Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020

I když stále budeme odtrženi od veškerého dění, pomalu se budeme zabývat investicemi do budoucna, které nám rozjasní naši mysl a bytostně spojí s naším vyspělejším já. Bohužel nám systém opět zhatí plány, což může vyvolat náš velmi bouřlivý, ale spravedlivý hněv, který nás nakonec přivede k vítězství. Cesta k němu bude ale velmi náročná.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020.
Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že bude vládnout velmi konfliktní atmosféra. Bude velmi těžké odolat provokacím, protože vždy v nás zanechají nějaké stopy, i když se ovládneme. Doporučujeme proto se dívat do budoucna, pokud nebude možné zůstat v přítomnosti.

Každopádně musíme učinit krok vpřed, i když to bude fyzicky i mentálně náročné. Díky tomu se obnoví naše síly a dočkáme se plné podpory v tom, co děláme.

Každý nápor, ať je jakkoliv silný, je nutné zvládnout naší touhou po vítězství. Díky naší obezřetnosti, odvaze a rozhodnosti nakonec vždy uspějeme.

Někdy je žádoucí některé projekty, kterým jsme věnovali mnoho svého úsilí, zcela od základu přepracovat, protože již nejsou funkční. I když všechno má své pro a proti, naše vnitřní moudrost nám poradí.

Zvláště, když se nám bude tento týden zdát, že neustále házíme hrách na zeď. Je to jen zdání, protože naše úsilí zaujme ty, kteří s námi sdílejí podobný pohled na realitu. To nás přivede k transformaci naší mysli. Uvědomíme si naši vnitřní sílu, která sahá za hranice naší reality.

Díky ní budeme naprosto sebevědomí a harmoničtí. Nemá smysl o tom ale říkat lidem, kteří chtějí trpět, a proto ze svých strastí obviňují své okolí. Naše vnitřní síla je nepřenositelná.

A navíc rozhodnutí, zda-li budeme růst či nikoliv, jsme všichni již učinili. Jen ho teď musíme sami pochopit.


Mantra na tento týden: Plně si uvědomuji, kým jsem.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude nervózní, ale zároveň plné naděje. Bude žádoucí naše trpělivost a nezúčastněnost.

Úterý

Díky naší přetrvávající trpělivosti se nám bude dařit. Budeme rozhodní, ale zároveň pečliví a obezřetní.

Středa

Ve středu budeme muset změnit postoje či plány. Důležité bude, abychom se na vše dívali z nadhledu. Jinak můžeme propadnout avizovanému hněvu.

Čtvrtek

Čtvrtek bude ve znamení nedorozumění. I když se budeme uvědomovat, proč se tak děje, nebude to bez obětí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude podobný jako čtvrtek, až na jednu zásadní odlišnost – naše vůle jít vstříc svému osudu bude nezměrná, protože budeme jasně vědět, kam kráčíme.

Sobota

Na jednu stranu nás čeká obrovská radost spojená s přízní štěstěny s velkou nadějí do budoucna, na druhou jako vyvážení konflikt, kterému bude velmi těžké se vyhnout.

Neděle

Neděle může být pro naše nitro skličující. I když jasně vidíme a chápeme, co se děje, mnozí lidé jsou slepí a hluší. Nenechme se tím otrávit.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020269b - Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 23. do 29. listopadu 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*