Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020

I když stále budeme odtrženi od veškerého dění, pomalu se budeme zabývat investicemi do budoucna, které nám rozjasní naši mysl a bytostně spojí s naším vyspělejším já. Bohužel nám systém opět zhatí plány, což může vyvolat náš velmi bouřlivý, ale spravedlivý hněv, který nás nakonec přivede k vítězství. Cesta k němu bude ale velmi náročná.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020.
Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že bude vládnout velmi konfliktní atmosféra. Bude velmi těžké odolat provokacím, protože vždy v nás zanechají nějaké stopy, i když se ovládneme. Doporučujeme proto se dívat do budoucna, pokud nebude možné zůstat v přítomnosti.

Každopádně musíme učinit krok vpřed, i když to bude fyzicky i mentálně náročné. Díky tomu se obnoví naše síly a dočkáme se plné podpory v tom, co děláme.

Každý nápor, ať je jakkoliv silný, je nutné zvládnout naší touhou po vítězství. Díky naší obezřetnosti, odvaze a rozhodnosti nakonec vždy uspějeme.

Někdy je žádoucí některé projekty, kterým jsme věnovali mnoho svého úsilí, zcela od základu přepracovat, protože již nejsou funkční. I když všechno má své pro a proti, naše vnitřní moudrost nám poradí.

Zvláště, když se nám bude tento týden zdát, že neustále házíme hrách na zeď. Je to jen zdání, protože naše úsilí zaujme ty, kteří s námi sdílejí podobný pohled na realitu. To nás přivede k transformaci naší mysli. Uvědomíme si naši vnitřní sílu, která sahá za hranice naší reality.

Díky ní budeme naprosto sebevědomí a harmoničtí. Nemá smysl o tom ale říkat lidem, kteří chtějí trpět, a proto ze svých strastí obviňují své okolí. Naše vnitřní síla je nepřenositelná.

A navíc rozhodnutí, zda-li budeme růst či nikoliv, jsme všichni již učinili. Jen ho teď musíme sami pochopit.


Mantra na tento týden: Plně si uvědomuji, kým jsem.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude nervózní, ale zároveň plné naděje. Bude žádoucí naše trpělivost a nezúčastněnost.

Úterý

Díky naší přetrvávající trpělivosti se nám bude dařit. Budeme rozhodní, ale zároveň pečliví a obezřetní.

Středa

Ve středu budeme muset změnit postoje či plány. Důležité bude, abychom se na vše dívali z nadhledu. Jinak můžeme propadnout avizovanému hněvu.

Čtvrtek

Čtvrtek bude ve znamení nedorozumění. I když se budeme uvědomovat, proč se tak děje, nebude to bez obětí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude podobný jako čtvrtek, až na jednu zásadní odlišnost – naše vůle jít vstříc svému osudu bude nezměrná, protože budeme jasně vědět, kam kráčíme.

Sobota

Na jednu stranu nás čeká obrovská radost spojená s přízní štěstěny s velkou nadějí do budoucna, na druhou jako vyvážení konflikt, kterému bude velmi těžké se vyhnout.

Neděle

Neděle může být pro naše nitro skličující. I když jasně vidíme a chápeme, co se děje, mnozí lidé jsou slepí a hluší. Nenechme se tím otrávit.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020 269b - Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*