Horoskop na tento týden od 20. do 26. ledna 2020

Počátkem týdne nás zasáhne obrovská vlna soucitu. Ti, kteří jej v sobě již mají, se budou společně radovat, protože jejich úsilí za konec utrpení, zejména zvířat, nabere nový smysl. Štěstěna se k nim obrátí nejen čelem, ale stane se jejich součástí, bude je vytrvale podporovat, protože plně pochopili, co je podstatou života zde na Zemi.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč


Horoskop na tento týden od 20. do 26. ledna 2020.
Horoskop na tento týden od 20. do 26. ledna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden ovšem upozorňuje, že stejná energie bude mít naprosto odlišný vliv na ty, kteří se soucitu vyhýbají. Nebo jej dokonce považují za slabost. Či dokonce se soucitným lidem vysmívají. Opak je pravdou.

Soucit je ctnost, zatímco opovrhování jím slabost. Navíc podpořená zbabělostí a neschopností Práce na sobě. Jim se naopak dařit přestane. Jelikož nechápou odpovědnost za svůj život, budou se snažit z vlastního selhání obvinit někoho jiného.

Ano, tento popis chování přesně odpovídá sociopatům a sociopatkám, tedy lidem s poruchou osobnosti vlivem traumat z vlastního dětství.

Nemá smysl s nimi jakkoliv bojovat, protože nejsou schopni nejen soucitu, ale i logického uvažování, které je zatemněno domněnkami o realitě, která je obklopuje, místo toho, aby se ptali, aby se něco nového dozvěděli. Ne nadarmo se říká, že jedině hlupák už všechno ví.

Rozhodně ale smysl má jim stanovit jasné limity, které budou muset respektovat, protože jinak si sami sobě budou působit bolest.

Jedině tak je možné, aby soucitné nikdo již nemohl vyvádět z míry znevažováním jejich citů. Jedině tak může v nich zavládnout vnitřní harmonie. Jedině tak mohou zažívat jednotu, kterou nebude možné ničím narušit, protože jednota je vše okolo nás.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Kvůli anebo díky energickému proudu, která nás zasáhne, bude pondělí směsicí extrémů. Nejdříve se nám prudce zvedne úroveň vnímání naší reality, což nás naplní nadějí do budoucna, pak přijde rozčarování, aby ho vzápětí vystřídal nečekaný obrat.

Úterý

V úterý si lidé navzájem nebudou příliš rozumět. Ty, kteří pochopí, proč se tak děje, čeká transformace vědomí, která je přivede k ještě k hlubšímu uvědomování si rozporuplnosti a duality našeho světa. A proto budou ještě pečlivěji vážit, do čeho jít a do čeho nikoliv. Ale jinak to bude poměrně úspěšný den.

Středa

Ve středu je nutné si dát pozor na konflikt, který nás může velmi rozhodit. Neznamená to ovšem, že se mu máme vyhnout, ale spíše se na něj připravit, protože se zdá, že bude nevyhnutelný. Pokud budeme schopni argumentovat klidně, věcně, ale zároveň důrazně, zavládne v nás harmonie, která nás posilní takovým způsobem, jako dosud nikdy v životě.

Čtvrtek

Čtvrtek bude náročný, protože se toho bude valit na na nás opravdu hodně. Bude proto důležité zachovat nadhled a uvolněnost, protože díky tomu získáme ještě mnohem víc.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se nám dostane podpory ve všem, co nám zatím nevycházelo. Podaří se nám dokončit něco zásadního, co nám bude přinášet úrodu i do budoucna. Zároveň zpřísníme, co se týče stanovení hranic, které nebude moci nikdo překročit, protože by tak potlačoval nejen svobodu naší, ale i těch, kteří se nemohou či neumí bránit.

Sobota

Sobota bude jako pátek přes kopírák s tím rozdílem, že náš úspěch bude jasný a zřetelný a přenese se rovněž do našeho vnitřního rozpoložení.

Neděle

Neděle bude gejzírem štěstí. Přivede nás do centra pozornosti a podpoří naši sebedůvěru. Uvnitř nás může ale zároveň hlodat zub pochybnosti, zda-li je pro nás taková pozornost okolí žádoucí. Ve skutečnosti záleží jen na tom, zda jsme schopni ji unést.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. ledna 2020269b - Horoskop na tento týden od 20. do 26. ledna 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. ledna 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. ledna 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*