Horoskop na tento týden od 19. do 25. dubna 2021

Počítejme s tím, že některé zásadní okolnosti, na které budeme upozorňovat, nenajdou patřičnou odezvu, takže se nám může kazit nálada. Pokud se ale plně bezmyšlenkovitě oddáme svému záměru - my víme, nakonec se nám dílo podaří.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 19. do 25. dubna 2021.
Horoskop na tento týden od 19. do 25. dubna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že pokud zcela zásadně změníme svůj postoj a jednání, snadno obnovíme harmonii a jasně pocítíme naději, že naše úsilí má svůj smysl. Vnitřně si uvědomíme další z programů, který ovládají umělý systém tohoto světa.

Čeká nás celkem dost práce, které ale povedou k úspěchu, pokud si půjdeme sebevědomě za svým cílem. Přesto závan pochybností zůstane.

Každý úspěch je totiž vykoupen přívalem nových povinností, které nás nutí znovu a znovu seřazovat své priority, abychom zachovali vnitřní soulad a radost ze života. Můžeme na to jít samozřejmě také opačně – naše vnitřní harmonie jasně určí, čemu se věnovat a čemu nikoliv.

Zároveň bude důležitá naše odvaha pustit se jiným směrem. Pokud pečlivě zvážíme všechna pro a proti, ještě lépe se propojíme se svým vyspělejším já a ukončíme období nedorozumění.

Bude se nám tak dostávat ještě mnohem větší podpory než doposud, když si uvědomíme, že každý náš čin v tomto systému je proměřován algoritmem, který je naprosto slepý, protože je to jen kód, který není živý, protože byl stvořen vyspělejšími bytostmi než jsme my sami jen proto, aby nás držel v otroctví.  Proč tomu tak je, není v tuto chvíli důležité. Hlavní je pochopit všudypřítomnost programového prostředí, v němž se nacházíme.

Takže se v tuto chvíli vracíme na úvod tohoto horoskopu, kdy vysvětlovat něco, na co musíme přijít sami, je naprosto zbytečné. Ale jen zdánlivě. Protože vzhledem k odlišné úrovni vědomí každý potřebujeme jiný čas a odlišné podmínky, abychom výše zmíněné mohli vstřebat.

Takže smysl to má, ale některých výsledků se nemusíme ani dožít. Zkrátka kdyby nebylo duší startovačů a urychlovačů, nebylo by nic.

Kým jsi Ty?

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Do nového týdne vkročíme naprosto bezstarostně, protože budeme jasně vnímat vnitřní smysl všeho, co činíme. A díky tomu se nám bude i dařit, takže se budeme cítit povzbuzeni.

Úterý

V úterý nás čeká materiální hojnost, která nás bude nabíjet pronikavou sílou. Zároveň bude od nás vyžadovat trpělivost, když budeme chtít opustit zvyky a chování, které nám již nepřináší nic nového.

Středa

Středa bude co se týče hojnosti a harmonie absolutně nejlepší. Čeká nás další povzbuzení, které nás bude směřovat k našemu cíli – být sám se sebou. Třeba ve vlastním.

Čtvrtek

Nadějné vyhlídky nás neopustí ani ve čtvrtek, takže se nám povede úspěšně. Zároveň se ale budeme muset připravit na jisté nepříjemnosti.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se dozvíme příjemné zprávy, které nám přinesou úspěch. Zároveň se ale přichystejme na nečekaná vydání či ztrátu energie. Může nás zachvacovat hněv.

Sobota

Sobota bude ve znamení obnovení našich energií. Budeme cítit vzájemnou podporu s lidmi, na které se můžeme spolehnout za všech okolností. Čeká nás další pozitivní obrat v životě, který ukončí předchozí nezdary.

Neděle

Neděle bude opět velmi nadějná, byť se neobejde bez jistých vášnivých diskusí. Ale jinak nás čeká hojnost, podpora, i když s přívalem práce. Ale na to už jsme dávno zvyklí, ne?

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 19. do 25. dubna 2021269b - Horoskop na tento týden od 19. do 25. dubna 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 19. do 25. dubna 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 19. do 25. dubna 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*