Horoskop na tento týden od 23. do 29. prosince 2019

Všechno se skrývá pod povrchem. Ačkoliv navenek se snažíme nedávat nic znát, určité náznaky, co nás uvnitř trápí, se občas proderou na povrch. Umějí je však číst jen ti, kteří vědí. Abychom byli schopni všichni se léčit navzájem, je nutné zasednout ke společnému stolu. V těsné blízkosti se naše energie propojí, aby mohly rozvazovat uzly. A začnou se dít podivuhodné věci.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 23. do 29. prosince 2019.
Horoskop na tento týden od 23. do 29. prosince 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předvídá, že nejdříve nastoupí výčitky. Ve smyslu proč to neděláte tak, jak se osobně domnívám, že byste to dělat měli anebo neměli. Ačkoliv se mnohdy snažíme konfliktům vyhýbat, tento očistec je naprosto nutný. Proto se mu také tak říká. Vyčistí nás od nánosů bahna, aby mohlo z nás vystoupit vnitřní světlo, které všechno změní.

Konflikty a hádky pak rázem ustanou, budou pokračovat už jen diskuse, v nichž si budeme navzájem vySvětlovat své postoje, názory a především pocity. A tehdy se stane zázrak – začneme ty druhé vnímat takové, jací skutečně jsou, protože jsme se jich na to ZEPTALI. Přestali jsme se domnívat, začali jsme se PTÁT.

A pak se stane druhý zázrak. Štěstěna se ke všem, kteří jsou ochotní tuto odvážnou transformaci podstoupit, otočí přímo čelem. Naplní nás prostou sebedůvěrou, zregeneruje naše vyčerpané síly a přivede nás na výsluní pozornosti, kteří to chtějí napodobit.

Bohužel kopírováním cesta nevede. Jak se ostatně děje v církvích a sektách, které nám nikdy nedají svobodu, protože je to jejich podstatou. To prostě musí jít z nás samotných. Ale nejen ze srdce. Tam to pouze začíná. Jde to dál do celého našeho vědomí. Prostě kam si to až dovolíme.

Ale jak už bylo zmíněno, cesta vnitřní transformace není pro každého. Ale jen pro odvážné.

Naopak mnozí ve své umíněnosti místo aby se otevřeli, tak umějí věci ještě více zhoršit. Nepochopí, že jakákoliv výčitka je pouze snahou o komunikaci. Jakkoliv neumětelskou, ale na tom vůbec nezáleží.

Pomáhejme inspirací

Nejdůležitější je proto jim pomoci. Což není vůbec jednoduché, protože oni si pomoc představují tak, že někdo něco udělá za ně, protože nechápou smysl Práce na sobě.

A tady přichází čas na třetí zázrak. Když se místo vlastních domněnek všichni začneme konečně ptát.

Na vše, co nás o druhých zajímá, co na nich nechápeme a co nás rozčiluje.

Když pochopíme, proč se vlastně ptáme, přijde na řadu otázka nejtěžší: „Proč tady na Zemi vůbec jsme?“

Odpověď zní: Abychom se učili skutečnému soucitu.“

Který není totéž jako vyjadřování účasti.

Když skutečně soucítíme, jakékoliv utrpení, násilí a smrt, to vše vnímáme, cítíme, jako by to páchali na nás.

Proč tomu tak je?

Protože si plně uvědomujeme, že všichni jsme Jedno.

A tehdy se osvobodíme.

A už se na Zemi znovu nenarodíme.

Nebude důvod. Budeme konečně volní.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude hektické, plné rozhozených emocí a předvánočních depresí. V závěru dne si ale oddechneme, protože si rázem uvědomíme, že co jsme nestihli, stejně už nestihneme, tak co bychom za něčím honili. A raději se spojíme se sebou samými.

Úterý

V úterý se opět hlavně ráno ozvou deprese, ale když se obrníme v sobě, budeme trpěliví a nebudeme nic umíněně očekávat, naplní nás láska.

Středa

Ve středu se otevře okno vnitřní transformace, které začne u společných stolů výše zmíněným očistcem. Jste připravení?

Čtvrtek

Pokud jsme pochopili, proč se ve středu udál zázrak, druhý svátek vánoční bude naprosto harmonický, šťastný, plný nové síly a vzájemné pozornosti. Nic nás nebude trápit.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek budeme ještě dojíždět na vlně z předchozího dne, odpoledne se však mohou přihlásit drobné nesnáze. Bude na nás, jak si v nové životní situaci s nimi poradíme.

Sobota

Sobota bude směsicí nepříliš pozitivních emocí a vnitřní sebedůvěry, že se nás nijak nedotýkají. Takže ve výsledku budeme díky naší nové schopnosti vnímat život s větším nadhledem, takže bude poměrně stabilní.

Neděle

Neděle bude navenek úspěšná, plná radosti a setkání s přáteli. Uvnitř se budeme muset hodně ovládat, protože i když nás někde přijmou do svého středu, bude nás čekat osudové rozhodnutí, zda-li má smysl říkat všem, co vidíme, chápeme a známe.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. prosince 2019269b - Horoskop na tento týden od 23. do 29. prosince 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. prosince 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. prosince 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*