Horoskop od 21. do 27. ledna 2019

Horoskop na tento týden se bude odehrávat v přívalu nových nápadů a převratných myšlenek. Podstatné ovšem bude, jak nim budeme přistupovat. Nejlepší bude bez váhání se jim plně poddat. A nechat se vést vlastní intuicí. I kdyby všichni okolo říkali a klepali si na čelo, že je to naprosto k ničemu. Historie vždy nakonec neúprosně ukázala, že pravdě mnohem blíže byli ti, kteří viděli dál než za první nastražený roh. Ano, byli to běžci na dlouhou trať, jak zpívá v legendárním hitu vyškovská kapela Dark Gamballe.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč


Horoskop na tento týden od 21. do 27. ledna 2019.
Horoskop na tento týden od 21. do 27. ledna 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud se budeme řídit vlastní pronikavou intuicí, přestaneme se s ní hádat, horoskop předpovídá, že se dostaneme na novou životní dráhu, která bude lemována vysněnými úspěchy. Nikoliv ve smyslu bohatství či slávy, to je pouze podružný efekt. Ale jako vnitřní naplnění, že náš život má krásný smysl.

Zároveň je ale žádoucí, abychom v náhle nabyté euforii neoslepli a nenechali se svést přílišným pocitem sebedůvěry, protože může tak časem dostat falešný odlesk a nabubřet naše ego, jak je průkazně vidět u mnoha politiků.

Horoskop pro jednotlivé dny

Pondělí

Naprosto famózní začátek týdne, plný harmonie, nás může čekat v pondělí. Především dopoledne se nám bude všechno dařit. K večeru se to ovšem všechno náhle změní. Pokud se tak stane, jedinou možností, jak to rychle zvrátit, je patřičně zainvestovat do vlastního úsilí, případně si nechat poradit od zkušenějšího člověka. Vše se rázem energicky změní. Zatímco většina republiky bude obrazně řečeno mrtvá, vy jediní budete svítit jako osamocené zářící lampičky ve tmě.

Úterý

Hned v úterý přijde první zkouška, abychom to s přílišnou sebedůvěrou nepřeháněli. Jak se říká, první vyhrání z kapsy vyhání. Je nutno opět následovat svou intuici, abychom vlastní projekty dále trpělivě a odvážně vyživovali novými idejemi. Horoskop doporučuje spojit se stejně smýšlejícími jedinci, protože brainstorming vždy posouvá vpřed lépe než osamocené solitérství.

Středa

Ve středu dále pojedeme na vlně nových myšlenek, které můžeme lehce korigovat na základě konzultace s lidmi, kterým plně důvěřujeme. Naplní nás to energií, která nás požene dál. Zároveň ovšem bude nutné některé věci zjednodušit, aby nám v naší spanilé jízdě změněným osudem nebyly časem přítěží.

Čtvrtek

Na čtvrtek horoskop na tento týden předpovídá podobnou energii jako ve středu. Jenže s jedním zásadním rozdílem. S tím, jak se zatím nic viditelného nemusí dít, mohou v nás bujet pochybnosti. Nenechme je prosím přerůst ve zhoubné nádory v naší mysli.

Pátek

Velmi obezřetní bychom měli býti v pátek. Varuji před zdánlivými detaily, které bychom mohli v návalu práce opomenout. Pokud se včas zastavíme, odhalíme je, mnohé skryté skutečnosti se nám náhle osvětlí. Pokud budou spíše nepříjemné, dostane se nám podpory.

Sobota

Sobota bude hlavně zrána velmi euforická. Samozřejmě u každého z jiných důvodů a za jiných okolností. Díky takto změněnému stavu vědomí můžeme obdržet důležité instrukce, jak postupovat dál životem. Horoskop ovšem upozorňuje, že některé rady v dobrém nám nemusí být zpočátku příliš po chuti. Nechme je prosím patřičně uležet.

Neděle

Neděle bude osudovým dnem, kdy se připraveným štěstěna otočí přímo čelem. A to velmi závratně, takže se nám mohou překvapením podlomit kolena. Horoskop proto opět doporučuje poradit se, jak se s nastalou situací vyrovnat, aby se z přízně osudu nestal nakonec přesný opak. Pokud to zvládneme, začne nám v cévách proudit nová krev. A to nejen obrazně.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 21. do 27. ledna 2019269b - Horoskop od 21. do 27. ledna 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 21. do 27. ledna 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 21. do 27. ledna 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*