Horoskop od 18. do 24. února 2019

I když se toho bude na nás tento týden valit hodně, naší vnitřní sebedůvěrou to v žádném případě nemůže nijak otřást. I když nás mohou potkat rozčarování, ve skutečnosti po nás sklouznou jako po hladkém povrchu. S natrénovaným klidem si bez jakéhokoliv záchvatu negativních emocí jdeme neohroženě svou vlastní cestou vítězství nad všemi pochybnostmi, které jsme o sobě kdy měli.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

249 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč


Horoskop na tento týden od 18. do 24. února 2019.
Horoskop na tento týden od 18. do 24. února 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop předpovídá absolutní pevnost naší stability. Bude tak pevná, že ji nijak nezasáhne jakákoliv zásadní změna. Vždy bude jen vnější, nikoliv vnitřní. Pozorování děje kolem nás přivede naši bytost k hlubšímu pochopení smyslu našeho života. Budeme tak schopni se opět posunout na mapě vědomí.

Možná nás také tento vývoj přiměje se stáhnout do ústraní před rušným světem. Ale jen proto, abychom si uvědomili vlastní cenu. Že na to máme, že jsme opravdu dobří.

Jakékoliv pochybnosti o sobě prosím už definitivně vyhoďme do koše. Uvidíme tak v plné kráse naše zářící vnitřní světlo. Následná povzbuzující euforie bude opravdu velmi radostná.

Pondělí

Pondělí bude prvním dnem zkoušky, jak jsme vnitřně silní. Začátek dne může poněkud s námi lehce zamávat, ale když si trpělivě budeme uvědomovat své vnitřní světlo, zaplaví nás radost ze života. Ne všichni okolo nás a ne všechny okolnosti to ovšem mohou vnímat stejně jako my.

Úterý

Testování bud pokračovat také v úterý. Proto bude moudré se z některých situací raději stáhnout, aby na nás neulpěla nějaká ta negativní emoce, která nebude naše.

Středa

Středa bude zřejmě nejkrizovějším dnem. Může nás ovládnout vnitřní rozhození emocí, které může vyvrcholit nechtěnými konflikty. Trpělivost bude zcela na místě.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se díky našemu sebeovládání začne situace obracet. A to takovým zásadním způsobem, že se doslova dotkneme podstaty naší vlastní existence. Přesně to budeme potřebovat k napnutí plachet do dalšího života.

Pátek

Pátek bude prakticky totožný jako čtvrtek. Jen možná přibude přátelského popichování, které má pouze a jen ověřit, jak je naše vnitřní radost neotřesitelná. Takže svým způsobem ji může výsledek jakékoliv debaty ještě více rozšířit.

Sobota

Klidná sobota nám umožní se podívat pod povrch věcí, které jsme doposud nechápali. Některá zjištění mohou ovšem vyvolat negativní nápor na naši mysl, zda-li děláme dost, abychom uspěli v našem životě. Horoskop na tento týden předpovídá, že možná se někteří budou sami na sebe hněvat, což může být paradoxně způsobem, jak nás může chlácholivě políbit múza, která nám dobře napoví, co udělat.

Neděle

Do neděle se proto probudíme jako do spanilé jízdy. Plní neochvějné sebedůvěry, opírajíc se o podporu našich bližních, kolegů a přátel, se budeme moci transformovat na vyšší úroveň bytí. Dostane se nám pochvaly. Ať už ústní, písemné nebo v podobě pozitivní úrody, která vzešla z našeho vnitřního i vnějšího úsilí.

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 18. do 24. února 2019269b - Horoskop od 18. do 24. února 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 18. do 24. února 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 18. do 24. února 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

449 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*