Horoskop na tento týden od 20. do 26. září 2021

Tento týden bude o naší schopnosti najít odvahu jít vstříc novým výzvám. Budou k nám proudit zajímavé informace, které skýtají pozoruhodné investice. Ona zmiňovaná odvaha ovšem souvisí s ochotou změnit naše postoje, názory, požadavky. Pokud tak neučiníme, systém si od nás energii naopak vezme, což nás ještě více znervózní a zkazí nám náladu. A proto je tak důležité pustit do svého života změny, které jej mohou povýšit.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 20. do 26. září 2021.
Horoskop na tento týden od 20. do 26. září 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden nám slibuje, že se nám bude v těchto převratných dnech dostávat podpory, abychom snadněji mohli změnit své uvažování. I když se na první pohled může zdát, že zatím to žádné pozitivní výsledky nepřináší, opak je pravou. Od zasazení semene do jeho vyklíčení nad zemí taky musí uplynout doba, kdy se zdánlivě nic neděje.

Pomocná ruka nám ale brzy ukáže cestu k naší vnitřní harmonii. Je však naprosto důležité se plně oddat svému vnitřnímu záměru a nepochybovat o něm. Naše sebedůvěra je zcela zásadní, nechme se vést naším vyspělejším já.

Rozhodnutí, jak jednat v zásadních záležitostech, týkajících se našeho dalšího života, je čistě v našich rukou. Budeme pod drobnohledem, jak jsme odhodlaní jít si vítězně za svým cílem.

I s vědomím, že po každém harmonickém období vždy přichází éra těžkého zápasu, jelikož se život pohybuje ve vlnách po spirále nahoru. Po každém vzestupu následuje sestup, i když nikoliv na původní úroveň před posledním vzestupem. Trpělivost je naší výhodou, stejně tak podpora našeho vyspělejšího já.

Ukazuje nám cestu, kterou si samo zvolilo. Vidí dopředu více než naše fyzické vědomí. Je divákem ve vlastním kině života. Svobodně si vykračuje svým příběhem. Nerozlišuje, co je pozitivní a negativní. Pro něj je každá zkušenost obohacující, ať se děje, co se děje. Všechno, ale úplně všechno má svůj smysl, byť může být zpočátku našim nedokonalým smyslům skrytý.

Kdyby nebyl, jaká by to byla Hra?

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne stylem něco za něco, Každý náš úspěch bude něčím vykoupen. Ale jelikož si to plně uvědomujeme, naše nitro bude harmonické, protože cítí podporu našeho vyspělejšího já, i když po fyzické stránce může být pondělí pro nás velmi namáhavé.

Úterý

Úterý může být zasněné, ale taky zároveň nervózní. Naštěstí se nám podaří vše úspěšně zvládnout, i když nebudeme úplně spokojení.

Středa

Středa bude dnem obnovení našich sil. Bude ovšem hodně záležet na naší trpělivosti. Odpoledne bude již zcela uvolněné.

Čtvrtek

Vnitřní klid se nám přenese i do čtvrtku. Dozvíme se zajímavé informace, i když zatím nebudeme mít pro ně využití. Pozornost okolí bude značná.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek zrána či dopoledne pozor na hněv. Pak se situace uvolní a opět se nám bude dařit. Stále budeme poutat pozornost.

Sobota

Sobota bude fyzicky náročná, zmatená, nic nebude dávat smysl.

Neděle

I když neplodnost a nepříjemnosti se budou prolínat i nedělí, naše síly se pomalu, ale jistě obnoví. Něco zásadního pochopíme.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. září 2021269b - Horoskop na tento týden od 20. do 26. září 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. září 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. září 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*