Horoskop na tento týden od 20. do 26. prosince 2021

Tento týden bude jako každý jiný předvánoční disharmonický hlavně po duševní stránce. I když se nám podaří mnoho věcí zvládnout, vydání, ať už finanční či jinak energetická, nás mohou trápit. Závěrem týdne se nám ale sebevědomí zvedne naplno.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 20. do 26. prosince 2021.
Horoskop na tento týden od 20. do 26. prosince 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že jinak bude panovat nezvyklý klid. I když budou všude davy lidí, kteří již ale v duchu myslí na vánoční euforii. A pokud se něco nepovede, ihned přijde útěcha. Může nás to znervózňovat, protože to není čistě v naší moci. Když přehodíme výhybku, že důležitý je vždy výsledek, ať jsme ho dosáhli jakýmkoliv způsobem, opět se zklidníme.

Zkrátka v tomto světě nemůžeme mít všechno pod kontrolou. Radujme se proto i z malých úspěchů, protože s nimi dříve nebo později přijdou i velké. A to nás bude vždy hřát na duši.

Pamatujme na to, protože některé cíle jsou nám ještě hodně vzdálené. I když je vidíme jasně, a cítíme, jak nám to pumpuje energii do žil, na některé záležitosti ještě zkrátka nedozrál ten pravý čas. Tak se tím nenechejme rozladit.

Zásadní je postupně budovaná stabilita. Za každý rychlý úspěch nás čeká stejně rychlý pád. Cokoliv tak budeme investovat s krátkodobým účinkem, o to rychleji se výsledek rozplyne. A proto přemýšlejme nad každou investicí důkladně.

I když se nám může zdát, že to jsou vyhozené peníze, úsilí či obojí dohromady, když pochopíme, co je skutečným smyslem našeho růstu, obnovíme všechnu ztracenou energii.

A to nás povzbudí tak mocně, že již nebudeme pochybovat.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se můžeme cítit poněkud odtržení od veškerého dění. Čeká nás hodně práce a také zpytování svědomí, díky čemuž se nám podaří obnovit vnitřní harmonii.

Úterý

V úterý se plně ponoříme do práce. Budeme mít v tom podporu, jak navenek, tak uvnitř. Pozornost okolí nás bude posilovat.

Středa

Úterní rozpoložení se přenese i do středy. Budeme klidní, i když sami, ale díky zmiňované podpoře nám to vadit nebude.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se naše nálada může změnit kvůli radám, která nás na jednu stranu podpoří, ale také znervózní.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek ráno budeme mít jako každý rok ambice stihnout toho co nejvíce. Něco se podaří, něco ne. Důležité bude uvolnit se a jen si tak zlehka vykračovat.

Sobota

V sobotu budeme rozhodní a odvážní. Jdeme vstříc novému životnímu směru, který bude plný podpory, i když se nám zatím může zdát, že to nikam nevede. Ale vede, stačí otevřít svou mysl.

Neděle

Neděle bude podobně svěží, pozorná, pečlivá, vítězná. V závěru dne se však můžeme ocitnout pod náporem, který nás přiměje změnit naše původní plány. Nenechme se ovládnout hněvem.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. prosince 2021269b - Horoskop na tento týden od 20. do 26. prosince 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. prosince 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. prosince 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*