Horoskop na tento týden od 20. do 26. května 2019

Týden odstartuje silným spojením s našimi vnitřními touhami, jak by měl náš život vypadat. Abychom neupadli do nevědomého snění, čeká nás kolem středy, čtvrtku znatelný pokles proudu energie. Tento výkyv bude varováním, že náš život stále podléhá vlivům okolí. Pokud si to dostatečně uvědomíme, vrátíme se do původní spanilé jízdy, která nám ztracenou energii doplní.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč


Horoskop na tento týden od 20. do 26. května 2019.
Horoskop na tento týden od 20. do 26. května 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden doporučuje příliš necestovat a naopak se věnovat upevňování svých mnohdy těžce vypracovaných pozic. Potřebujeme zkrátka stabilizovat zásoby energie v podobě motivace, která nás cestou trpělivosti vede dál.

Další důležitou záležitostí, kterou budeme řešit tento týden, bude láska k našim bližním. Možná začneme pochybovat, zda-li jsme s tím pravým či pravou. Paradoxně ony pochybnosti jsou důkazem, že jsou. Jak je to možné? Kdybychom totiž vůbec nezapochybovali, je vysoce pravděpodobné, že žijeme v nereálném snu, z něhož se nemůžeme probudit, protože náš osud předurčil někdo jiný.

Jelikož ale stále Pracujeme na sobě, abychom vliv vnějších okolností maximálně minimalizovali, náznaky depresivních pochyb jsou toho příznakem.

I když nás mohou uvádět do emoční nepohody, máme si jen uvědomit, že každá krize je pouze náznakem blížícího se obratu.

Kdyby tomu tak nebylo, stáli bychom pořád naprosto neplodně na jednom místě.

Každá část jinak nedělitelného vědomí má možnost volby, zda chce uplatňovat svobodnou vůli nejen vůči sobě, ale zároveň ji nechat i jiným živým bytostem. Může nadále požírat samo sebe a tím degenerovat směrem k úpadku – Uroboros.

Anebo si může uvědomit, že je součástí vyššího celku, takže když bude požírat samo sebe, nemůže se rozšiřovat a tudíž ani vyvíjet.

A proto žij a nechej žít.

Pondělí

Pondělí bude ve znamení vnitřního klidu, který opravdu nic nenabourá, i kdyby nám pomyslně strop padal na hlavu. Budeme totiž silně cítit, v čem spočívá podstata našeho života.

Úterý

shutterstock 746645926spiral final 300x249 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. května 2019 V tento den se budeme muset v něčem zásadním rozhodnout, což může být obzvlášť náročné, protože se nám může poměrně dost dobře dařit. Většinou jsme totiž zvyklí se rozhodovat během krizí. Jenže nyní přišel čas na uvědomění, že vývoj probíhá v cyklické spirále, tudíž vrcholy a pády se musí logicky střídat.

Zatímco u většiny lidí je jeden cyklus roztažen do mnoha životů, u menšího počtu se tak může dít během života jediného. A to v řádu let, měsíců i dní.

Středa

Ve středu může přijít příznačné zakolísání, kdy se karta obrátí. Může nás ovládnout disharmonie, i když věci nemusí jít úplně špatně. Jenže všechno je relativní, protože my uvnitř cítíme, že přišla krize. A nyní je důležité, jak si budeme během ní počínat. Buď tvrdošíjně budeme honit motýly po louce anebo si klidu počkáme, až na nás sami s láskou přistanou.

Čtvrtek

A oni přistanou hned na druhý den, kdy se můžeme shledat s lidmi či příležitostmi, které jsme již dávno odepsali. Abychom je už opět neztratili, bude nutná z naší strany jistá důslednost a především vize, že má smysl za ní jít.

Pátek

Pátek bude ověřením, jak nakládáme se šancemi, které nám čtvrtek nabídl. Pokud se nám bude zdát, že jsou příliš náročné či složité, stačí udělat jedinou věc – podívat se na ně jednodušším způsobem. Začít uvažovat jako šachista. Promýšlet tah po tahu. A najednou se nám světlá vize, na kterou po počátečním nadšení upadl stín, opět rozjasní.

Sobota

Sobota začne dobře, solidně, perspektivně, což nás naplní jistou bezstarostností. Pak přijde zlom, kdy nebude mít smysl cokoliv podnikat. Odpočívejme.

