Horoskop na tento týden od 22. do 28. června 2020

Tento týden jakoby vše náhle ustane. Po slunovratu se nám otevřely oči, které ovšem stále ještě nechtějí věřit tomu, co nyní vidí. Na jednu stranu nás to může naplňovat absolutním klidem. Na druhou totálním zmatkem. Že se to navzájem vylučuje? Ano, v tom tkví podstata tohoto týdne. Nás vnitřní rozpor, který musíme pochopit, abychom se mohli posunout dál.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 22. do 28. června 2020.
Horoskop na tento týden od 22. do 28. června 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že nás nic trápit nebude, i když jdeme novou, tedy neznámou cestou. Zatím ale nebudeme jednat či konat, jen se tak rozkoukávat. Bude nám přáno, takže mnoho věcí půjde naprosto samo.

Štěstěna nám bude před námi natahovat červený koberec. Bude se nám dařit jako nikdy předtím. Jen pozor – je to zkouška, jak jsme schopni ukočírovat své ego, které se bude cítit silnější a silnější.

Budou nám chodit samé dobré zprávy, byť každá z nich bude mít své a proti. Jako všechno. Ale i přesto se nám sebevědomí značně zvýší. V dobrém, protože nalezneme útočiště, ať už hmotné či nehmotné, kde nám bude dobře a bezpečně.

Dualitu nejvíce pocítíme v pozitivním obratu, který nás čeká. Počítejme s tím, že některé lidi v našem okolí bude ještě více sžírat závist. Tudíž mohou mít sklony vyvolávat konflikty, aby si mohli zadarmo natankovat naši energii. Doporučujeme vůbec na ně nereagovat. Jakoby vůbec neexistovali.

Buďme sebeovladatelní. Naučme se některé věci naprosto vědomě ignorovat. A bude se nám tak dařit mnohem více. Začátek nové životní etapy začíná.


Mantra na tento týden: Nikdo a nic mne nerozhodí.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí dojde k naší naprosté regeneraci. Mnoho nových věcí pochopíme, některé nám budou připadat až téměř mysteriózní. Nepřemýšlejme nad nimi, prostě je pouze přijmeme.

Úterý

V úterý bude zapotřebí velké obezřetnosti. Můžeme počítat s podporou přátel, ideální bude si vzájemně poradit, jak jen to bude možné. Zvýší se nám tak sebevědomí.

Středa

I když se toho bude nás valit hodně, my se tím nenecháme pohltit. Dualita bude jasně zřetelná. Nás to ale nijak nerozhodí.

Čtvrtek

V tento si vyzkoušíme, jak jsme schopni nenechat se zatáhnout do cizích emocí. Pokud byť v náznaku ucítíme zárodek plamenné diskuse, doporučujeme se stáhnout, i když to nebude jednoduché a příjemné.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek ráno mohou doznívat nepříjemnosti z předchozího dne. V tento den budeme pro změnu trénovat, jak něco bezmyšlenkovitě pustit z hlavy. Pokud to dokážeme, téměř okamžitě se nám uleví a směle vykročíme dál.

Sobota

V sobotu bude zkouška pokračovat v jiné podobě. Jak jsme schopni být bezstarostní, když nám budou konfliktní potíže padat na hlavu. Pokud se nenecháme rozhodit a budeme se držet kréda „problémy jsou od toho, aby se mohly řešit“, máme vyhráno.

Neděle

V neděli se opět dočkáme velké pozornosti našeho okolí. V tomto případě výsluní nebude povrchní, ale naopak velmi plodné až mystické. Sice budeme mít hodně práce, ale bude to opravdu stát za to. Budeme bohatí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 22. do 28. června 2020269b - Horoskop na tento týden od 22. do 28. června 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 22. do 28. června 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 22. do 28. června 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*