Horoskop na tento týden od 19. do 26. října 2020

Naprosto sebevědomě a bez jakýchkoliv starostí vstoupíme do nového týdne. Jasně vidíme příčiny současné situace, ale jelikož s oceánem nebojujeme, ale velmi zdatně na vlnách surfujeme, máme plnou podporu našeho vyspělejšího já, protože jsme s ním, co by vědomí fyzického těla, v naprostém souladu.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 19. do 26. října 2020.
Horoskop na tento týden od 19. do 26. října 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že díky naší moudrosti vítězíme nikoliv silou, ale uvážlivým jednáním. Přestože na první pohled mohou být aktuální výsledky nejasné, regenerace všech stagnujících částí naší bytosti je na vzestupu, ačkoliv si ji nemusíme zatím uvědomovat.

Připravme se ovšem na určité nepříjemnosti, které vzniknou díky přívalu pracovních povinností. Podaří se nám je zvládnout s velkým úspěchem, byť si budeme muset některé priority přeorganizovat a hodně věcí zjednodušit, jinak by hrozilo naše mentální vyčerpání.

Některé věci nám mohou připadat jako na houpačce, ale tak to v životě již chodí, jelikož se pohybujeme po spirále. Abychom stoupali výš, musíme po jednom vrcholu sejít dolů, abychom pak mohli vystoupat na vrchol ještě vyšší. Takže jakmile se zregenerují naše síly, čekají nás jistá vydání, které ale vzápětí vystřídá pozitivní obrat, oslavený lidmi, s nimiž si notujeme na stejné vlně.

Pokud se příští týden objeví v našem životě nějaká disharmonie, bude nutné zaujmout rázný a přísný postoj. Nic nás neodkloní od našeho záměru, vycházejícího z našeho poslání.

Jak již bylo řečeno výše, všechny útrapy jsou tréninkem na cestě našeho růstu. Jak bychom mohli být silní, aniž bychom neposilovali své schopnosti, z nichž snad aktuálně nejdůležitější je naše trpělivost?


Mantra na tento týden: Jsem duchovním člověkem.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Jelikož vidíme realitu jinak než většina společnosti, protože chápeme příčinu a následek, těšíme se plné podpoře v tom, co děláme, takže jsme naprosto stabilní. Skončí další etapa života, která nás naučila, že s většinou se nedá nikdy domluvit, protože reaguje pouze v úrovni moci, nikoliv porozuměním.

Úterý

Zatímco zažijeme nebývalou radost, většina společnosti se probudí do těžké deprese, doprovázené zmatky, pocitem porážky a nervozitou. Udržujme proto v maximální míře svou stabilitu, ať se negativismem nenakazíme, protože ten je ve skutečnosti příčinou, proč se lidé nedokáží zbavit strachu. Jsou na něm závislí a tudíž snadno ovladatelní.

Středa

Ve středu nás může čekat jisté rozčarování z nečekané zprávy, což nás přiměje otočit kormidlem, abychom se dostali z nervózních vod. Podaří se nám to jenom tak tak.

Čtvrtek

Čtvrtek se tak stane naprosto parádním povzbudivým dnem, plným našeho posílení nejen v oblasti materiálních jistot, ale rovněž co se týče naplnění láskou a úspěšného dokončení našeho úsilí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V rámci střídání vzestupů a pádů se toho bude na nás v pátek hrnout příliš. Může nás to naplňovat nervozitou a jistým rozčarováním. Jediným řešením je trpělivě snést tento nečas, protože stejně nakonec musí přejít.

Sobota

Do sobotního rána se probudíme opět bez starostí. Když hodíme problémy za hlavu, můžeme svobodně vykročit a radovat se.

Neděle

V neděli zažijeme další transformaci naší mysli, což nás ještě intenzivněji propojí s naším vyspělejším já. Sice to má své pro a proti, protože naše okolí může ještě více prořídnout, ale na druhou stranu je to začátek svěží nové cesty bez zbytečné zátěže.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 19. do 26. října 2020269b - Horoskop na tento týden od 19. do 26. října 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 19. do 26. října 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 19. do 26. října 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*