Horoskop na tento týden od 18. do 24. ledna 2021

I když si budeme směle vykračovat do dalšího týdne, celkově bude dost prázdný a lehce depresivní, protože se nikam neposuneme. Bude zapotřebí, abychom se plně ponořili do své práce.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 18. do 24. ledna 2021.
Horoskop na tento týden od 18. do 24. ledna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden zároveň upozorňuje, že budeme mnohem lépe vnímat svou budoucnost díky zvýšené citlivosti. Čeká nás hodně práce i pozornosti okolí, což nám sice nemusí být zcela příjemné, ale na druhou stranu to bude příznakem podpory v hojnosti.

Zatímco většina národa bude tápat, díky pečlivosti a obezřetnosti se nám bude dařit tak, že naše sebevědomí půjde hodně nahoru. Budeme se vzájemně podporovat s lidmi, s nimiž pracujeme společně na nějakém projektu či vizi.

Sice nemůžeme zatím příliš vyskakovat, protože hmatatelné výsledky jsou ještě daleko před námi, nová cesta nám nahrne energii do žil. Jen pozor na přílišné ambice, které nás mohou odklánět od vytyčeného čistého cíle.

Pokud se ovládneme, čeká nás obnovení našich sil. Pochopíme další doposud skryté zákonitosti této reality, díky čemuž se nám zlepší materiální zabezpečení. Hodně starostí tak zmizí.

Aby se tak stalo naplno, budeme muset ve svém dosavadním životě něco zjednodušit. Pokud nebudeme schopni tohoto zásadního přehodnocení, i když se nám bude dařit, určité pochybnosti zůstanou. Zkrátka a dobře – bez změny, k níž spějeme, to prostě nepůjde.

Pokud si nebudeme vědět rady, stačí o ni požádat někoho zkušenějšího. Cesta k úspěchu se pak sama ukáže.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude náročné, nervózní, plné nepříjemností, protože se toho bude valit na nás opravdu hodně. Bude důležité zachovat jasný a rozhodný směr, kterým jdeme. Výsledky nás povzbudí

Úterý

Úterý bude pokračováním pondělí. Vnitřně začneme cítit obrovskou radost.

Středa

Ve středu pozor na konflikt. Bude dobré se proto držet stranou a pečlivě volit slova a činy. Pocit prázdnoty může být zřetelnější než doposud.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nás čeká zásadní katarze. Budeme mít plnou podporu našeho vyspělejšího já. Ještě více se oddáme svému poslání. Zároveň ale zaujmeme přísnější postoj vůči těm, kteří nám chtějí škodit, protože jsou zlí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek může být náročný po fyzické stránce, takže bude hodně o trpělivosti. Budeme mít tendenci se ukrývat před pravdou, která nám může ukázat další cestu.

Sobota

Fyzický zápas může pokračovat i v sobotu. Bude náročné cokoliv vysvětlovat, bude náročné udělat jakýkoliv krok. Přichází okamžik, kdy budeme muset svůj život přehodnotit.

Neděle

Neděle bude o naší budoucnosti. Vzhledem k dalšímu náporu, který nás čeká, se budeme muset rozhodnout, jak budeme jednat. Zda-li hněvem anebo s klidem. Podle toho se pak bude další náš život odvíjet.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 18. do 24. ledna 2021269b - Horoskop na tento týden od 18. do 24. ledna 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 18. do 24. ledna 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 18. do 24. ledna 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*