Horoskop na tento týden od 21. do 27. září 2020

Připravte se na velmi nervózní týden. Na jednu stranu bude práce až nad hlavu, ale zároveň se bude odehrávat ve velmi tíživé a nepříjemné atmosféře nejistoty a marného upozorňování na činy pomatených egoistů.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 21. do 27. září 2020.
Horoskop na tento týden od 21. do 27. září 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že každá mince má rub a líc. Ta dobrá strana spočívá v naší bezstarostnosti, že onen nával povinností je ve skutečnosti znamením podpory, příznivých zpráv a hojnosti, která nás navštíví a již nikdy neopustí, ledaže bychom ji sami odehnali.

Bude proto velmi zásadní, abychom každou možnou příležitost velmi dobře zvážili, abychom se nedostali do vleku náporu, který bychom velmi stěží zvládali. Bude proto žádoucí sledovat veškerá znamení, kterých se nám dostane. Pokud žádné neuvidíme, postačí vášnivá přátelská debata, která nám nápovědy sdělí alespoň zprostředkovaně.

Jakmile tyto indicie zapracujeme do svého vědomí, nastane zajímavý obrat v našem životě. Možná z něj budeme zpočátku poněkud nesví, ale to brzy smažou další a další pozitivní zprávy, byť s podtextem dalších a dalších nových povinností. Ale s klidem si můžeme pískat, protože všechno půjde skvěle.

Aby naše vnitřní regenerace probíhala i nadále, je nanejvýš důležité, abychom se drželi stranou veškerého aktuálního společenského dění. Ať se děje, co se děje. Nejde tak ani o naši vnitřní bezstarostnost, jako transformaci naší mysli, která bude značně, ale opravdu značně nad věcí, protože chápe podstatu reality, nikoliv jen její formu.

I když nás budou svrbět prsty a hlasivky, držme se v bezpečí svého sebevědomí, které chápe tento pokrytecký svět, vytvořený jen pro to, aby nevyspělé duše, které sem byly vpuštěny v důsledku krajní nezodpovědnosti, mohly dál zůstat v celosvětové karanténě.


Mantra na tento týden: Plně se ovládám, protože vím.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se na nás usměje štěstí, což nám umožní vidět dál do budoucna. Staneme se pevnější a rozhodnější, díky čemuž se nám bude dařit lépe dokončovat projekty. Zpočátku nám ovšem může celkový dojem připadat spíše prázdný. Ale v případě jakéhokoliv dlouhodobého příznivého obratu je to naprosto běžný jev.

Úterý

Úterý bude vnitřně harmonické a bohaté. V mnoha ohledech se nám zjednoduší život. Potkáme spřízněné duše, což ale na druhou stranu znamená, že vztahy s nespřízněnými musí zákonitě skončit.

Středa

Ve středu bude dobré se držet stranou a moudře nezasahovat do záležitostí, které se nás netýkají, byť to tak na první pohled může vypadat. Navíc budeme mít stejně hodně práce, takže nám na nějaké diskuse ani nebude zbývat čas.

Čtvrtek

Čtvrtek bude o sebedůvěře a schopnosti vidět skryté souvislosti naší reality. Bude se nám svobodněji dýchat, skončí pro nás období napětí a konfliktů, protože je nebudeme přitahovat.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne nepříjemně, ale pokud se obrníme trpělivostí a budeme se držet nových pravidel nekonfliktnosti, budeme se vzájemně podporovat se svými blízkými, přáteli a kolegy.

Sobota

V sobotu si budeme užívat samoty, protože nás bude vnitřně transformovat a rozšiřovat naše vědomí, což bude důležité, protože okolní svět nám může připadat naprosto zmatený.

Neděle

Neděle bude dnem naší zkoušky, jak se nesnažit cokoliv vysvětlit lidem, kteří mají ve všem jasno a chtějí se jen hádat. Bohatě se nám to vyplatí, protože si pak budeme užívat podpory plnými doušky.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. září 2020 269b - Horoskop na tento týden od 21. do 27. září 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. září 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. září 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*