Horoskop na tento týden od 20. do 26. dubna 2020

Na tento týden existují dvě možné cesty. Buď se do něj vrhneme zcela bez starostí, s maximální odvahou a průrazností anebo nás zachvátí nervozita, která nás bude tahat do propasti. Bude to těžký zápas, protože ta druhá možnost je silně nakažlivá. Takže se ukáže, jak je kdo vnitřně silný. A to je dobře.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 20. do 26. dubna 2020.
Horoskop na tento týden od 20. do 26. dubna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že stejně tak se bude stále více projevovat vnitřní prázdnota poměrně velké části společnosti. Dostane ovšem šanci, jak se z ní vymanit a nastoupit na novou, nadějnou cestu. Vyžaduje to ovšem od nich silnou vůli přestat se vázat robotickými programy, zděděnými po svých předcích.

Je ovšem zcela zbytečné, cokoliv těmto lidem tento týden říkat, protože oni na to musí přijít sami. Můžeme je pouze podpořit inspirací, nic víc nemá smysl, protože cokoliv vědomějšího by je mohlo uvést do zmatků.

Dostane se nám zajímavých příznivých zpráv, které budou předzvěstí dalšího pozitivního obratu v našem životě. Zároveň je ale žádoucí, abychom se nevrhli po hlavě do všeho, co se naskytne. Je dobré všechno důkladně zvážit, protože některé možnosti mohou být ve skutečnosti jen náhodnými mámivými záblesky, které nás mají oslnit, abychom sešli z cesty.

Může nás to znervózňovat, ale když se podíváme dovnitř sebe a necháme se prostoupit láskou, zklidníme se, byť nás to může něco stát.

Ale to nám vadit vůbec nebude, protože veškeré případné chmury se nakonec rozplynou v návalu radosti ze setkání s lidmi na stejné vlně, kteří se vzájemně podporují, protože patří do komunit, které mají nekonzumní ideály.

Najednou můžeme ucítit, že opět budeme mít chuť se učit něco nového, protože se nám vyjeví tajemství života, která jsme dosud neviděli, protože jsme je nechápali, protože naše vědomí toho nebylo schopno.

Ale teď už ano.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude náročné, protože cokoliv budeme sdělovat, nenajde úrodnou půdu. I když to budeme chápat, nebude to mít žádný smysl, protože hluší neslyší a slepí nevidí, takže nemá smysl jim říkat, jaké to je, když to nemohou sami zažít. Museli by vám věřit. Ale chcete to?

Úterý

Úterý může být rozporuplné, protože na jednu stranu se budeme potkávat s lidmi, s nimiž si budeme rozumět skvěle, ale na druhou s bytostmi, s nimiž vůbec. Tudíž se bude táhnout situace z pondělí s tím rozdílem, že již budeme vědět, proč se tak děje.

Středa

Středa bude velmi nadějná, protože se dostaví výše avizovaný náhlý obrat, která nás naplní nádhernou harmonií. Čeká nás ovšem zásadní rozhodnutí, které vyžaduje naši soustředěnost a schopnost pečlivě zvážit všechna pro a proti.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se může vrátit konfliktní energie z úterka. Čekají nás vášnivé diskuse, které nás mají opět přivést k dalšímu pochopení.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

I když v pátek stále mohou doznívat dozvuky konfliktů minulých dní, nás to nijak nebude vyvádět z míry, protože máme své ego pod kontrolou. Navíc se nám bude velmi dařit, což může negativistické lidi dráždit do ruda.

Sobota

V sobotu naše vnitřní sebedůvěra ještě více vzroste, což se projeví v realitě dalšími úspěchy. Případné neúspěchy rychle mizí díky podpoře, které se nám dostane.

Neděle

Neděle na sobotu plynule naváže s tím, že se nám podaří něco dotáhnout do zdárného konce. Na druhou stranu se ale musíme připravit na vášnivé diskuse, které nás mohou házet do depresivní nálady. Nenechme se.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. dubna 2020269b - Horoskop na tento týden od 20. do 26. dubna 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. dubna 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 20. do 26. dubna 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*