Neděle

V neděli si situace obrátí a my se opět uklidníme, protože budeme Vědět.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

BERANI, LVI, STŘELCI

BERANI se do nového týdne vrhnou s bezstarostnou náladou. Uprostřed týdne přijde pokles energie, možná i dojde i na nečekaná finanční vydání. Posléze se situace stabilizuje. Každopadně ať se děje, co se děje, vnitřně budou cítit podporu od lidí na stejné vlně.

LVI se budou cítit povzneseně, protože vnitřně je bude pohánět seběvědomí, že se bude dařit. Pokud v něčem sleví, může tomu tak být. Toto prozření jim pomůže se začít dívat na svůj život mystičtějším způsobem.

STŘELCI do nového týdne vkročí rovněž lehce, podobně jako berani. Uprostřed týdne také něco skončí, ale posléze přijde obrat. Celkově tento týden bude pro střelce náročné pracovat především duševně. Na druhou stranu je to přiměje podívat se pod povrch věcí.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI

Přestože pro mnohé BÝKY může být tento týden náročný, hlavně fyzicky, v životě je přitom čekají spíše radosti, místy hodně euforické. Úspěchy v osobním i pracovním životě je proto naplní jistou bezstarostností.

Vnitřní bezstarostnost bude provázet také PANNY, byť na povrchu mohou vypadat přísně. Je to proto, že přichází šance na jejich proměnu, kdy místo toho, aby detailem bortili celek, tak jej naopak podpoří. Rozhodnutí, zda-li použijí jednu či druhou životní metodu, je ovlivní na hodně dlouho dopředu.

KOZOROZI budou zažívat něco podobného jako býci. Jenže na rozdíl od nich místo vnitřního zápasu je bude sžírat vnitřní hněv, že věci nejdou tak, jak by podle nich měly jít. Alespoň v pracovní rovině. V osobním životě budou zažívat radosti a porozumění s lidmi na stejné vlně. Pokud kozorozi transformují vnitřní hněv na tvořivou energii, čeká je intenzivnější spojení s vnitřní moudrostí.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI

BLÍŽENCI hned na pokraji týdne čeká finanční vydání, které je přivede k uvědomění, že vše má své pro a proti. Pokud tedy něco musíme zaplatit, také za to něco dostaneme anebo jsme již obdrželi. Ačkoliv toto uvědomění může vnášet do mysli menší zmatek, podaří se jej uklidit za pomocí stejně smýšlejících přátel.

VÁHY si budou rozumět tento týden snad se všemi lidmi nejen ze svého okolí, ale i koho jen zcela zdánlivě náhodně potkají. Naplní je to vnitřní sebedůvěrou, že si jim jejich trpělivost vyplácí. Pokud přece jen dojde k nějakým vášnivým diskusím, je to jen dobře, protože výměna argumentů bude tento týden velmi plodná.

Pokud se VODNÁŘI obrní trpělivostí a budou se i přes nepříznivé počasí prodírat dál a dál, uvidí světlo na konci tunelu v podobě nádherné vnitřní harmonie, která se promítne i do jejich materiálního života.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY

RACI se budou cítit vnitřně rovněž velmi harmonicky, byť jejich osobnost bude stále nespokojena. I když uprostřed týdne budou ostatní znamení spíše v poklesu, raky naopak čeká příznivý obrat. Na konci týdne ale pozor – může je dostihnout nepřízeň osudu. Ať už v podobě nějaké porážky nebo nemoci.

Ačkoliv se ŠTÍŘI mnohým lidem ze svého okolí snaží vysvětlit, že některé věci nemají smysl, nedaří se jim to. Pokud uvolní své otěže a přestanou kvůli rozdílnému vnímání priorit trvat na svém přesvědčení, mohou svou rozhodností a rázností naopak pomoci lidem, s nimiž sdílí nějaký poslečný projekt.

RYBY čeká tento týden velká zkouška jejich trpělivosti. Pokud ji zvládnou, jejich život se posune do nové, čerstvé etapy. I když z počátku možná nebudou vědět, kudy vede cesta, stačí našlapovat pomalu – ona se brzy ukáže.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. května 2019 269b - Horoskop na tento týden od 20. do 26. května 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. května 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. května 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*