Horoskop na tento týden od 19. do 25. července 2021

Tento týden bude ve znamení naprosté neplodnosti. Všechno bude fádní, žádné úsilí nikam nepovede. Teprve v závěru týdne přijde povzbuzení.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 19. do 25. července 2021.
Horoskop na tento týden od 19. do 25. července 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden na druhou stranu říká, že rozhodně nebudeme bez práce. Naopak – povinnosti, které jsme na sebe uložili, nám nedají spát, dokud je nezvládneme.

To nám dodá tolik potřebnou sílu, která nám pomůže překonat všechny nesnáze a těžkosti. Díky této pronikavé energii se k nám brzy vrátí zpět hojnost a štěstí.

Jako předzvěst se nám donese zpráva, které slibuje jisté stmelení pod jednou střechou, ať už doslovně či obrazně například v rámci kolektivu. Takto jednotní budeme schopni sklízet jeden úspěch za druhým.

V rámci vedlejšího efektu se dočkáme konce jisté záležitosti, která nám cuchala nervy. Díky tomu se náš hlavní záměr dočká ještě úspěšnějšího umocnění.

Naše mysl projde další transformací. Tato ale nebude zrovna dvakrát příjemná, jelikož nám nabídne úspěch i prohru v jednom balení, jak je ostatně v našem dualitním světě základním pravidlem, jen si ho neradi vždycky připomínáme – všechno zlé je k něčemu dobré a stejně tak všechno dobré je k něčemu zlé.

Anebo jinak – všechno má své pro a proti. Integrací obou polarit do jednotných myšlenek se vydáme novou cestou, která je lemována vítězným tažením a podporou našeho vyspělejšího já.

Jedná se o cestu vstříc budoucnosti, která je ovšem určena jen probuzeným, kteří vědí, kteří nezávodí, kteří nezávidí.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude velmi zajímavé, téměř mystické, byť podbarvené bouřlivými diskusemi. Ale zásadní bude vzájemná láskyplná soudržnost mezi lidmi na stejné či podobné vlně.

Úterý

V úterý se dozvíme zprávu, která nám přinese jisté nepříjemnosti. My ale zůstaneme pevní a rozhodní jít si za svým cílem, i když to může znamenat povinnosti, s nimiž jsme původně nepočítali.

Středa

Povinnosti se na nás budou valit i ve středu, jen pozor na hněv, je nutné se ovládnout. Pokud se nám to podaří, obnovíme své síly. Celkově bude tento den o nových možnostech.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme velmi přísní, protože se nám zjeví naše nadějná budoucnost, k níž vedou právě naše rozhodné kroky. Tento den bude ideálním na dokončování projektů.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne jistou ztrátou či vydáním. Pak přijde na řadu práce, která povede k zásadnímu obratu, naplňujícím nás vítězným sebevědomím.

Sobota

Sobota začne klidně. Pomalu ale budeme vnímat, že něco není úplně v pořádku. To se brzy projeví ve své nahotě jistým krachem, který ale když přehodnotíme, bude ve skutečnosti našim úspěchem.

Neděle

Neděle bude na jednu stranu láskyplná, příznivá, ale na druhou také plná nedorozumění, vedoucí k disharmonii. Ideální strategií je proto vyhnout se diskusi s lidmi, kteří nechtějí jednat, jen prosazovat své.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 19. do 25. července 2021 269b - Horoskop na tento týden od 19. do 25. července 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 19. do 25. července 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 19. do 25. července 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*