Horoskop na tento týden od 18. do 24. května 2020

Tento týden dostaneme šanci se zbavit čehokoliv, co nás tíží. Aby se tak stalo, je nutné vykročit na další cestu. Pak přijde zásadní proměna, které náš život zcela zásadně zjednoduší.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč


Horoskop na tento týden od 18. do 25. května 2020.
Horoskop na tento týden od 18. do 25. května 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že i když nás zpočátku může všechno bolet, pak přijde náhlý obrat, který nás doslova vystřelí raketovou rychlostí na dráhu, na kterou mohou jen ti, kteří jsou připravení. Zároveň očekávejme, že se to neobejde bez diskusí, protože nová rychlost může ty pomalejší dráždit.

Nová cesta se ovšem neobejde bez ukončení jistých záležitostí, které nás brzdí, jak říká horoskop na tento týden v úvodu. Přestože se nám nemusí dostávat žádných znamení, je nutné vykročit rázně a směle, protože jedině tak se můžeme pohnout z místa.

Bude proto velmi důležité, jak jsme schopni držet pospolu s rodinou, přáteli, kolegy, komunitou, prostě v rámci jakéhokoliv společenství, jehož jsme součástí. Díky tomu odhodíme všechny starosti a zaplaví nás obrovská vnitřní radost. A zároveň nahlédneme pod pokličku naší reality.

Zcela zásadním způsobem zregenerujeme své síly. Oddáme se svému poslání, což nám pomůže rozšířit své vědomí, takže si uvědomíme mnoho doposud skrytých souvislostí a spatříme obrovskou naději, pokud se vydáme jinou cestou.

A to cestou, která vede k vnitřnímu zmoudření a transformaci naší mysli. Musíme ovšem chtít, samo od sebe se tak nestane.

Dojdeme do cíle další životní etapy. Bude naplněná láskou. Budeme ji potřebovat, protože jako první zkoušku podstoupíme drtivý nápor, který prověří, zda-li jsme schopni skutečného soucitu anebo jen lítosti.


Mantra na tento týden: Nikdy nelituj, nikdy nezoufej, nikdy neubližuj, nikdy nezabíjej.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí bude zcela zásadní se oddat svému vnitřnímu poslání a držet se svými blízkými pohromadě. I když se můžeme stále cítit mírně rozladění, pozornost okolí nás uklidní.

Úterý

V úterý se nám bude velmi dařit, navíc nás podpoří příjemné zprávy. Zároveň nás mohou čekat vydání, která jsou však znamením nové cesty.

Středa

Ve středu se bude opakovat situace z pondělí s tím, že uvnitř můžeme mít pocit, že nic nikam nevede. Ale vede, jen musíme najít nový směr.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se nám podaří zdárně dokončit nějaký zásadní projekt či úkol. Budeme se cítit povzneseni. Zároveň se dočkáme podpory v oblasti života, která nás rmoutí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek bude ideální den na nový start. Hned počátek bude slibný, ale co bude dál, to bude naprosto úžasné. Všechny starosti, pokud jsme kdy nějaké měli, rázem odletí.

Sobota

V sobotu ráno můžeme pocítit prudký pokles energie, ale následně přijde obnovení sil, jelikož se držíme bezstarostnosti.

Neděle

Neděle bude opět jako na houpačce – chvíli slunce, chvíli beznaděj pak zase vzpruha. Všechny změny mají jediný účel – pochopit mystérium života.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 18. do 24. května 2020269b - Horoskop na tento týden od 18. do 24. května 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 18. do 24. května 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 18. do 24. května 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*