Horoskop na tento týden od 2. do 8. prosince 2019

Konečně jsme pochopili, že život v tomto světě je o nalezení skryté odvahy a rozhodnosti. A to i v případech, kdy se naše nebojácnost nemusí setkat s pochopením okolí. Tím spíše, když tím ukazujeme, že ostatním je vlastní zbabělost a tudíž kdokoliv, kdo jim to bude připomínat, bude za nepřijatelného odpadlíka. S tím ale musíme počítat. Naštěstí pro nás nás bude jistit nezávislá stabilita, k níž jsme se díky našemu úsilí dopracovali a vnitřně tak chápeme, proč jsme za ní vůbec šli.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Horoskop na tento týden od 2. do 8. prosince 2019.
Horoskop na tento týden od 2. do 8. prosince 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že se nám materiálně bude velmi dařit, což bude na jednu stranu krajně posilovat naši sebedůvěru. Ale na stranu druhou dráždit parazitní bytosti, které nejsou schopny samostatné existence. Budou se nám snažit něco uzmout, především pak energii tím, že se pokusí naši harmonické posazení rozvrátit. Dejme si proto pozor, abychom se nenechali vyprovokovat. Jedině přijetím naší vnitřní moudrosti jsme schopni jejich útok snést tak, že sklouzne po našem štítu, aniž by nám jakkoliv ublížil.

Tato nová zkušenost nás přivede k novému způsobu jednání, kdy chování nevyspělých jedinců musíme trpělivě strpět, protože nás ve skutečnosti bude posilovat uvědoměním, jak jsme silní mu čelit. Je to zdánlivý paradox, který ale vyvěrá z proslulého rčení „co Tě nezabije, to Tě posílí.“

Otevře nám se nám mystická brána, kterou jsme měli před sebou, ale neviděli jsme ji, protože jsme ještě nebyli připraveni do ní vstoupit. Jakmile se tak stane, naše vědomí se rozšíří do mnoha rozměrů. Najednou budeme schopni vnímat tolik souvislostí, jako nikdy předtím. Budeme mít jasnozřivost prostoupenou vlastní vypracovanou inteligencí.

Od tohoto okamžiku se ale již nebudeme moci spoléhat na pomoc zvenčí.

Od tohoto okamžiku budeme hrát již jen sami za sebe.

Jakákoliv stížnost se odrazí v zrcadle.

Jste na to připraveni?

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí přijde obrovská vlna úspěchu, která nás povzbudí a posílí naši sebedůvěru. Jelikož jsme si ji zasloužili, nemá smysl komukoliv říkat, jak toho dosáhnout, protože každý máme svou vlastní cestu.

Úterý

Bezstarostně vkročíme do úterý, do něhož se zároveň vkrade stín pochybností. Ale jen na chvíli, protože posílení sebevědomí z pondělí bude trvalé a požehnané naším vlastním úsilím.

Středa

Středa může být zpočátku poznamenaná menšími zmatky a našimi marnými apely vůči okolí. Ale to se brzy opět zvrátí do úspěchu, který nás nabije pronikavou silou.

Čtvrtek

Ve čtvrtek bude nejlepší, když se budeme držet spíše zpátky, protože hrozí riziko konfliktu, o kterém se zmiňuji na počátku horoskopu. Pomůže nám spojení s naší duší, což večer vyústí v obrovský gejzír radosti.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek se ponese na vlně lásky a harmonie, přestože budeme mít tendenci opět se držet zpátky, proto se stále povezeme na extatické energii z předchozího dne. To však brzy skončí.

Sobota

V sobotu se nás opět chopí bezstarostnost a uvolněnost, jelikož nás nic nebude trápit. Sice kolem nás opět zavane podivný vánek, ale ten brzy zmizí ve prospěch našeho vítězství nad úskalími osudu, protože jsme absolutně trpěliví.

Neděle

Neděle začne opět dobře, ale pak se všechno zastaví, což bude zkouška pro naše ego. Projdeme jedině tak, když se plně oddáme našemu poslání.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

BERANI, LVI, STŘELCI

BERANI se dozvědí zajímavé zprávy, které je posílí v jejich urputnosti, protože povedou za materiálním blahobytem. Takže týden bude pro ně úspěšný.

LVI budou muset něco přehodnotit, zejména upustit od přísnosti. Měli by si někam vyrazit jen tak, protože potřebují na vzduch, aby se znovu ponořili do práce, která je naplňuje.

STŘELCI budou tento týden nezvykle trpěliví, což jim přinese podporu vyššího já. Tento nečekaný až téměř mystický vjem je přiměje změnít názor na nutnost určitého jednání z jejich strany.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI

BÝCI tento týden pojedou na silném proudu energie. Díky tomu se všechno v dobré obrátí, štěstěna se jim postaví čelem.

PANNY půjdou sebevědomě za svým, přestože to u mnoha lidí nemusí vyvolat žádnou reakci. Ony se tím ale nenechají odradit, takže na konci týdne přijde úspěch.

KOZOROZI dovrší své úsilí do radostného konce. Mnoho věcí jim dojde, což je nabije novou energií a pozvedne jejich sebedůvěru do nadějných výšin. Přestože tomu zatím nebudou přikládat žádnou váhu, zároveň se jich bude zmocňovat jistý pocit prázdnoty, zda jejich úsilí má nějaký smysl.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI

BLÍŽENCI si bezstarostně a bezmyšlenkovitě budou vykračovat tímto týdnem, nic je nezastaví. Jejich vyšší já je bude vést tak silně, že po dlouhé době budou celiství.

VÁHY si nebudou vůbec rozumět se svým okolím, což může vyvolávat hněv. Jak jejich nebo těch ostatních. Bude proto vhodné to zkusit jinak, protože přes koleno to rozhodně nepůjde.

VODNÁŘI si půjdou podobně jako panny tvrdě a rozhodně za svým. Jejich úsilí bude odměněno náhlým obratem v jejich životě, což je hodně energeticky posílí. Zároveň se ale budou muset připravit na to, že aby mohli zažívat něco nového, něco starého také musí skončit.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY

RACI budou nabití energií, protože se jim dostane pozitivních zpráv. Něco se jim podaří úspěšně dokončit. Tento úspěch je mentálně posílí, že jdou správnou cestou.

ŠTÍŘI nebudou mít jednoduchý týden, který začne rozčarováním. Všechno je bude stát mnoho sil, takže budou mít tendenci se raději nezapojovat. Jedinou výjimkou budou jejich ambice a možnost zisku. A nemalého.

RYBY budou přísné, odvážné a rozhodné, což jim přinese pozitivní obrat, na který tak dlouho čekaly. Dostanou se do nové občerstvující etapy svého života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 2. do 8. prosince 2019269b - Horoskop na tento týden od 2. do 8. prosince 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 2. do 8. prosince 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 2. do 8. prosince 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*