.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. května 2021269b - Horoskop na tento týden od 24. do 30. května 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. května 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. května 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*